Menu

Paczki i przesyłki na Dominikę

Przesyłki kurierskie Polska – Dominika

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Dominiki do Polski i z Polski na Dominikę

Jak nadać paczkę na Dominikę?

Aby dokonać wyceny paczki na Dominikę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Dominikę.

Na Dominikę wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Czego nie można wysłać w paczce?

Dominika nie posiada żadnych dodatkowych restrykcji odnośnie tego, czego nie wolno tam wysyłać. Nie należy wysyłać towarów zakazanych tak w Polsce jak i na Dominice – broni, narkotyków. GlobKurier zaleca, aby wysyłając leki włożyć je do paczki w oryginalnie zamkniętych opakowaniach, wraz z ulotką oraz najlepiej załączyć receptę. Jak wszędzie, nie należy też wysyłać opakowań aerozolowych, mogą one nie wytrzymać zmian ciśnienia lub temperatury podczas transportu lotniczego.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Dominikę transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Dominiki. Główne miejsca wysyłek to Roseau.

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Dominikę