Logo
Menu

Paczka do Brazylii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Brazylii!

Jak nadać paczkę do Brazylii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Brazylii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Brazylii.

Tani kurier do Brazylii z GlobKurier.pl

Cała Brazylia prężnie rozwija się na wielu płaszczyznach. Coraz więcej firm przenosi swoją działalność do Internetu, przez co i w całej Ameryce Południowej można zaobserwować wzrost na rynku e – commerce. Umożliwia to łatwe i szybkie kupowanie ulubionych produktów nawet z drugiego końca świata. Kluczowa w tym wypadku jest dobrze zorganizowana logistyka, która ma za zadanie sprawne przesyłanie paczek pomiędzy miastami, państwami a nawet kontynentami. Mieszkańcy Polski wysyłają przesyłki do Brazylii częściej, niż mogłoby się wydawać. Przede wszystkim nadawane są do większych miast tego kraju, jak na przykład São Paulo, Rio de Janeiro, Salvador, Brasília czy Bahia. Nic dziwnego – w tych miejscach mieszka największa liczba ludności, znajduje się tam również najwięcej przedsiębiorstw handlowo – usługowych. W związku z szybkim rozwojem wymienionych wyżej aglomeracji, to od nich właśnie docierają najczęściej do Polski przesyłki z Brazylii. Polskie miasta, jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk czy Wrocław importują różnego rodzaju towary, odsprzedając je później bądź wykorzystując na przykład w restauracjach z kuchnią brazylijską.

 

Paczki i przesyłki do Brazylii

Brazylia to wyjątkowy kraj, który zachwyca swoim klimatem, pięknymi plażami, dziką przyrodą i oczywiście – karnawałem w Rio. Jest chętnie odwiedzany przez turystów z całego świata, którzy chcą poczuć atmosferę tego egzotycznego miejsca.Brazylia to także kolebka capoeiry, czyli połączenia sztuk walki z tańcem. Miłośnicy piłki nożnej z kolei obowiązkowo udają się do największego niegdyś stadionu świata – Maracanã.

 

Mapa Brazylii

 

PowierzchniaLudnośćStolica
8 515 767 km²210 677 000Brasília
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – BrasíliaPolska – São PauloPolska – Rio de Janeiro
Polska – SalvadorPolska – FortalezaPolska – Belo Horizonte

Wysyłka paczek do Brazylii - kody pocztowe

Wysyłanie listów czy paczek do adresata, który mieszka na terenie Polski jest bardzo proste i nikomu nie sprawia większych problemów. Nieco inaczej sprawa wygląda jednak, gdy nadajemy przesyłkę do dalekiego kraju, jak na przykład Brazylia. Pominięcie części adresu lub danych nadawcy może skutkować niedotrzymaniem terminu dostarczenia paczki. Wysyłając przesyłki do Brazylii należy zwrócić uwagę między innymi na podanie prawidłowego kodu pocztowego. Obecnie ten kraj podzielony jest na  dziesięć obszarów pocztowych, od 0 do 9. Wysyłając paczkę za pośrednictwem strony GlobKurier.pl dokładnie widać, jakie dane adresowe należy bezwzględnie podać. Im dokładniejsze będą to informacje, tym można mieć większą gwarancję dostarczenia przesyłki w terminie.

Śledzenie paczki do Brazylii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Brazylii?

Jako że Brazylię od Polski dzielą tysiące kilometrów, jesteśmy zobowiązani umożliwić Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Brazylii. 

Transport przesyłki do Brazylii - Jak długo idzie paczka do Brazylii?

Paczki do Brazylii, a także z Brazylii do Polski, mogą dotrzeć już w ciągu kilki dni roboczych. Mimo kilku tysięcy kilometrów, dzięki rozwiniętej komunikacji i sprawnie działającym firmom kurierskim szybkie dostarczanie przesyłek nie stanowi problemu. Najważniejszą rolę odgrywa tu wybrany środek komunikacji, którym będzie podróżować paczka. 

Kurier Polska-Brazylia - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Brazylii?

Organizacja szybkiego i bezpiecznego transportu jest bardzo skomplikowana, zwłaszcza na tak dalekich odległościach, jakie dzielą Brazylię i Polskę. Tani kurier w tym przypadku może wydawać się więc trudny do znalezienia, jednak nic bardziej mylnego. Z powodzeniem można ją wysłać podobnie, jak przesyłkę krajową, po bardzo atrakcyjnej cenie. Chcąc znaleźć najtańszy, ale i najlepszy transport paczki do Brazylii, najlepiej jest skorzystać z brokera, który w swojej ofercie posiada różne firmy kurierskie. Wystarczy wejść na stronę  GlobKurier.pl i uzupełnić niezbędne informacje dotyczące przesyłki. Na podstawie wymiarów i wagi paczki możemy w jednej chwili zapoznać się z dostępnymi cenami i przewoźnikami, którzy realizują wysyłki do Brazylii. W tym wypadku możemy wybrać pomiędzy firmą  UPS, FedEX i TNT drogą lotniczą. Dodatkową możliwością jest śledzenie paczki na każdym etapie jej długiej podróży. 

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Czego nie można wysłać do Brazylii?

Przesyłki międzynarodowe, w tym te wysyłane do Brazylii, muszą spełniać określone wymogi i procedury. Ponieważ kraj ten oddalony jest od Polski o tysiące kilometrów, a dodatkowo nie należy do Unii Europejskiej, najważniejszym dokumentem do wysyłki jest Międzynarodowy List Przewozowy. W samej paczce nie można umieszczać broni, amunicji, narkotyków, a także materiałów i substancji, które mogłyby narażać zdrowie lub życie.

 

Paczka do Brazylii - odprawa celna i cło Brazylia

Wysyłając paczkę do Brazylii należy pamiętać o odprawie celnej. Konieczne jest wcześniejsze przygotowanie niezbędnych dokumentów do odprawy. Funkcjonariusz celny może podjąć decyzję o konieczności przedstawienia również innych, dodatkowych dokumentów. Decyduje również o tym, czy adresat zapłaci cło i podatek VAT, czy też nie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Brazylii

Paczka do Brazylii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Brazylii

Paczki do Brazylii w ofercie dla firm można wysyłać szybciej i taniej, niż w przypadku przesyłek wysyłanych okazjonalnie przez osoby prywatne. Wygodną funkcją jest otrzymywanie tylko jednej faktury  za wszystkie przesyłki w danym miesiącu. Co więcej, listy przewozowe mogą być generowane zbiorczo, co zdecydowanie usprawnia cały proces. Chcąc wysłać wiele paczek na raz, wystarczy zaznaczyć taką opcję na dole formularza.  Każda paczka do Brazylii wysłana za pośrednictwem strony GlobKurier.pl może być śledzona na każdym etapie jej podróży. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20