Logo
Menu

Paczka do Trynidad i Tobago, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Trynidad i Tobago!

Jak nadać paczkę do Trynidad i Tobago?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Trynidad i Tobago skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują transport paczek w relacji Polska – Trynidad i Tobago. Wybierz najlepszą według siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj wpisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, pamiętając, aby były one kompletne. Następnie przejdź do punktu, w którym możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem jest płatność online i gotowe, przesyłka została nadana.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Trynidad i Tobago.

Tani kurier do Trynidad i Tobago z GlobKurier.pl

Przesyłka do Trynidad i Tobago z Globkurier.pl jest tańsza nawet o 70% w porównaniu z cenami obowiązującymi bezpośrednio u przewoźników. Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne stawki. Zamieszczony na naszej stronie elektroniczny formularz  szybkiej wyceny umożliwia porównanie ofert poszczególnych przewoźników – to Ty decydujesz o wyborze firmy, która dostarczy Twoją paczkę do Trynidad i Tobago. Różnice w stawkach wynikają z tego, że przewoźnicy wyceniają przesyłki wedle własnych zasad. Opłaty uzależnione są od wielu parametrów realizowanego zlecenia: wagi przesyłki, wymiarów paczki czy palety (mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Trynidad i Tobago), miejsca dostarczenia, wyboru usług dodatkowych jak np. ubezpieczenie przesyłki. Tania przesyłka do Trynidad i Tobago z GlobKurier.pl to usługa dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Chcesz zamówić kuriera do Trynidad i Tobago? Przekonaj się, jakie to proste! Wejdź na GlobKurier.pl i wyceń przesyłkę. Zdefiniuj parametry paczki (długość, szerokość, wysokość, waga, ilość), podaj miejsce nadania i doręczenia paczki oraz określ szybkość doręczenia i sposób nadania. Następnie wybierz firmę kurierską, której propozycję uważasz za najlepszą. Po przejściu do formularza zamówienia podajesz informacje dotyczące zawartości przesyłki i ewentualne zaznaczasz opcje dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie przesyłki czy doręczenie terminowe do określonej godziny. Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie. Na koniec opłacasz zamówienie i gotowe!

 

 

Mapa Trynidad i Tobago

 

 

 

 

mapa Trynidad i Tobago
PowierzchniaLudnośćStolica
5 128 km²1 218 208Port-of-Spain
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Port-of-Spain

Kody pocztowe paczka do Trynidad i Tobago

Prawidłowe zaadresowanie przesyłki międzynarodowej zmniejsza ryzyku jej zaginięcie lub też dostarczenia do nieodpowiedniego miejsca. Na paczce należy uzupełnić wszystkie niezbędne dane adresowe, w tym ulicę, numer budynku i ewentualnie mieszkania, kod pocztowy, miasto i państwo. W przypadku kodów zagranicznych mają one zazwyczaj inną formę niż te znane w Polsce. W przypadku Trynidad i Tobago są to 2 cyfry. W przypadku stolicy, czyli miasta Port-of-Spain będzie to kod 10.

Śledzenie paczki do Trynidad i Tobago

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Trynidad i Tobago

Nadając przesyłkę do innego kraju warto korzystać z opcji śledzenia. Tam jest również w przypadku paczki do Trynidad i Tobago. Na naszej stronie możesz sprawdzić aktualne położone swojej przesyłki nadanej z Polski do Trynidad i Tobago. Wejdź na stronę trackingu, gdzie w odpowiednim polu wpiszesz numer przesyłki, zaczynający się od liter GK. System online, pokaże Ci obecny stan paczki.

Transport przesyłki do Trynidad i Tobago - Jak długo idzie paczka do Trynidad i Tobago?

Trynidad i Tobago to państwo wyspiarskie znajdujące się w Ameryce Południowej. Jego odległość od Polski wynosi prawie 8 500 km drogi lądowej. Nadając paczkę do tak odległego kraju należy się liczyć z dłuższym niż standardowy czas transportu paczki. Dodatkowo firmy kurierskie oferują transport różnego rodzaju, jest to albo transport lotniczy lub też lotniczo-drogowym. W przypadku transportu lotniczego należy się liczyć z wyższą ceną. Do wyboru mamy również doręczenie ekonomiczne lub priorytetowe. Paczka z Polski do Trynidad i Tobago idzie około 10 – 15 dni roboczych. Czas jest zależny od wielu czynników, w tym również od odprawy celnej.

Ile kosztuje paczka do Trynidad i Tobago?

Trynidad i Tobago to nieduże państwo położone w Ameryce Południowej. Jego gospodarka opiera się na górnictwie ropy naftowej, gazu ziemnego i asfaltu. Wybierając usługi GlobKurier, przekonasz się, że jest to łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Z nami cała procedura wysyłania paczki do Bahrajnu Trynidad i Tobago jest bardzo prosta i zajmuje niewiele czasu! Przykładowo paczka do 10kg z Polski do Trynidad i Tobago może kosztować w okolicach 400 zł.

Kurier Polska-Trynidad i Tobago - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Trynidad i Tobago?

Wysyłając paczki międzynarodowe należy sprawdzić, które firmy wykonują takie zlecenia. Na szczęście można również skorzystać z porównywarki na stronie globkurier.pl i znaleźć najlepsze opcje na przesyłki międzynarodowe. W przypadku paczki do Trynidad i Tobago można skorzystać z firmy FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Trynidad i Tobago

Nadając paczkę za granicę, należy pamiętać o jej odpowiednim zapakowaniu. Paczki międzynarodowe mają do pokonania daleką drogą, dlatego warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Wybieraj tylko kartony wykonane z solidnego materiału, które nie posiadają wgnieceń czy uszkodzeń. Do środka paczki można dodać wypełniacze, takie jak gąbki czy styropian. W przypadku wartościowych i kruchych rzeczy można je dodatkowo owinąć folią bąbelkową. Paczkę do Trynidad i Tobago po zamknięciu dokładnie oklej taśmą, tak, aby nie otwarła się podczas transportu. Odpowiednio zabezpieczona paczka zmniejsza ryzyko uszkodzeń.

Ubezpieczenie paczki do Trynidad i Tobago

Każdą paczkę można dobrowolnie ubezpieczyć. W przypadku przesyłek międzynarodowych jest to szczególnie istotna opcja. Ubezpieczenie pokrywa koszty w przypadku zgubienia lub też uszkodzenia przesyłki podczas transportu. Paczka do Trynidad i Tobago musi pokonać daleką drogę i przejść przez wiele etapów podróży, dlatego warto zastanowić się nad ubezpieczeniem przesyłki.

Paczka do Trynidad i Tobago - odprawa celna i cło Trynidad i Tobago

Przesyłki do Trynidad i Tobago podlegają odprawie celnej. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Trynidad i Tobago, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

Czego nie można wysłać w paczce do Trynidad i Tobago

Do Trynidad i Tobago nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, szczątków ludzkich, zwierząt, dokumentów niejawnych oraz wartościowych przedmiotów. Dokładne wytyczne dotyczące zawartości przesyłek zamieszczone są w regulaminie wybranego przewoźnika. Warto zapoznać się z tym dokumentem, aby uniknąć kłopotów z przyjęciem i dostarczeniem paczki przez kuriera. Ponadto należy pamiętać o tym, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym podlega kontroli.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Trynidad i Tobago

Paczka do Trynidad i Tobago - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Trynidad i Tobago

Firmy, które prowadzą kontakty biznesowe z przedsiębiorstwami z Trynidad i Tobago, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesyłek międzynarodowych dla firm. W jej ramach paczki są wysyłane regularnie w niższych cenach. Paczki do Trynidad i Tobago w ofercie firmowej są kierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przesyłki są realizowane na atrakcyjnych warunkach w przypadku kopert, małych kartonów i cięższych towarów, dzięki czemu z oferty biznesowej może skorzystać praktycznie każda firma. Paczka do Trynidad i Tobago w ofercie firmowej jest kierowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na branżę. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa handlowe, które prowadzą sprzedaż towarów za granicę. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które wykonują większość usług zdalnie i jedynie raz na jakiś czas wysyłają dokumenty do Trynidad i Tobago. Oferta dla firm u przewoźników międzynarodowych umożliwia korzystanie ze zbiorczych faktur i listów przewozowych, które ułatwiają nadzorowanie przesyłek w drodze. Funkcja śledzenia paczek, tworzenia list odbiorców i ubezpieczenia przesyłek sprawia, że przedsiębiorca sprawnie i szybko przygotowuje przesyłki bez względu na ich liczbę. Intuicyjny panel do tworzenia etykiet przewozowych i opłacania przesyłek umożliwia błyskawiczne przygotowanie paczek, nawet gdy wysyła się je po raz pierwszy.

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20