• Paczki i przesyłki do Portoryko

  Przesyłki kurierskie Polska – Portoryko

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Portoryko do Polski i z Polski do Portoryko

  Jak nadać paczkę do Portoryko?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Portoryko, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Portoryko.

  Do Portoryko wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Portoryko to raj dla plażowiczów oraz miłośników sportów wodnych. Można tu nurkować, surfować, pływać, wypoczywać na plaży z drinkiem w ręku. Portorykańczycy są uważani za najszczęśliwszy naród świata, toteż są niezwykle mili, uprzejmi oraz pomocni dla turystów. Chętnie nadłożą drogi by Ci pokazać coś ciekawego, wskażą w którym kierunku jest pożądana przez nas atrakcja czy wreszcie wieczorem w barze pogawędzą z Tobą o wszystkim i o niczym.

  Ceny przesyłek na Portoryko są drogie – nie oszukujmy się. Państwo leży na wyspie o tej samej nazwie na morzu Karaibskim, więc jedynym szybkim sposobem dostarczenia paczki jest transport lotniczy, który nigdy nie jest tani. W dodatku mało samolotów lata z Europy bezpośrednio na Portoryko, co dodatkowo podnosi cenę. Z tych samych powodów czas dostawy również nie jest krótki. Współpracujemy z ponad 50 światowymi przewoźnikami, przez co GlobKurier oferuje najniższe możliwe ceny wysyłek na Portoryko. Dzięki temu też możemy skrócić czas dostawy do zaledwie 2 do 6 dni roboczych.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Portoryko transportem drogowym i lotniczym. 

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

  Główne miejsca wysyłek to stolica San Juan. Obsługujemy cały obszar kraju.

                                                          Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Portoryko