Paczki i przesyłki na Dominikanę

Paczka na Dominikanę, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Dominikany do Polski i z Polski na Dominikanę

Jak nadać paczkę na Dominikanę?

Aby dokonać wyceny paczki na Dominikanę i z Dominikany, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Dominikanę.

Na Dominikanę wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Dominikanę

Dominikana to bardzo popularny kierunek na Karaibach. Kraj ten leży na wyspie Haiti i dysponuje dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. To właśnie tu znajdują się plaże uważane za jedne z najpiękniejszych na całych Karaibach. W sytuacji, kiedy pojawia się potrzeba nadania paczki na Dominikanę, kluczowe znaczenie mają szybkość dostawy oraz cena usługi. Przy tak dużych odległościach przesyłki są drogie. Globkurier to profesjonalny operator logistyczny, który dzięki współpracy z kilkudziesięcioma najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak np. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben i wieloma innymi jest w stanie zaoferować klientom ceny przesyłek na Dominikanę już od ok. 300 zł! To my zadbamy o wszystkie związane z tym formalności, dając Ci jednocześnie możliwość śledzenia przesyłki za pomocą systemu elektronicznego i SMS-ów. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy doradzą Ci rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom!

Koszt przesyłki na Dominikanę

Dominikana leży na morzu Karaibskim, jedynym szybkim sposobem na dostarczenie przesyłki jest transport lotniczy, co podnosi koszta. Tylko z GlobKurier nadasz tanią przesyłkę na Dominikanę! Nasze stawki są aż do 75%, niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Warto skorzystać z opcji szybkiej wyceny, aby przeanalizować oferty poszczególnych firm transportowych pod kątem zawartości oraz cen. To, ile zapłacisz za zamówienie kuriera na Dominikanę, zależy bowiem od konkretnego przewoźnika. Kalkulacje są dokonywane na podstawie informacji dotyczących parametrów paczki, ilości przesyłek, szybkości nadania i formy transportu. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety cenowe!

Paczki i przesyłki do Santo Domingo

Jak nadać paczkę na Dominikanę?

Zamawianie kuriera na Dominikanę z GlobKurier przebiega szybko i sprawnie! Wejdź na naszą stronę i wypełnij formularz szybkiej wyceny, w którym należy podać wymiary paczki, wagę i ilość przesyłek oraz formę transportu i sposób doręczenia. Przedstawimy Ci listę polecanych kurierów, a Ty wybierasz przewoźnika, który zrealizuje Twoje zamówienie. Transakcję sfinalizujesz online bez wychodzenia z domu! Kurier pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem w celu odebrania przesyłki. Przesyłki na Dominikanę są dostarczane przez naszych przewoźników transportem drogowym i lotniczym – obsługujemy cały obszar Dominikany!

Zakazy przy przesyłkach na Dominikanę

W paczkach na Dominikanę nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, narkotyków, leków na receptę, wyrobów tytoniowych i alkoholowych, przedmiotów o dużej wartości, szybko psującej się żywności, dokumentów niejawnych, zwierząt, szczątków ludzkich itp. W regulaminie firmy przewozowej znajdziesz szczegółowe informacje odnoszące się do zakazów przy zagranicznych przesyłkach, które są prześwietlane przez służby celne. Przypominamy, że za zawartość paczki odpowiedzialność ponosi nadawca!

                                                   Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Dominikanę