Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Gujany Brytyjskiej

Paczka do Gwatemali, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Gwatemali do Polski i z Polski do Gwatemali!

Jak nadać paczkę do Gwatemali

Aby dokonać wyceny paczki do i z Gwatemali, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Gwatemali.

Do Gwatemali wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Paczka do Gwatemali

Gwatemala leży w Ameryce Środkowej nad Oceanem Atlantyckim i Oceanem Spokojnym. Gospodarka tego kraju oparta jest na uprawach kawy, trzciny cukrowej i bananów. Jeśli potrzebujesz wysłać paczkę do Gwatemali, skorzystaj z usług GlobKurier.pl! Jesteśmy sprawdzonym operatorem logistycznym realizującym wysyłki do ponad 190 krajów na całym świecie. W jednym miejscu skupiamy kilkadziesiąt najlepszych firm transportowych cieszących się ogromnym zaufaniem społecznym. Gwarantujemy najniższe ceny przesyłek do Gwatemali przy jednoczesnym skróceniu czasu dostawy do 3-7 dni roboczych (może on jednak ulec wydłużeniu z uwagi na odprawę celną, w zależności od procedur). Wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Ci informacji na temat naszej oferty oraz pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie (kontakt@globkurier.pl)

Paczki i przesyłki do Gwatemali Tikal świątynia Majów

Ile kosztuje paczka do Gwatemali?

Tanie przesyłki do Gwatemali realizujemy transportem drogowo – lotniczym  lub tylko lotniczym. Na koszt usługi składa się wiele elementów, takich jak m.in. parametry paczki, rodzaj transportu, szybkość doręczenia oraz sposób nadania. Koszty uwzględniają także opłatę paliwową podatek VAT, który jest doliczany, gdy nadajesz przesyłkę jako osoba prywatna. Przypominamy, że każdy przewoźnik ma własny regulamin i cennik, dlatego ceny za wysłanie tej samej paczki do Gwatemali mogą się różnić w zależności od firmy transportowej. GlobKurier.pl zapewnia ceny aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Dla klientów biznesowych zarejestrowanych w naszym serwisie i wysyłających duże ilości paczek mamy przygotowane atrakcyjne pakiety cenowe!

Jak nadać paczkę do Gwatemali?

Zamówienie kuriera do Gwatemali za pośrednictwem naszego serwisu to uproszczone procedury, wygoda i oszczędność czasu. Złożenie zamówienia online zajmuje dosłownie kilka minut. Wypełniając formularz szybkiej wyceny zamieszczony na naszej stronie, podajesz wymiary i wagę paczki, ilość przesyłek. Na tej podstawie wybierzemy dla Ciebie rozmaite opcje nadania przesyłki – Ty decydujesz, która firma transportowa zrealizuje dostawę Twojej przesyłki. Obsługujemy cały obszar Gwatemali, a głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju – miasto Gwatemala. 

Czego nie możesz wysłać w paczce do Gwatemali?

Przypominamy, że wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane i kontrolowane. Zalecamy zapoznać się z regulaminem wybranej przez Ciebie firmy kurierskiej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje dotyczące zakazów przy przesyłkach zagranicznych. Do Gwatemali nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych, wyrobów tytoniowych i alkoholowych, dokumentów niejawnych, zwierząt, szczątków ludzkich, kosztowności czy produktów spożywczych o krótkim terminie ważności. Odpowiedzialność za zawartość paczki spoczywa na nadawcy – w razie stwierdzenia nieprawidłowości w tym zakresie to on ponosi konsekwencje.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Gwatemali