Paczki i przesyłki do Mongolii

Paczka do Mongolii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Mongolii do Polski i z Polski do Mongolii

Jak nadać paczkę do Mongolii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mongolii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mongolii.

Do Mongolii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłka do Mongolii

Mongolia to dziki kraj, gdzie czas jakby się zatrzymał przed kilkoma wiekami. Oprócz stolicy i kilku większych miast można się poczuć jakby się przeniosło w czasie. Podróże stepem, konno lub pieszo, należą do niezapomnianych przeżyć. Na uwagę zasługują także wszelkie oznaki religijnych kultów – świątynie buddyjskie, wszechobecne stupy itp. Mongołowie są bardzo przyjaźni, chętni na nowe znajomości oraz uczciwi. 

Zarówno Ułan Bator jako stolica Mongolii jak i sama Mongolia są częstymi miejscami destynacji przesyłek kurierskich. Mongolia jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, dominuje tutaj zarówno przemysł jak i organizowane są liczne targi międzynarodowe, a duże zaludnienie kraju dobrze rokuje dla potencjalnych inwestorów.

 

Śledzenie paczki do Mongolii

Z powodu stosunkowo dużego dystansu między krajami udostępniamy możliwość śledzenia paczki online oraz poprzez SMS, gdyż każdy proceder wysyłania paczki jest w pewien sposób stresujący. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, co gwarantuje dotarcie paczki do Ułan Bator jak i na cały teren Mongolii.

 

Ubezpiecz swoją przesyłkę do Mongolii

Biorąc pod uwagę zaistniałe możliwe zdarzenia losowe zapraszamy do rozpatrzenia oferty dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Ze względu na wartość paczki do Mongolii oraz przesyłki do Ułan Bator warto zastanowić się nad zminimalizowaniem potencjalnych szkód, w przypadku uszkodzenia przesyłka, paczka do Mongolii zostanie odpowiednio zrekompensowana finansowo.

Posąg z Ułan Bator

Niedozwolona zawartość przesyłki do Mongolii

Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Paczka do Mongolii nie może zawierać:

  • narkotyków,
  • substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych:
  • broni,
  • alkoholu i wyrobów tytoniowych, które są dozwolone, lecz tylko w odpowiedniej ilości oraz tylko i wyłącznie do użytku własnego.

Kolejnym elementem, którego nie możemy przewieźć przez granicę są leki; jeśli istnieje potrzeba ich przyjmowania, potrzebne będzie zaświadczenie lekarskie o tym informujące.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mongolii