Menu

Paczki i przesyłki na Malediwy

Paczka na Malediwy, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Malediwów do Polski i z Polski na Malediwy

Jak nadać paczkę na Malediwy?

Aby dokonać wyceny paczki na Malediwy, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Malediwy.

Na Malediwy wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Malediwy

Malediwy są uważane za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Te niezwykłe państwo wyspiarskie leży na Oceanie Indyjskim, w odległości ok. 500 km od południowego krańca Indii. Turystyka to gałąź mająca kluczowe znaczenie dla rozwoju gospodarki Malediwów. Każdego roku przyjeżdża tu ponad milion turystów pragnących podziwiać dziką przyrodę i bajeczne krajobrazy. Jeżeli planujesz wysłać paczkę na Malediwy, skorzystaj z usług oferowanych przez GlobKurier.pl. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ proponujemy tanie przesyłki na Malediwy ze skróconym czasem dostawy wynoszącym przeciętnie 3-6 dni (nie licząc odprawy celnej, która w zależności od procedur może wydłużyć czas dostawy). Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, że nadawanie przesyłek za granicę nigdy nie było tak proste, jak teraz!

Paczki i przesyłki do Male

Jak nadać paczkę na Malediwy?

Formalności związane z zamówieniem kuriera na Malediwy załatwisz online bez wychodzenia z domu! Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie GlobKurier.pl i podanie w nim informacji dotyczących wymiarów i wagi paczki, ilości przesyłek, szybkości doręczenia i sposobu nadania. Na ich podstawie przedstawimy Ci listę rekomendowanych kurierów wraz z cenami i przewidywanym czasem dostawy. To Ty decydujesz, który przewoźnik zrealizuje Twoje zamówienie! Nasz elektroniczny system powiadomień i SMS-ów pozwoli Ci śledzić przesyłkę na każdym etapie procesu logistycznego.

Jak zapakować przesyłkę na Malediwy?

Aby najlepiej zabezpieczyć przesyłkę na Malediwy oraz zminimalizować koszty, należy postępować według kilku prostych zasad. Każdy element który wysyłamy należy owinąć folią bąbelkową. Tak przygotowane przedmioty wkładamy do prostokątnego kartonu a wolne przestrzenie wypełniamy styropianem, papierem lub znowu folią bąbelkową. Cały karton najlepiej owinąć folią typu stretch i zakleić taśmą. Uwaga. Przyklejenie oznaczeń “Uwaga Szkło” lub “Nie rzucać” kwalifikuje paczkę jako niestandardową przez konieczność sortowania ręcznego. Cena takiej wysyłki jest wyższa.

Ile kosztuje paczka na Malediwy?

Koszt przesyłek na Malediwy nadawanych za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl jest nawet do 70 proc. niższy niż bezpośrednio u przewoźników. Współpracujemy z 50. najlepszymi firmami kurierskimi na świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom bardzo atrakcyjne stawki! Skorzystaj z opcji szybkiej wyceny i znajdź ofertę, która odpowiada Ci pod względem zawartości i ceny. Stawki za nadanie paczki na Malediwy są zróżnicowane w zależności od firmy transportowej, a także od parametrów przesyłki, sposobu jej doręczenia czy formy transportu. Ponadto cena zawiera opłatę paliwową wynoszącą zwykle 8-20 proc. oraz 23 proc. podatek VAT, jeśli wysyłasz paczkę na Malediwy jako osoba prywatna. Dla firm zarejestrowanych w naszym serwisie nadających duże ilości paczek mamy specjalną ofertę cenową!

Zakazy przy przesyłkach na Malediwy

Przed wysyłką paczki na Malediwy za pośrednictwem GlobKurier.pl koniecznie zapoznaj się z regulaminem wybranego przez siebie przewoźnika! Firmy kurierskie jasno określają zasady nadawania paczek za granicę – należy pamiętać, że wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W przesyłkach na Malediwy nie wolno umieszczać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym broni, sprzętu wojskowego, kwasów, odczynników chemicznych, rtęci itp.), żywych zwierząt i roślin, szybko psującej się żywności, alkoholu, papierosów, przedmiotów o wysokiej wartości i dokumentów niejawnych.

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Malediwy