Menu

Paczki i przesyłki do Etiopii

Paczka do Etiopii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Etiopii
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Etiopii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Etiopii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Etiopii.

Do Etiopii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki do Etiopii

Etiopia leży we wschodniej Afryce. To niezwykle barwny oraz fascynujący kraj, który z roku na rok staje się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym. Każdy, kto chce nadać przesyłkę do Etiopii, zrobi to za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl świadczącego profesjonalne usługi logistyczne. Obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych, każdemu proponując rozwiązania adekwatne do konkretnych potrzeb. Współpracujemy z ponad 50 sprawdzonymi przewoźnikami na całym świecie, w tym z DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellmann i wieloma innymi. Z nami koszty wysyłki do ponad 190 krajów na świecie ograniczysz do minimum przy jednoczesnym zachowaniu jakości obsługi na najwyższym poziomie!

Ile kosztuje paczka do Etiopii?

Opcja szybkiej wyceny dostępna na naszej stronie pozwoli Ci zorientować się w kosztach dostawy paczki do Etiopii. O koszcie usługi decydują m.in. parametry paczki, rodzaj transportu, szybkość dostawy, typ nadania oraz dodatki w postaci np. ubezpieczenia przesyłki. Stawki zawierają opłatę paliwową, która wynosi średnio 8-20 proc. Z uwagi na to, że poszczególni przewoźnicy dokonują wyceny usługi we własnym zakresie, koszt nadania paczki do Etiopii może się różnić w zależności od firmy transportowej. Dobra wiadomość jest taka, że z serwisem GlobKurier.pl nadasz tanie przesyłki do Etiopii, ponieważ u nas ceny są aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników!

Wysyłka przesyłki do Etiopii

Wysyłanie paczki do krajów spoza Unii Europejskiej wiążę się z koniecznością dopełnienia formalności celno-podatkowych. Dlatego przed wysłaniem paczki do Etiopii konieczne jest przygotowanie niezbędnych dokumentów. Bez nich przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, co opóźni doręczenie lub paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co w tym przypadku generuje dodatkowe koszty. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące odprawy celnej znajdziesz na stronie: Odprawa celna GlobKurier.pl. Co więcej jesteśmy w stanie w ramach dodatkowej usług dokonać całej odprawy celnej za Ciebie! W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: kontakt@globkurier.pl.

Jak nadać paczkę do Etiopii?

Nie wiesz, jak zamówić kuriera do Etiopii? Z GlobKurier to naprawdę proste! Wystarczy wykonać kilka nieskomplikowanych czynności – i to bez wychodzenia z domu! Wypełnij formularz dostawy zamieszczony na naszej stronie, podając w nim informacje dotyczące wymiarów, wagi i ilości paczek oraz szybkości doręczenia i sposobu nadania. Na tej podstawie system wygeneruje listę rekomendowanych kurierów – wybierasz przewoźnika i opłacasz zamówienie! Przesyłkę możesz dostarczyć do wskazanego punktu lub poczekać na jej odbiór przez kuriera. Wysyłkę paczek do Etiopii realizujemy transportem drogowym i lotniczym. Obsługujemy cały obszar kraju, a głównym miejscem dostaw jest stolica Addis Abeba. Średni czas doręczenia wynosi od 2 do 4 dni roboczych, ale może ulec wydłużeniu z uwagi na odprawę celną. Przypominamy, że oferujemy wysyłkę przesyłek paletowych do Etiopii!

Czego nie wolno wysyłać do Etiopii?

Przesyłki trafiające do obrotu międzynarodowego są prześwietlane i kontrolowane, a w razie stwierdzenia nieprawidłowości dotyczących zawartości odpowiedzialność spoczywa na nadawcy. Zalecamy, aby zapoznać się z regulaminem przewoźnika, gdzie znajdziesz listę wszystkich towarów zakazanych przy zagranicznych przesyłkach. Do Etiopii nie wolno wysłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, produktów spożywczych z krótkim terminem ważności, zwierząt, ludzkich szczątków, kosztowności i gotówki czy dokumentów niejawnych.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Etiopii