Logo
Menu

Paczka do Jordanii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Jordanii!

Jak nadać paczkę do Jordanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Jordanii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. System automatycznie pokaże najlepsze opcje wielu przewoźników. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim podanie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. W tym miejscu jest też możliwe wybranie dodatkowych opcji, takich jak chociażby ubezpieczenie przesyłki. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Jordanii bez wychodzenia z domu.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Jordanii.

Tani kurier do Jordanii z GlobKurier.pl

Mimo, że Polaków w Jordanii nie mieszka na stałe wielu, to jest to kraj bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. Będąc na wakacjach możemy zaprzyjaźnić się z miejscowymi. Zatem zdarzyć się może, że będziemy chcieli wysłać paczkę do Jordanii. Ceny nie zachęcają do tego. Na szczęście GlobKurier dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami kurierskimi jest w stanie zapewnić najniższe możliwe ceny bez uszczerbku na jakości usługi.

Chcesz wysłać paczki do Jordanii i masz nadzieję na to, że kurier zamówiony przez Ciebie wykona usługę solidnie i dostarczy przesyłkę do adresata w możliwie jak najkrótszym czasie? Korzystaj z oferty renomowanych firm kurierskich, z którymi współpracuje Globkurier.pl. Porównaj ich oferty cenowe, by wybrać najlepszą dla siebie opcję wysyłki paczek do Jordanii.

Jak to zrobić? To łatwe! Wystarczy, że skorzystasz z szybkiej wyceny na naszej stronie. Zapakuj swoją przesyłkę do Jordanii i przygotuj dokumenty niezbędne do jej nadania oraz do odprawy celnej. Dokonaj pomiarów paczki – zmierz jej wysokość, szerokość i długość oraz zważ ją. Informacje te są niezbędne do wyceny przez GlobKurier.pl. Kiedy podasz wymagane informacje, pokażemy Ci dostępne oferty kurierów, którzy mogą zrealizować taką usługę. Zamów usługę w trybie online i opłać zlecenie.

Jordania jest krajem, który ma ogromne walory turystyczne. Świadczy o tym między innymi skalne miasto w Petrze, które odwiedzane jest przez coraz większą liczbę turystów. Jordania rozwija swoje kurorty nadmorskie i kusi kolejnymi atrakcjami, jakie udostępnia przyjezdnym. Choć aktualnie niewielu Polaków na stałe mieszka w tym kraju, to chętnie go odwiedzamy. Zdarzyć się może, że zechcesz prywatnie wysłać kurierem do Jordanii swoją paczkę, lub masz przesyłki firmowe do tego państwa, które muszą być dostarczone do Twoich partnerów biznesowych. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci najniższe ceny usługi kurierskiej bez uszczerbku dla jej jakości.

 

 

Mapa Jordanii

 

 

 

 

mapa Jordanii
PowierzchniaLudnośćStolica
88 794 km²7 131 000Amman
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – AmmanPolska – Az-ZarkaPolska – Irbid

Kody pocztowe paczka do Jordanii

Paczka do Jordanii musi być odpowiednio zaadresowana, jeśli chcesz mieć pewność, że trafi ona w odpowiednie miejsce. W przypadku Jordanii, jak i wielu innych krajów kody pocztowe mają inny charakter niże te znane w Polsce. Adresując przesyłkę do Jordanii pamiętaj, że kody pocztowe np. w stolicy kody pocztowe w których znajdują się główne placówki pocztowe to 11118 czy 11181. Główną zasadą w przypadku kodów pocztowych Jordanii jest fakt, że są one złożone z 5 cyfr.

Śledzenie paczki do Jordanii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Jordanii

Wysyłanie przesyłek w odległe rejony świata zawsze zwiększa ryzyko uszkodzenia lub zagubienia przesyłki. Staramy się dbać o wysoki poziom świadczonym usług, a także bezpieczeństwo dostarczanych towarów. Związku z tym każdą przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można stale monitorować na stronie: śledzenie przesyłki. Jeśli przewoźnik wybrany do transportu przesyłki zaktualizuje jej status automatycznie pojawi się ona na powyższej stronie. 

Transport przesyłki do Jordanii - Jak długo idzie paczka do Jordanii?

Jordania znajduje się około 4 000 kilometrów od Polski. Jest ona też położona na innym kontynencie, stąd czas transportu przesyłki jest nieco dłuższy niż przeciętny czas transportu przesyłki w Europie. Paczka z Polski do Jordanii może iść około 5 do 12 dni roboczych – włączając w to odprawę celną. Czas transportu przesyłki jest zależny przede wszystkim od wybranego kuriera oraz od rodzaju przesyłki. Transport z Polski do Jordanii jest realizowany drogą powietrzną.

Ile kosztuje paczka do Jordanii?

Tanie przesyłki do Jordanii zaoferuje Ci wielu spośród naszych kontrahentów biznesowych. Porównuj oferty wysyłki paczek do tego kraju, by zaoszczędzić na usłudze kurierskiej, ale jednocześnie bez straty dla solidności wykonania zleconego zadania. Szybka wycena przesyłki do Jordanii na GlobKurier.pl Ci w tym pomoże! Właściwie każda firma kurierska, która podejmuje się realizacji wysyłki paczek do Jordanii, przy ich wycenie bierze pod uwagę to, czy transport ma być realizowany drogą lądową czy powietrzną. Tańszy jest transport drogowy. Lotniczy jest przy tym realizowany w krótszym czasie. Cena paczki do Jordanii, którą uzyskasz na GlobKurier.pl od kurierów zależy od wielkości przesyłki oraz jej wagi. Skorzystaj z oferty czołowych firm kurierskich, by Twoja przesyłka dotarła do adresata w Jordanii w założonym czasie. Przykładowa paczka do 5kg z Polski do Jordanii to koszt około 300 zł.

Kurier Polska-Jordania - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Jordanii?

Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Jordanii, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 3-4 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Jordanii. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica Amman. Przesyłki z Polski do Jordanii zrealizujesz z kurierem FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Jordanii

Paczka do Jordanii musi być odpowiednio przygotowana. Zmniejszy to ryzyko uszkodzeń paczki podczas transportu. Do paczkowania używaj tylko solidnych kartonów, najlepiej takich najbardziej dopasowanych do przedmiotu, który znajduje się w środku. Dodatkowo środek wypełnij wypełniaczami, takimi jak styropian, gąbki czy zmiecione gazety. Karton dokładnie oklej taśmą, tak aby nie otwarł się on podczas podróży. W przypadku transportu kruchych i delikatnych przedmiotów naklej dodatkowe naklejki ostrzegawcze. Odpowiednio zapakowana paczka to pewność, że dotrze ona w całości do odbiorcy. W przypadku przesyłek międzynarodowych warto dodatkowo zabezpieczyć przedmioty owijając je w folię.

Ubezpieczenie paczki do Jordanii

Przesyłki do Jordanii muszą pokonać daleką drogą, dlatego warto je ubezpieczyć. Nadając paczkę na stronie globkurier.pl masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu dostaniesz zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia paczki. Opcję ubezpieczenia możesz wykupić podczas dokonywania zamówienia. Możesz tam również określić kwotę ubezpieczenia. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy.  Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. 

Paczka do Jordanii - odprawa celna i cło Jordania

Jordania znajduje się na innym kontynencie, dlatego przesyłki wysyłane do Jordanii podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do Jordanii bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl. 

Czego nie można wysłać w paczce do Jordanii

Kurier do Jordanii nie może zabrać ze sobą paczki, w której są zabronione przez przepisy celne tego kraju przedmioty. Zwykle ich wykaz pokrywa się z listą rzeczy zabronionych do przewozu w krajach europejskich, m.in. nie może być to broń, amunicja czy narkotyki. Ponadto zabronione jest wwożenie do Jordanii pontonów gumowych czy leków psychotropowych. Pewnym ograniczeniom podlega przewód gotówki, zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Jordanii

Paczka do Jordanii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Jordanii

Wiele firm coraz chętniej wychodzi poza granicę Polski. Wybierz ofertę przesyłek międzynarodowych do ponad 190 krajów w tym również do Jordanii. Firmy wysyłają jeszcze taniej, a w zależności od ilości wysyłanych paczek można uzyskać naprawdę korzystne cenniki. Paczki do Jordanii zrealizujesz bardzo prosto i szybko, bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz i skorzystaj z tanich przesyłek do Jordanii.

kurier z paczką z Jordanii

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20