Paczki i przesyłki do Nepalu

Paczka do Nepalu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nepalu do Polski i z Polski do Nepalu

Jak nadać paczkę do Nepalu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nepalu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nepalu.

Do Nepalu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Nepalu

Nepal to niezwykle fascynujący kraj przyciągający miłośników dzikiej przyrody i wspinaczki wysokogórskiej. Leży w Azji Południowej, w środkowej części Himalajów. Pomimo że Polskę i Nepal dzieli ok. 5 tys. km, co nie jest dużą odległością, dostawa paczek do Nepalu jest mocno utrudniona z uwagi na małą liczbę połączeń lotniczych oraz nie najlepszy stan dróg w tym kraju. Jeżeli więc chcesz mieć całkowitą pewność, że Twoja przesyłka do Nepalu dotrze do odbiorcy na czas, skorzystaj z serwisu GlobKurier.pl.pl! Jesteśmy doświadczonym operatorem logistycznym świadczącym usługi na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy stawki nawet do 70 proc. niższe niż bezpośrednio u przewoźników dzięki współpracy z kilkudziesięcioma najlepszymi firmami kurierskimi na świecie!

Ile kosztuje paczka do Nepalu?


Koszt nadania taniej przesyłki do Nepalu za pośrednictwem GlobKurier.pl zależy od kilku istotnych czynników. Wycena dostawy obejmuje m.in. rozmiar i wagę paczki, szybkość nadania, sposób dostawy oraz opcje dodatkowe. Wpływ na wysokość stawki ma także opłata paliwowa, która zazwyczaj wynosi od 8 do 20 proc. oraz 23 proc. podatek VAT, który zapłacisz, jeśli zamawiasz dostawę jako osoba prywatna. Z uwagi na to, że każdy przewoźnik wycenia przesyłkę wedle własnych kryteriów, cena nadania tej samej paczki do Nepalu u różnych kurierów może się różnić. Dzięki opcji szybkiej wyceny zamieszczonej na naszej stronie szybko porównasz stawki obowiązujące w poszczególnych firmach kurierskich i wybierzesz najatrakcyjniejszą finansowo ofertę. Dla klientów biznesowych nadających duże ilości paczek przygotowaliśmy korzystne pakiety cenowe – jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Paczki i przesyłki do Katmandu

Jak nadać paczkę do Nepalu?

Chcesz zamówić kuriera do Nepalu? Z GlobKurier.pl to bardzo proste! Wejdź na naszą stronę i wypełnij elektroniczny formularz, podając informacje dotyczące parametrów paczki, sposobu nadania oraz szybkości doręczenia. W trakcie składania zamówienia możesz zdecydować się m.in. na ubezpieczenie Twojej paczki do Nepalu. Przedstawimy Ci rozmaite propozycje ofert dostawy wraz z podanymi cenami – to Ty decydujesz, która firma transportowa dostarczy nadaną przez Ciebie przesyłkę! Wszystkie kwestie formalne załatwisz online – włącznie z opłaceniem zamówienia. Cała procedura nie zajmie Ci więcej niż kilkanaście minut – wygodnie i bez wychodzenia z domu!

Zakazy przy przesyłkach do Nepalu

Zakazy przy przesyłkach do Nepalu obejmują szereg towarów, a w tym: materiały i substancje zagrażające życiu i zdrowiu, leki, narkotyki, wyroby alkoholowe i tytoniowe, szybko psującą się żywność, szczątki ludzkie, rośliny, zwierzęta, przedmioty przedstawiające wysoką wartość, dokumenty niejawne itp. Odpowiedzialność za zawartość paczki spoczywa na nadawcy – w razie stwierdzenia nieprawidłowości w tym zakresie dostawa może zostać wstrzymana. Wytyczne dotyczące zakazów przy przesyłkach zagranicznych znajdziesz w regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika.

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nepalu