Menu

Przesyłki międzynarodowe - cennik

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami w kraju i na świecie. Oferujemy niskie ceny.

Nasi najpopularniejsi przewoźnicy międzynarodowi. Wybierz logo przewoźnika i kliknij w ofertę.

Oferta dla firm - GlobKurier

GlobKurier.pl – Najszybciej rozwijająca się platforma transportowa z Polski w Europie wg Financial Times!

Załóż darmowe konto dla swojej firmy i korzystaj z rabatów
dla zalogowanych klientów biznesowych.

Nadawaj przesyłki międzynarodowe
w GlobKurier!

Razem z nami możesz nadawać paczki międzynarodowe do wielu krajów. Chcesz wysłać tanie paczki za granicę? Szukasz najlepszych rozwiązań dla przesyłek kurierskich międzynarodowych do Niemiec, Anglii, USA, Chin czy innych krajów? Sprawdź nasz cennik wysyłek zagranicznych. Kompleksowa oferta, setki destynacji, integracje e-commerce – to wszystko znajdziesz w GlobKurier!

Oferta
przesyłek międzynarodowych

Firma GlobKurier oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne, obejmujące organizację frachtu drogowego, lotniczego, morskiego oraz kolejowego. Dzięki szerokiemu zakresowi usług transportowych, jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów, niezależnie od rodzaju przesyłki czy miejsca docelowego.

Cennik
przesyłek międzynarodowych

Razem z nami możesz nadawać przesyłki międzynarodowe. Dzięki naszej platformie zyskasz dostęp do ofert lokalnych przewoźników z 192 krajów. PUDO (Punkty Odbioru i Dostawy), APM (Automatyczne Punkty Magazynowe), D2D (Door-to-Door) oraz CB (Cross-Border), co pozwoli Ci zwiększyć konwersję w Twoim sklepie poprzez możliwość dostarczenia preferowanych rozwiązań merchantów.

 

Każdy kraj ma swoich preferowanych dostawców, których klienci mają w zwyczaju wybierać. Dzięki integracji z GlobKurier zyskujesz dostęp do bazy lokalnych przewoźników. Wybierz kraj, a my dopasujemy przewoźnika, co umożliwi Ci oferowanie klientom optymalnych i preferowanych opcji dostawy, zwiększając tym samym atrakcyjność Twojego sklepu oraz poprawiając doświadczenie zakupowe klientów.

Doświadczeni przewoźnicy

Dlaczego warto wysyłać paczki kurierskie zagraniczne z Globkurier?

Brak abonamentów, płacisz tylko za nadane wysyłki

Przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

Automatyzacja masowych wysyłek i przesyłek kurierskich

Nawet do 6000 zł. oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

Indywidualne wyceny przesyłek kurierskich

Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

Atrakcyjne stawki, oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

Przesyłki kurierskie międzynarodowe
– kraje, do których możesz wysłać paczki zagraniczne

Z GlobKurier wyślesz swoje przesyłki do dowolnego miejsca – nie tylko do Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii, ale też do Chin, Ameryki Północnej czy Ameryki Południowej. W zakresie transportu międzykontynentalnego stawiamy na skuteczne wykorzystanie frachtu morskiego i lotniczego, aby zapewnić szybkie i bezpieczne dostawy towarów na odległe kontynenty.

Informujemy, że do każdej przesyłki jest obliczana waga gabarytowa ( objętościowa). W przypadku, gdy waga gabarytowa przekracza wagę rzeczywistą, cena wyliczana jest na jej podstawie.

 Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

Niech waluta Cię nie ogranicza!

Zarejestrowani wysyłają taniej i zyskują dostęp do promocji i ofert specjalnych!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek na przesyłki międzynarodowe.

 

Wysłanie paczki zagranicznej nigdy nie było tak proste! Dostarczaj towar z dostawą na terenie Unii Europejskiej i innych miejsc na świecie. Nie martw się o formalności tj. odprawa celna czy list przewozowy – kompleksową ofertę usług znajdziesz w Globkurier!

  1.  

Wysyłaj przesyłki międzynarodowe z Globkurier!

Dzięki współpracy z przewoźnikami i kurierami na całym świecie możemy zaoferować wysyłkę przesyłek do dowolnego kraju na każdym kontynencie. Jako broker kurierski oferujemy wysyłkę palet i paczek zagranicznych w obrębie Europy i na całym świecie! Czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej uzależniony jest od destynacji i gabarytów.

 

Korzystając z naszego serwisu możesz zarówno importować, jak i eksportować swoje przesyłki. Koszty przesyłek za granicę znajdziesz w cenniku przesyłek zagranicznych. Przesyłki międzynarodowe z Globkurier to sama przyjemność! Z nami paczki zagraniczne wcale nie muszą być drogie!

 

Realizacja przesyłek międzynarodowych z GlobKurier 

Pomagamy zrealizować nie tylko przesyłki krajowe! Nasza firma dba o efektywne i bezpieczne przesyłki kurierskie, zapewniając pełną transparentność i wsparcie na każdym etapie procesu dostawy. Bez względu na to, czy potrzebujesz szybkiego transportu lotniczego, ekonomicznego frachtu morskiego czy elastycznej opcji całopojazdowego transportu kolejowego, GlobKurier jest gotowy zaoferować Ci kompleksowe i profesjonalne rozwiązania logistyczne.

Najszybsze przesyłki zagraniczne – dokumenty do odprawy celnej i usługi dodatkowe

Usługi Globkuriera pozwalają nadawać paczki zagraniczne na całym świecie. Decydując się na naszą ofertę nie musisz obawiać się o odprawę celną. Wszystkie dokumenty i formalności przygotujemy za Ciebie! Gwarantujemy kompleksową obsługę, prosty i przejrzysty proces wysyłki, bezpieczeństwo i terminowość doręczeń Interesują Cię przesyłki ekspresowe? Zależy Ci na wysyłce paczki w jeden dzień roboczy? Zastanawiasz się od czego zależy czas doręczenia paczki zagranicznej? Pamiętaj, że na czas doręczenia przesyłki wpływają różne aspekty. Dowiedz się od czego uzależniony jest czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej. Oferta kompleksowej realizacji przesyłek za granicę kierowana jest zarówno dla biznesów jak i klientów indywidualnych. Dostarczenie przesyłki uzależnione jest od wielu czynników. Kluczowe są gabaryty paczki, a także miejsce doręczenia czy procedury odpraw celnych. Przesyłki zagraniczne z Globkurier nie są drogie i masz pewność, że bezpiecznie dotrą pod wskazany adres! Sprawdź usługi dotyczące odprawy celnej.

Powierz realizację przesyłek międzynarodowych doświadczonym przewoźnikom

Wysyłając przesyłki międzynarodowe, należy powierzyć realizację usługi firmie uznanej, do której mamy zaufanie. Dlatego na polu realizacji przesyłek międzynarodowych współpracujemy wyłącznie z przedsiębiorstwami doświadczonymi, mającymi ugruntowaną pozycję na rynku i oferującymi dodatkowe ubezpieczenie. Dzięki GlobKurier paczki za granicę możesz wysłać z takimi firmami kurierskimi jak:

  • FedEx – znany na całym świecie FedEx oferuje szeroki zakres usług kurierskich i logistycznych, obejmujących transport lotniczy i morski. Ich zaawansowane technologie śledzenia przesyłek oraz globalna sieć logistyczna sprawiają, że są doskonałym wyborem dla klientów, którzy potrzebują szybkiej i niezawodnej dostawy na międzynarodowych trasach;
  • GLS – firma GLS to idealna opcja dla klientów nadających paczki na terenie Europy. Specjalizuje się ona w dostawach w Unii Europejskiej, ale nie tylko. Ich rozbudowana sieć logistyczna obejmuje wiele krajów, co pozwala na skuteczną realizację przesyłek na różnych kontynentach. GLS słynie z szybkości i precyzji w dostawach, co czyni ich atrakcyjnym wyborem dla klientów biznesowych i indywidualnych;
  • UPS – UPS to kolejny gigant w branży dostaw międzynarodowych, oferujący kompleksowe rozwiązania logistyczne dla firm oraz klientów indywidualnych i szybko dostarczający przesyłki zagraniczne. Ich szeroka oferta obejmuje transport lotniczy, morski oraz drogowy, co pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb klientów na całym świecie;
  • DPD – to firma o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, specjalizująca się w dostawach międzynarodowych na terenie Europy oraz poza nią. Ich usługi obejmują szybki i bezpieczny transport przesyłek za granicę, zapewniając klientom spokój i pewność, że ich paczki dotrą na czas i w doskonałym stanie;
  • DHL – jako jeden z liderów na rynku międzynarodowych dostaw przesyłek, tani kurier DHL oferuje kompleksowe usługi kurierskie i logistyczne na całym świecie. Globalna sieć logistyczna DHL, doświadczenie i zaawansowane technologie sprawiają, że są niezastąpionym partnerem dla klientów, którzy oczekują szybkiej i bezpiecznej dostawy na odległe kontynenty.

Jak nadawać przesyłki międzynarodowe? Wygodne dostarczenie paczki zagranicznej

Porównywarka cen usług kurierów międzynarodowych pozwala usprawnić proces wysyłania paczek za granicę! W formularzu należy podać niezbędne informacje tj. waga, wymiary przesyłki, kraj doręczenia. Możesz wybrać dowolny rodzaj transportu: drogą lądową, morską, lotniczą, kolejową. Oferujemy wysyłkę paczki zagranicznej do ponad 190 krajów. Czas doręczenia paczki i ich koszt uzależniony jest od wybranych opcji transportu.

Przesyłki kurierskie międzynarodowe – wysyłka paczek w całej Europie i na świecie

W Globkurier możesz zrealizować różne rodzaje wysyłek międzynarodowych: 

 

W naszej ofercie przesyłek międzynarodowych dostępnych jest ponad 190 krajów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy rodzaj transportu. Zależnie od Twoich potrzeb nasi specjaliści mogą zaproponować Ci idealne rozwiązanie, lub sam zdecydujesz z jakiego rodzaju spedycji skorzystasz. Swoje przesyłki i palety możesz wysyłać drogą lądową, za pomocą frachtu morskiego, lotniczego i kolejowego. Jeśli prowadzisz firmę możesz w atrakcyjnej cenie skorzystać z naszych wyspecjalizowanych usług. Czy przesyłka narodowa musi być droga? Odpowiedź jest prosta – nie!

 

Sprawdź interesującą Cię ofertę w dowolne miejsce poniżej:

Przesyłki kurierskie międzynarodowe – kraje, do których możesz wysłać paczki zagraniczne

GlobKurier pomaga nie tylko w realizacji przesyłek krajowych, ale także w dostawach międzynarodowych na wszystkie kontynenty. W ramach transportu towarów na Starym Kontynencie, przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, gdzie odbywa się dynamiczny ruch przesyłek i towarów, nasza firma zapewnia skuteczne rozwiązania transportowe, wykorzystując głównie transport samochodowy i kolejowy. Współpracujemy z przewoźnikami dysponującymi zaawansowaną siecią logistyczną, takimi jak GLS. Dzięki nim możesz liczyć na szybką i niezawodną dostawę przesyłek na obszarze całego kontynentu. Zaawansowane systemy śledzenia paczek oraz profesjonalni kurierzy dają klientom pewność, że ich przesyłki dotrą na miejsce terminowo i w doskonałym stanie.

 

Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, takimi jak FedEx i UPS, które są znane z niezawodności i efektywności w realizacji przesyłek na całym świecie. Dzięki ich globalnym sieciom logistycznym oraz doświadczeniu w obsłudze międzynarodowych dostaw możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, niezależnie od kraju docelowego ich przesyłek.

Koszty przesyłek międzynarodowych 

Jako broker kurierski współpracujemy z wieloma przewoźnikami, zyskując najlepsze ceny przesyłek za granicę. Oferujemy tanie przesyłki międzynarodowe i zautomatyzowany proces zamówień. Chcesz wiedzieć ile kosztuje wysyłka paczki do krajów europejskich i na świecie? Sprawdź nasz wygodny kalkulator.

 

Cennik i czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej jest uzależniony m.in. od kraju docelowego, wielkości i rodzaju przesyłki. W ramach naszych usług możesz wybrać pakiet rozwiązań tj. dodatkowe ubezpieczenie czy monitorowanie przesyłek. Paczka międzynarodowa wysłana z Globkurier.pl na 100% bezpiecznie dotrze do celu!

 

Oferta Globkurier to także przesyłki ekspresowe wysyłane za granicę.

Nie masz konta firmowego?
Zarejestruj się na naszej platformie i zyskaj rabaty na swoje zamówienia.