• Paczka do Portugalii, przesyłki kurierskie do Portugalii

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Portugalii!

  Wysyłka paczki do Portugalii - jak nadać?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Portugalii, skorzystaj z opcji Szybka Wycena. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Portugalii. Zamów kuriera bez wychodzenia z domu razem z GlobKurier! 

  Paczka do Portugalii cena

  Ile kosztuje paczka do Portugalii? W wielu przypadkach cena przesyłki jest kluczowa przy wyborze firmy kurierskiej. Warto jednak pamiętać, że kwota, którą zapłacimy za paczkę do Portugalii znacznie przewyższa wysyłki krajowe. Jednak nie muszą one kosztować fortuny. Niestety nie ma możliwości podania standardowej ceny. Zależy ona bowiem od wielu czynników. Dlatego warto skorzystać z formularza, aby uzyskać dokładną wycenę paczki do Portugalii.  Na ostateczną cenę paczki do Portugalii składa się wiele czynników. Przede wszystkim ważne są wymiary przesyłki, czyli jej długość, szerokość, wysokość oraz waga. Większość firm kurierskich oferuje kilka opcji gabarytów w różnych progach cenowych. Warto jednak pamiętać, że niestandardowe przesyłki trzeba będzie zapłacić znacznie więcej. Jeszcze droższa może się okazać paleta, a z kolei znacznie tańsza przesyłka kopertowa. Jeżeli nie chcemy zapłacić zbyt wygórowanej kwoty, to warto zmieścić się w odpowiednich wymiarach. Standardowe przesyłki nie powinny przede wszystkim przekraczać wagi 30 kg. Ważne jest też, aby nie przekroczyły wymiarów ustalonych przez konkretne firmy kurierskie. Najczęściej to 120 cm w przypadku najdłuższego boku i 240 cm sumy wszystkich boków. Większe paczki mogą być znacznie droższe, a w dodatku tylko niektóre firmy kurierskie będą w stanie je dostarczyć. Po wprowadzeniu dokładnych wymiarów na Globkurier szybko uzyskamy listę przewoźników, którzy są w stanie zrealizować usługę. Zobaczymy także dokładne stawki każdego z nich. Drugim istotnym czynnikiem jest czas transportu. Warto pamiętać, że im krótszy, tym wyższa cena. Trzeba się więc liczyć z tym, że przesyłka ekspresowa do Portugalii nie będzie tania. Na cenę mają również wpływ usługi dodatkowe. Warto więc przemyśleć, które z nich będą nam potrzebne. W trakcie wyceny możemy dokładnie przejrzeć oferty przewoźników i przekonać się, która z nich jest najlepiej dopasowana do naszych potrzeb.

  Tanie paczki do Portugalii z GlobKurier.pl

  Przesyłki międzynarodowe nie są tanie, ale są różne sposoby, aby zaoszczędzić na wysyłce. Przede wszystkim na Globkurier możecie znaleźć zestawienie ofert wielu przewoźników, które są aktualizowane na bieżąco. Dzięki temu bez problemu wybierzecie oferta dopasowaną do Waszych potrzeb. W dodatku za pośrednictwem różnych przewoźników każdego dnia wysyłamy duże ilości paczek. Dzięki temu mamy możliwość negocjacji z nimi korzystniejszych cen. W efekcie na takiej współpracy mogą zyskać również nasi klienci. Na naszej stronie możesz dokonać szybkiej, prostej i dokładnej wyceny. Jednak to nie wszystko! Dla klientów, którzy często wysyłają paczki możemy przygotować indywidualną wycenę. Najczęściej takie rozwiązanie proponujemy klientom biznesowym. Potrzebujesz spersonalizowanej oferty? Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.  Wybierz usługi kurierskie GlobKurier! 

  Przesyłki kurierskie do Portugalii

  Wysyłka przesyłek zagranicę staje się o wiele mniej skomplikowana. Obecnie wystarczy podać dane dotyczące miejsca odbioru oraz nadania, a także wymiary i wagę wysyłki, aby dokonać szybkiej wyceny. Paczka do Portugalii dotrze szybko i bez żadnych problemów. Tak naprawdę dzieli nas zaledwie kilka kliknięć od zamówienia kuriera i wysłania przesyłki. Warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Sprawdź, co zrobić, aby prawidłowo wysłać przesyłki międzynarodowe do Portugalii.  

   

  Wysyłaj paczki pod wskazany adres bez wychodzenia z domu! Na naszej stronie internetowej znajdziesz kalkulator, dzięki któremu szybko i wygodnie zorganizujesz wysyłkę paczki!

   

  Mapa Portugalia

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  92 391 km²10 833 816Lizbona
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – Lizbona
  Polska – PortoPolska – Vila Nova de Gaia
  Polska – AmadoraPolska – BragaPolska – Almada

  Kody pocztowe paczka do Portugalii

  W przypadku wysyłki międzynarodowej bardzo ważne jest zapoznanie się z kodami pocztowymi danego kraju. Przesyłka do Portugalii dotrze bez problemu, gdy będą one właściwie zapisane. Informacje na ten temat bez problemu można znaleźć w internecie. Najlepiej zajrzeć na stronę firmy, z którą współpracujecie lub przewoźnika. Można również dopytać osoby, do której wysyłacie paczkę. Kody pocztowe w Portugalii stawia się przed nazwą miasta. Składają się one z siedmiu cyfr, pomiędzy czwartą a piąta stawia się łącznik.

  Śledzenie przesyłki do Portugalii

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka

  Wysyłka paczki do Portugalii - czas dostawy

  Wysyłka paczki do Portugalii – czas dostawy. W przypadku każdej paczki bardzo istotny jest czas. Warto jednak pamiętać, że wysyłka za granicę zależy od mnóstwa czynników. Do najważniejszych z nich należą odległość pomiędzy miejscem nadania a odbioru, gabaryty oraz waga przesyłki, ograniczenia celne, a także rodzaj wysyłki. W każdym momencie mogą pojawić się dodatkowe okoliczności, które zmienią czas transportu przesyłki międzynarodowej. Portugalia, podobnie jak Polska, należy do Unii Europejskiej. To bardzo ułatwia i skraca transport przesyłki. Obydwa kraje leżą w strefie Schengen, więc kontrole graniczne nie są wymagane. W efekcie proces nadania paczki z Polski do Francji staje się znacznie łatwiejszy i sprawniejszy. Problem stanowi jednak odległość. Portugalia położona jest ok. 3054,5 km od Polski, a po drodze trzeba przejechać kilka krajów. To wpływa na długość transportu, a jego przewidywany czas to 2-7 dni. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na czas dostarczenia przesyłki jest jej gabaryt. W przypadku mniejszych paczek nie będzie żadnego problemu i dotrą  one na miejsce najszybciej jak to możliwe. Sprawa komplikuje się, gdy mamy do czynienia z produktami paletowymi lub bardzo delikatnymi. Takie przesyłki wymagają szczególnej ostrożności, a to może wpływać na czas transportu. Dlatego warto przy wycenie podać wszystkie szczegółowe dane firmie kurierskiej, aby otrzymać na temat czasu doręczenia. Taka procedura pomoże uniknąć licznych rozczarowań. Podobnie sytuacja wygląd w przypadku, gdy wysyłana jest paczka z Portugalii do Polski. 

  Kurier do Portugalii - kogo wybrać?

  Obecnie nadania przesyłek międzynarodowych jest banalnie proste. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu, aby wycenić i zamówić przesyłkę. Paczka do Portugalii dostarczana jest przez kilku różnych przewoźników. Warto znaleźć takiego, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Najlepiej poszukać ich stronach brokerów kurierskich, np. Globkurier. Dzięki tego typu rozwiązaniom można nie tylko znaleźć taniego kuriera, ale skorzystać z szeregu udogodnień. Bez problemu można zamówić dodatkowe usługi takie, jak ubezpieczenie, czy stałe powiadomienia mailowe oraz SMS-owe, a także śledzenie przesyłki.  Globkurier ma aktualne oferty wszystkich przewoźników, które są na bieżąco aktualizowane. To sprawia, że można szybko uzyskać wycenę i dowiedzieć się, który tani kurier jest najlepszym rozwiązaniem dla nas. Strona Globkurier to bardzo intuicyjne rozwiązanie. Zostały zaprogramowane w taki sposób, aby każdy użytkownik mógł w krótkim czasie wysłać paczkę do Portugalii. Systemy brokerskie zostały w końcu zaprogramowane po to, aby ułatwić wycenę paczki i zamówienie kuriera. 

  Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Portugalii?

  Paczki do Portugalii są wysyłane przez niezawodne i szybkie firmy kurierskie. To sprawia, że przesyłka dociera do właściwego adresata bez żadnych opóźnień. Doręczenia przesyłek do Portugalii realizowane są we współpracy z takimi przewoźnikami, jak UPS, GLS, FedEx, DPD oraz TNT. Proponujemy dostawę w trybie standardowym, jak i ekspresowym. Natomiast każdy z wymienionych przewoźników oferuje śledzenie online przesyłek. Dzięki czemu zminimalizowane zostaje ryzyko zaginięcia paczki. 

  kurier dpd
  opinie o GLS, opinie o kurierze GLS, opinie GLS
  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować przesyłki do Portugalii?

  Bardzo ważne jest również odpowiednie zapakowanie paczki. Dlaczego? Przesyłka o nieregularnym kształtach zostanie uznana za paczkę niestandardową. W efekcie jej nadanie będzie nas znacznie drożej kosztować. Jak zapakować paczkę ? Wysyłane przedmioty należy umieścić w prostokątnym, kartonowym pudełku i odpowiednio zabezpieczyć. Następnie należy dokładnie zmierzyć i zważyć, aby dokonać wyceny paczki. Odpowiednie zabezpieczenie towaru w transporcie to klucz do bezpiecznego dostarczenia do odbiorcy. Warto również pamiętać, że nie wszystkie przedmioty można wysyłać za granicę. Lista zakazanych rzeczy może się różnic u konkretnych przewoźników. Dlatego warto się z nią zapoznać, zanim zdecydujemy się na wysyłkę przez konkretną firmę. Dodatkowo należy pamiętać, że przez żadnego przewoźnika nie można wysyłać produktów zabronionych prawnie. Zalicza się do nich broń ostra i palna, substancje trujące, chemiczne, żrące, wybuchowe, a także narkotyki. Paczka do Portugalii nie może też zawierać leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, produktów żywnościowych, zwierząt żywych oraz martwych ani wyrobów z kości słoniowej. Nie powinniśmy też wysyłać przedmiotów szczególnej wartości takich, jak drogocenna biżuteria, antyki, dzieła sztuki. 

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Portugalii

  Paczka do Portugalii - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Portugalii

  Przedsiębiorcy często nadają przesyłki międzynarodowe. Z tego powodu bardzo zależy im na okazyjnych cenach. W końcu własna działalność gospodarcza generuje duże koszty i każdy chce je minimalizować. Chcesz nadać paczkę do Portugalii lub innego kraju? Zależy ci na najniższych kosztach? Pomożemy Ci znaleźć najtańsze opcje. Dopasujemy też ofertę do Twoich potrzeb, gdy interesuje Cię paczka z Portugalii do Polski. Z naszą pomocą znajdziesz najtańsze dostępne na rynku rozwiązanie. Współpracujemy z największymi przewoźnikami na rynku takimi, jak FedEX, GLS, DHL, UPS czy DPD. Z nami bez problemu nadasz przesyłki standardowe, jak i ekspresowe, które znacznie skrócą czas oczekiwania na paczkę. Nie musisz się martwić wymiarem i wagą paczki. Firmy, które z nami współpracują oferują wysyłki paczek, a także przesyłek paletowych. Rozumiemy, że przedsiębiorstwa mają zupełnie inne potrzeby niż inni użytkownicy. Dlatego przygotowujemy indywidualną wycenę oparciu m.in. o ilość, rodzaj oraz gabaryt przesyłek. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły i poznać najlepszą ofertę dla Twojej firmy.  

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20