Cennik przesyłek kurierskich, paczek i przewozów międzynarodowych

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier masz wszystkich kurierów i przewoźników w 1 miejscu

Kliknij na logo i sprawdź cennik:

Poprzedni
Następny

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, która umożliwia wysyłkę paczek i palet nie tylko na terenie Polski, ale też za granicę. Dzięki współpracy z przewoźnikami i kurierami na całym świecie możemy zaoferować wysyłkę przesyłek do dowolnego kraju na każdym kontynencie.

Z GlobKurier.pl dostarczysz swoją przesyłkę nie tylko do państw europejskich, ale nawet w najbardziej odległe miejsca Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Australii czy Afryki.

Korzystając z naszego serwisu możesz zarówno importować, jak i eksportować swoje przesyłki. Koszty przesyłek za granicę znajdziesz w cenniku przesyłek zagranicznych .

W GlobKurier.pl możesz zrealizować różne rodzaje transportu: 

W naszej ofercie przesyłek międzynarodowych dostępnych jest ponad 190 krajów. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy rodzaj transportu. Zależnie od Twoich potrzeb nasi specjaliści mogą zaproponować Ci idealne rozwiązanie, lub sam zdecydujesz z jakiego rodzaju spedycji skorzystasz. Rozbudowaliśmy naszą ofertę frachtu morskiego, lotniczego oraz kolejowego. Jeśli prowadzisz firmę możesz w atrakcyjnej cenie skorzystać z naszych wyspecjalizowanych usług. Sprawdź interesującą Cię ofertę poniżej: 

Co jeszcze warto wiedzieć o przesyłkach międzynarodowych?

Transport międzynarodowy wymaga od nadawcy i pośrednika kurierskiego większego nakładu czasu i kosztów. Niezależnie od wyzwania zawsze zapewniamy najwyższy standard usług.

Procedura transportu przesyłek międzynarodowych w realizacji zleceń do krajów Unii Europejskiej wygląda podobnie jak w transporcie krajowym. Nie wymaga skomplikowanych formalności. W ramach przewidywanego czasu doręczenia przesyłki, transport towaru/paczki trwa od 2 do 7 dni. Wyjątek stanowią tutaj państwa, do których przesyłki są transportowane za pośrednictwem drogi lotniczej. np. na wyspy greckie, część grecka Cypru, w tym Malta oraz regiony terytorialne, które posiadają odrębne regulacje celne jak, np.  Gibraltar, San Marino, Wyspy Kanaryjskie.

Nieco odmiennie procedury obejmują przesyłki międzynarodowe, która są transferowane poza Unię Europejską. Transport tych przesyłek wymaga dodatkowej obsługi związanej z odprawą celną. Wyjątek stanowią tutaj przesyłki listowe, które nie posiadają wartości handlowej. W ramach odprawy celnej wyróżnić można ich dwa rodzaje. Towary o wartości poniżej 22 euro przeprowadza się odprawę zbiorową, natomiast dla towarów, których wartość przekracza 22 euro, przeprowadza się odprawę indywidualną. Odprawa celna wiąże się w tym przypadku z koniecznością dostarczenia dodatkowych dokumentów przez nadawcę paczki, przesyłki (karty odprawy celnej, faktury proforma oraz w zależności od rodzaju przewożonego towaru i celu wysyłki – oświadczenia). Przy odprawach indywidualnych należy dodatkowo dostarczyć dokumenty takie jak kserokopie dokumentów firmowych (gdy nadawcą jest firma), kopię dowodu osobistego (dla nadawców będących osobami prywatnymi) oraz upoważnienie dla Agencji Celnej, fakturę proforma. Zachęcamy do wydrukowania i oklejenia przesyłki listem przewozowym wygenerowanym w naszym systemie w innym przypadku za ręczny list przewozowy zostanie naliczona opłata w wysokości 25 PLN/NETTO.

Zanim zdecydujesz się na wysyłkę przesyłki międzynarodowej, upewnij się, czy adres nadawcy leży w obrębie stref odległych TEO. Wysyłka międzynarodowa do stref odległych wiąże się z dodatkową opłatą. 

Należy zapamiętać, że:

  • cena oferowana przez firmy kurierskie i serwisy przesyłek obejmuje tylko koszty transportu, natomiast koszt odprawy celnej zostaje przeniesiony na odbiorcę przesyłki aby odprawa celna mogła zostać dokonana – konieczny jest numer EORI (obowiązuje podmioty fizyczne).  
  • transport przesyłek wielkogabarytowych do Norwegii i Rosji obsługiwany jest tylko w relacji firma- firma

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

Przesyłki kurierskie międzynarodowe – kraje, do których możesz wysłać paczkę:

mapa swiata, przesylki miedzynarodowe
  1. Informujemy, że do każdej przesyłki jest obliczana waga gabarytowa ( objętościowa). W przypadku, gdy waga gabarytowa przekracza wagę rzeczywistą, cena wyliczana jest na jej podstawie.

Dlaczego warto wysyłać z GlobKurier.pl?

Brak abonamentów, płacisz tylko za nadane wysyłki

Przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

Nawet do 6000 zł. oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

Automatyzacja masowych wysyłek i przesyłek kurierskich

Przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

Brak abonamentów, płacisz tylko za nadane wysyłki

Nawet do 6000 zł. oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

Automatyzacja masowych wysyłek i przesyłek kurierskich

Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

Indywidualne wyceny przesyłek kurierskich

Atrakcyjne stawki, oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

Indywidualne wyceny przesyłek kurierskich

Atrakcyjne stawki, oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!