Paczka do Jordanii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Jordanii do Polski i z Polski do Jordanii!

Jak nadać paczkę do Jordanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Jordanii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Jordanii.

Do Jordanii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Jak wysłać paczkę do Jordanii?

Chcesz wysłać paczki do Jordanii i masz nadzieję na to, że kurier zamówiony przez Ciebie wykona usługę solidnie i dostarczy przesyłkę do adresata w możliwie jak najkrótszym czasie? Korzystaj z oferty renomowanych firm kurierskich, z którymi współpracuje Globkurier.pl. Porównaj ich oferty cenowe, by wybrać najlepszą dla siebie opcję wysyłki paczek do Jordanii.

Jak to zrobić? To łatwe! Wystarczy, że skorzystasz z szybkiej wyceny na naszej stronie. Zapakuj swoją przesyłkę do Jordanii i przygotuj dokumenty niezbędne do jej nadania oraz do odprawy celnej. Dokonaj pomiarów paczki – zmierz jej wysokość, szerokość i długość oraz zważ ją. Informacje te są niezbędne do wyceny przez GlobKurier.pl. Kiedy podasz wymagane informacje, pokażemy Ci dostępne oferty kurierów, którzy mogą zrealizować taką usługę. Zamów usługę w trybie online i opłać zlecenie.

Przesyłki kurierskie do Jordanii

Jordania jest krajem, który ma ogromne walory turystyczne. Świadczy o tym między innymi skalne miasto w Petrze, które odwiedzane jest przez coraz większą liczbę turystów. Jordania rozwija swoje kurorty nadmorskie i kusi kolejnymi atrakcjami, jakie udostępnia przyjezdnym. Choć aktualnie niewielu Polaków na stałe mieszka w tym kraju, to chętnie go odwiedzamy. Zdarzyć się może, że zechcesz prywatnie wysłać kurierem do Jordanii swoją paczkę, lub masz przesyłki firmowe do tego państwa, które muszą być dostarczone do Twoich partnerów biznesowych. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci najniższe ceny usługi kurierskiej bez uszczerbku dla jej jakości.

Paczki i przesyłki do Ammana stolicy Jordanii

Paczka do Jordanii

Mimo, że Polaków w Jordanii nie mieszka na stałe wielu, to jest to kraj bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. Będąc na wakacjach możemy zaprzyjaźnić się z miejscowymi. Zatem zdarzyć się może, że będziemy chcieli wysłać paczkę do Jordanii. Ceny nie zachęcają do tego. Na szczęście GlobKurier dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami kurierskimi jest w stanie zapewnić najniższe możliwe ceny bez uszczerbku na jakości usługi.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Jordanii

Tanie przesyłki do Jordanii zaoferuje Ci wielu spośród naszych kontrahentów biznesowych. Porównuj oferty wysyłki paczek do tego kraju, by zaoszczędzić na usłudze kurierskiej, ale jednocześnie bez straty dla solidności wykonania zleconego zadania. Szybka wycena przesyłki do Jordanii na GlobKurier.pl Ci w tym pomoże!

Od czego uzależniona jest cena paczki do Jordanii?

Właściwie każda firma kurierska, która podejmuje się realizacji wysyłki paczek do Jordanii, przy ich wycenie bierze pod uwagę to, czy transport ma być realizowany drogą lądową czy powietrzną. Tańszy jest transport drogowy. Lotniczy jest przy tym realizowany w krótszym czasie. Cena paczki do Jordanii, którą uzyskasz na GlobKurier.pl od kurierów zależy od wielkości przesyłki oraz jej wagi. Skorzystaj z oferty czołowych firm kurierskich, by Twoja przesyłka dotarła do adresata w Jordanii w założonym czasie.

Śledzenie przesyłki do Jordanii

Wysyłanie przesyłek w odległe rejony świata zawsze zwiększa ryzyko uszkodzenia lub zagubienia przesyłki. Staramy się dbać o wysoki poziom świadczonym usług, a także bezpieczeństwo dostarczanych towarów. Związku z tym każdą przesyłkę zamówioną przez GlobKurier.pl można stale monitorować na stronie: śledzenie przesyłki. Jeśli przewoźnik wybrany do transportu przesyłki zaktualizuje jej status automatycznie pojawi się ona na powyższej stronie. 

Czego nie można wysłać w paczce do Jordanii?

Kurier do Jordanii nie może zabrać ze sobą paczki, w której są zabronione przez przepisy celne tego kraju przedmioty. Zwykle ich wykaz pokrywa się z listą rzeczy zabronionych do przewozu w krajach europejskich, m.in. nie może być to broń, amunicja czy narkotyki. Ponadto zabronione jest wwożenie do Jordanii pontonów gumowych czy leków psychotropowych. Pewnym ograniczeniom podlega przewód gotówki, zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Jordanii