Menu

Paczki i przesyłki do Gujany Brytyjskiej

Przesyłki kurierskie Polska – Gujana Brytyjska 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Gujany Brytyjskiej do Polski i z Polski do Gujany Brytyjskiej!

Jak nadać paczkę do Gujany Brytyjskiej?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Gujany Brytyjskiej, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Gujany Brytyjskiej.

Do Gujany Brytyjskiej wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Gujana Brytyjska to kraj ludzi którzy zawsze mają czas, tutaj życie toczy się w rytmie reggae. W dzikiej dżungli żyją wciąż Indianie. Tutejszy rum jest znany na całych Karaibach. Przyjeżdża tu wielu młodych, aby przez kilka miesięcy nie robić nic, poza wylegiwaniem się i spokojnym odpoczywaniu. 

Paczka do Gujany to drogi interes. Nieczęsto ktokolwiek wysyła tam paczki, toteż są one w cenie. Globkurier zapewnia wysyłki do Gujany Brytyjskiej już od niecałych trzystu złotych. Dodatkowo paczka planowo powinna dojść już po 3 do 5 dni, co jest czasem krótszym niż u przeciętnego przewoźnika.

Paczki i przesyłki do George Town stolicy Gujany Brytyjskiej

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Gujany Brytyjskiej transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Georgetown. Obsługujemy cały obszar Gujany Brytyjskiej.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Gujany Brytyjskiej