• Cennik: przesyłki zagraniczne, paczki i przewozy międzynarodowe

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier masz wszystkich kurierów i przewoźników w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  GlobKurier.pl – Najszybciej rozwijająca się platforma transportowa z Polski w Europie wg Financial Times!

  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

  Nadawaj przesyłki międzynarodowe w Globkurier!

  Razem z nami możesz nadawać paczki międzynarodowe do wielu krajów. Chcesz wysłać tanie paczki za granicę? Szukasz najlepszych rozwiązań dla przesyłek kurierskich międzynarodowych do Niemiec, Anglii, USA, Chin czy innych krajów? Sprawdź nasz cennik wysyłek zagranicznych. Kompleksowa oferta, setki destynacji, integracje e-commerce – to wszystko znajdziesz w Globkurier.

   

  Dzięki współpracy z przewoźnikami i kurierami na całym świecie możemy zaoferować wysyłkę przesyłek do dowolnego kraju na każdym kontynencie. Jako broker kurierski oferujemy wysyłkę palet i paczek zagranicznych w obrębie Europy i na całym świecie! Czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej uzależniony jest od destynacji i gabarytów.

   

  Korzystając z naszego serwisu możesz zarówno importować, jak i eksportować swoje przesyłki. Koszty przesyłek za granicę znajdziesz w cenniku przesyłek zagranicznych. Przesyłki międzynarodowe z Globkurier to sama przyjemność! Z nami paczki zagraniczne wcale nie muszą być drogie!

  Najszybsze przesyłki zagraniczne – dokumenty do odprawy celnej i usługi dodatkowe

  Usługi Globkuriera pozwalają nadawać paczki zagraniczne na całym świecie. Decydując się na naszą ofertę nie musisz obawiać się o odprawę celną. Wszystkie dokumenty i formalności przygotujemy za Ciebie! Gwarantujemy kompleksową obsługę, prosty i przejrzysty proces wysyłki, bezpieczeństwo i terminowość doręczeń

   

  Interesują Cię przesyłki ekspresowe? Zależy Ci na wysyłce paczki w jeden dzień roboczy? Zastanawiasz się od czego zależy czas doręczenia paczki zagranicznej? Pamiętaj, że na czas doręczenia przesyłki wpływają różne aspekty. Dowiedz się od czego uzależniony jest czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej.

   

  Oferta kompleksowej realizacji przesyłek za granicę kierowana jest zarówno dla biznesów jak i klientów indywidualnych. Dostarczenie przesyłki uzależnione jest od wielu czynników. Kluczowe są gabaryty paczki, a także miejsce doręczenia czy procedury odpraw celnych. Przesyłki zagraniczne z Globkurier nie są drogie i masz pewność, że bezpiecznie dotrą pod wskazany adres!

   

  Sprawdź usługi dotyczące odprawy celnej.

  Jak nadawać przesyłki międzynarodowe? Wygodne dostarczenie paczki zagranicznej

  Porównywarka cen usług kurierów międzynarodowych pozwala usprawnić proces wysyłania paczek za granicę! W formularzu należy podać niezbędne informacje tj. waga, wymiary przesyłki, kraj doręczenia. Możesz wybrać dowolny rodzaj transportu: drogą lądową, morską, lotniczą, kolejową.

   

  Oferujemy wysyłkę paczki zagranicznej do ponad 190 krajów. Czas doręczenia paczki i ich koszt uzależniony jest od wybranych opcji transportu.

  Przesyłki kurierskie międzynarodowe – wysyłka paczek w całej Europie i na świecie

  W Globkurier możesz zrealizować różne rodzaje wysyłek międzynarodowych: 

   

  W naszej ofercie przesyłek międzynarodowych dostępnych jest ponad 190 krajów na całym świecie. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy rodzaj transportu. Zależnie od Twoich potrzeb nasi specjaliści mogą zaproponować Ci idealne rozwiązanie, lub sam zdecydujesz z jakiego rodzaju spedycji skorzystasz. Swoje przesyłki i palety możesz wysyłać drogą lądową, za pomocą frachtu morskiego, lotniczego i kolejowego. Jeśli prowadzisz firmę możesz w atrakcyjnej cenie skorzystać z naszych wyspecjalizowanych usług. Czy przesyłka narodowa musi być droga? Odpowiedź jest prosta – nie!

   

  Sprawdź interesującą Cię ofertę w dowolne miejsce poniżej:

  Jesteś klientem indywidualnym?

  Jesteś klientem biznesowym?

  Przesyłki kurierskie międzynarodowe – kraje, do których możesz wysłać paczki zagraniczne:

  mapa swiata, przesylki miedzynarodowe
  1. Informujemy, że do każdej przesyłki jest obliczana waga gabarytowa ( objętościowa). W przypadku, gdy waga gabarytowa przekracza wagę rzeczywistą, cena wyliczana jest na jej podstawie.

  Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

  Niech waluta Cię nie ogranicza!

  Cennik przesyłek międzynarodowych

  Za naszym pośrednictwem zyskujesz dostęp do nadawania wielu przesyłek międzynarodowych w jednym miejscu. Prowadzisz sklep internetowy lub chcesz nadać paczkę za granicę? Skorzystaj z naszych usług szybkiej i kompleksowej dostawy pod wskazany adres w wyznaczonym terminie w Europie i na świecie! Skorzystaj z elastycznej oferty, którą możemy dopasować pod każdy biznes i oczekiwania naszych Klientów. Kurier międzynarodowy w Globkurier.pl to pewność wysokiej jakośc usługi oraz atrakcyjnej ceny!

   

  Jako broker kurierski współpracujemy z wieloma przewoźnikami, zyskując najlepsze ceny przesyłek za granicę. Oferujemy tanie przesyłki międzynarodowe i zautomatyzowany proces zamówień. Chcesz wiedzieć ile kosztuje wysyłka paczki do krajów europejskich i na świecie? Sprawdź nasz wygodny kalkulator.

   

  Cennik i czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej jest uzależniony m.in. od kraju docelowego, wielkości i rodzaju przesyłki. W ramach naszych usług możesz wybrać pakiet rozwiązań tj. dodatkowe ubezpieczenie czy monitorowanie przesyłek. Paczka międzynarodowa wysłana z Globkurier.pl na 100% bezpiecznie dotrze do celu!

   

  Oferta Globkurier to także przesyłki ekspresowe wysyłane za granicę.

  Dlaczego warto wysyłać paczki kurierskie zagraniczne z Globkurier?

  Brak abonamentów, płacisz tylko za nadane wysyłki

  Przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

  Nawet do 6000 zł. oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

  Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

  Automatyzacja masowych wysyłek i przesyłek kurierskich

  Przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów

  Brak abonamentów, płacisz tylko za nadane wysyłki

  Nawet do 6000 zł. oszczędności/rok na przesyłkach kurierskich

  Ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru

  Automatyzacja masowych wysyłek i przesyłek kurierskich

  Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

  Indywidualne wyceny przesyłek kurierskich

  Atrakcyjne stawki, oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

  Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

  Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

  Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

  Pełny monitoring on-line przesyłek kurierskich

  Indywidualne wyceny przesyłek kurierskich

  Atrakcyjne stawki, oszczędzasz do 75% z ceny oferowanej przez firmy kurierskie

  Powiadomienia sms / e-mail o nadaniu i dostarczeniu przesyłki

  Wiele kurierów w jednym miejscu - wybierasz najlepszą dla Ciebie ofertę

  Automatycznie generowane listy przewozowe - oszczędność czasu

  Rabaty dla zalogowanych użytkowników! Wysyłaj tanie przesyłki zagraniczne i uzyskaj specjalną ofertę

  Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek na przesyłki międzynarodowe.

   

  Wysłanie paczki zagranicznej nigdy nie było tak proste! Dostarczaj towar z dostawą na terenie Unii Europejskiej i innych miejsc na świecie. Nie martw się o formalności tj. odprawa celna czy list przewozowy – kompleksową ofertę usług znajdziesz w Globkurier!