Paczki i przesyłki do Arabii Saudyjskiej - flaga Arabii Saudyjskiej

Paczka do Arabii Saudyjskiej, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Arabii Saudyjskiej!

Jak nadać paczkę do Arabii Saudyjskiej?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Arabii Saudyjskiej skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Arabii Saudyjskiej.

Do Arabii Saudyjskiej wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Tania przesyłka do Arabii Saudyjskiej

Arabia Saudyjska to duży i bogaty kraj położony w zachodniej Azji, na Półwyspie Arabskim. Ze względu na to, że wielu Polaków ma możliwość podjęcia tu pracy lub nawiązania cennych kontaktów biznesowych, rośnie potrzeba nadawania przesyłek do Arabii Saudyjskiej. Z GlobKurier.pl wyślesz paczkę tanio, nie tracąc przy tym nic na jakości usługi. To efekt naszej współpracy z ponad 50. firmami kurierskimi cieszącymi się mocną pozycją na rynku oraz ogromnym zaufaniem klientów. Przesyłki do Arabii Saudyjskiej realizujemy transportem drogowym i lotniczym, a im więcej paczek nadajesz, tym atrakcyjniejsze ceny możemy dla Ciebie uzyskać. Obsługujemy cały obszar Arabii Saudyjskiej, a głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju Rijad. Posiadamy opcję wysyłki przesyłek paletowych do Arabii Saudyjskiej.

Ile kosztuje paczka do Arabii Saudyjskiej?

Koszt nadania przesyłki do Arabii Saudyjskiej to wypadkowa wielu czynników. O tym, jakiego rzędu kwoty wchodzą w rachubę, przekonasz się, korzystając z szybkiej wyceny na naszej stronie. Pod uwagę brane są głównie parametry paczki, miejsce odbiory, forma transportu, tryb doręczenia przesyłki oraz usługi dodatkowe, które zaproponujemy Ci podczas składania zamówienia. Przypominamy ponadto, że każda firma transportowa realizuje dostawy według własnego cennika, co oznacza dokładnie tyle, że w praktyce ceny u poszczególnych przewoźników mogą się różnić.

Klientom biznesowym udostępniamy narzędzia do integracji platform sklepowych i aukcyjnych, co pozwala sprawnie zautomatyzować proces logistyczny. GlobKurier.pl umożliwia nadawanie tanich przesyłek do Arabii Saudyjskiej osobom indywidualnym i klientom komercyjnym.

Paczki i przesyłki do stolicy Arabii Saudyjskiej - Rijadu

Jak nadać przesyłkę do Arabii Saudyjskiej?

Za pośrednictwem GlobKurier.pl kuriera do Arabii Saudyjskiej zamówisz szybko i bez wychodzenia z domu! Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie, w którym należy określić parametry paczki, jej zawartość oraz kraj wysyłki i odbioru. Wybór formy transportu i sposobu doręczenia paczki zależy od podjętej przez Ciebie decyzji. Na podstawie informacji, które podasz, wybierzmy skrojone na miarę Twoich potrzeb propozycje usług kurierskich. Całą transakcję sfinalizujesz online, mając do wyboru rozmaite rodzaje płatności (płatność online poprzez przelew bankowy, płatność prepaid oraz płatność gotówką przy doręczeniu). Standardowy czas przesyłki wynoszący 3-7 dni roboczych nie uwzględnia procedur związanych z odprawą celną, które mogą wpłynąć na wydłużenie czasu dostawy.

Zakazy przy przesyłkach do Arabii Saudyjskiej

W paczkach do Arabii Saudyjskiej nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (rtęci, kwasu, petard, broni etc.), sprzętu wojskowego, alkoholu, papierosów i wyrobów tytoniowych, żywności z krótkim terminem przydatności, szczątków ludzkich, przedmiotów przedstawiających wysoką wartość (np. antyków) oraz dokumentów niejawnych.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Arabii Saudyjskiej