przesyłki, tanie paczki polska francja

Paczka do Francji, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Francji już od 38 zł!

Jak nadać paczkę do Francji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Francji, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Francji.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Francji

Dla firm
Klient indywidualny

Przesyłki międzynarodowe – FRANCJA_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY384356576872175 203229249
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY5569161233314412527586645705
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY5557102104108112228280287 329
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY7676168244328430725788851 914
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań!
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kurier do Francji

Często ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Francji to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Francji w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu we Francji to przemysł maszynowy, wytwarzanie instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia, przemysł chemiczny i tekstylny. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Francji transportem drogowym i lotniczym. 

Chcesz wiedzieć więcej o wysyłce do Francji? Odwiedź naszego bloga, gdzie wyjaśnieniami najważniejsze aspekty wysyłki paczki do Francji – Jak wysłać paczkę do Francji?

Przesyłka do Francji dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a

główne miejsca wysyłek to:

Ubezpieczenie przesyłki do Francji

Przewoźnicy z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania. Jest to wymagane ze względu na klientów używających usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki.

Dlaczego warto ubezpieczyć przesyłkę?

Ubezpieczenie daje gwarancję rekompensaty ewentualnych strat poniesionych podczas transportu; może być opcją dobrowolną lub obligatoryjną. Ubezpieczenie gwarantuje odszkodowanie nie tylko w przypadku uszkodzenia przesyłki, ale także wtedy, gdy ta zostaje zgubiona. Aby jednak móc ubiegać się o takie odszkodowanie, należy pamiętać o otworzeniu paczki w obecności kuriera. Jeśli wszystko jest ok – adresat po prostu kwituje odbiór przesyłki, a jeśli nie – kurier sporządza niezbędny do dalszej procedury reklamacyjnej protokół.

Śledzenie paczki do Francji

Ze względu na duży dystans oraz mnogość przesyłek biznesowych, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie. Mają Państwo możliwość czuwania nad całym procesem dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, DPD.

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Francji?

Przesyłki do Francji, nawet kurierskie, są oczywiście droższe od tych krajowych. Trudno jednak określić jednoznacznie, ile kosztuje paczka do Francji. Zależy to bowiem od wielu czynników, podobnie jak w przypadku paczki do Stanów bądź przesyłki do Niemiec. Zapraszamy Państwa do kontaktu w ramach wyceny.

Paryż, stolica Francji

Jak zapakować przesyłkę do Francji?

Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu (kontakt@globkurier.pl).

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o prawidłowym zapakowaniu przesyłki: Jak zapakować paczkę?

Tego nie powinieneś wysyłać...

Niedozwolone jest przesyłanie: świeżych i suszonych owoców i warzyw, produktów mlecznych, jajek i produktów z jajek, roślin, korzeni, sadzone, cebulek kwiatów, ziemi i nasion, lekarstwa zawierających produkty zwierzęce, żywych zwierząt i owadów, karmy dla zwierząt, produktów pochodzenia zwierzęcego (skóry, pióra, żeby, kości), banknotów, dekoracji wykonanych na bazie suszonych kwiatów i roślin. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Francji

Paczka do Francji - co musisz wiedzieć przy nadaniu przesyłki z Polski do Francji?

Chcesz nadać paczkę do Polski prosto do Francji? Żaden problem! Chociaż kraje dzieli ponad 1300 kilometrów, przesyłki do Francji mogą dotrzeć naprawdę w ekspresowym tempie! Chociaż zarówno jedno jak i drugie Państwo jest członkiem tych samych wspólnot, co ułatwia wzajemną wysyłkę produktów, warto pamiętać, że zawsze znajdą się jednak nieliczne ograniczenia. Jeśli więc chcesz nadać paczkę do Francji, sprawdź wcześniej jakie ograniczenia mogą mieć miejsce przy przewożeniu określonych towarów. Dodatkowo przed wybraniem kuriera do Francji, zweryfikuj czy dany przewoźnik może transportować produkty, które masz w planach nadać. To ważne, aby unikać potencjalnych problemów, które mogą wpłynąć na wydłużenie procesu dostarczenia paczki do Francji.

Kurier do Francji - jakim kurierem możesz nadać tanie paczki do Francji?

Nadanie paczki do Francji obecnie jest naprawdę banalnie proste i szybkie. Na rynku istnieje bowiem wielu przewoźników i firm kurierskich, które mogą pomóc w tego typu wysyłce. Jeśli szukasz taniego kuriera lub takiego, który będzie odpowiedni na Twoją kieszeń – zdecyduj się na usługi brokerów kurierskich, takich jak Globkurier. Dzięki ich wsparciu nadanie paczki do Francji nie dość, że okaże się mało kosztowne, ale może być źródłem dodatkowych opcji, takich jak ubezpieczenia czy stałe informacje mailowe i sms-owe o tym gdzie obecnie znajduje się Twój pakunek lub jak długo musisz czekać na nadaną paczkę do Francji. Brokerzy posiadają aktualne oferty wszystkich przewoźników i dzięki temu w czasie rzeczywistym, w jednym miejscu, masz pod ręką zestawienie firm kurierskich, które mogą pomóc w dostarczeniu przesyłki do Francji. Systemy brokerów kurierskich są skonstruowane bardzo intuicyjnie. Ich budowa ma na celu ułatwienie procesu nadania pakunków (w tym i każdej paczki do Francji) tak, aby wszystko było czytelne i w żadnej mierze nie budziło wątpliwości.

Paczka do Francji - co może przyśpieszyć dostarczenie przesyłki z Polski do Francji?

Przesyłkę do Francji nadać można łatwo i szybko. Pamiętaj jednak, że przy wypełnianiu wszelkich formalności na stronie przewoźnika, warto pamiętać o tak prostych rzeczach jak numer telefonu odbiorcy. Te kilka cyfr może usprawnić cały proces odbioru pakunku. Jeśli nadajesz tanie paczki do Francji, pamiętaj, że ewentualny powrót do nadawcy może chwilę potrwać jeśli miejscowy kurier (przez brak numeru telefonu) nie będzie mógł skontaktować się z osobą, do której była kierowana paczka. Jeśli jednak przekażesz poprawny numer – kurier do Francji dostarczy Twoją paczkę bez kłopotu!

Ile trwa transport przesyłki do Francji?

Wysyłka pakunków poza granice kraju zależy od wielu aspektów. Wliczają się tutaj między innymi: odległość od miejsca nadania, ograniczenia celne, wielkość i waga paczki, priorytet nadania, droga dostarczenia przesyłki. To wiele elementów, które mogą wpłynąć na czas dostarczenia danego przedmiotu. Ze względu na fakt, że Francja (podobnie jak Polska) należy do Unii Europejskiej oraz nasze kraje na dobrą sprawę oddziela tylko jedno państwo – przedstawiciele firm kurierskich mają łatwość w sposobie i czasie doręczenia przesyłek. Dzięki temu paczki do Francji mogą dotrzeć nawet w jeden lub dwa dni robocze. Ułatwia to kilka elementów. Pakunek z Polski do Francji może dotrzeć szybko ze względu na fakt, że oba kraje są w strefie Schengen. Kontrole graniczne nie są wymagane, co usprawnia cały proces nadania pakunku przez kuriera do Francji i wysłania paczki z Polski. Wpływ na czas dostarczenia przesyłki może mieć jednak gabaryt. Jeśli mamy do czynienia z produktem paletowym i jednocześnie delikatnym, wymagającym szczególnej ostrożności – cały proces może ulec wydłużeniu. Chcesz optymalnie zaplanować czas dostarczenia paczki do Francji z Polski lub w przeciwnym kierunku? Możesz przedłożyć wszystkie najważniejsze informacje do wybranej firmy kurierskiej, nadaj swoje produkty i otrzymaj od przewoźnika informację o tym jak będzie wyglądał czas doręczenia przesyłki do Francji.

Czy możesz wysłać paczkę do Francji jeśli nie masz drukarki?

Obecnie firmy kurierskie starają się stanąć na wysokości zadania, aby w jak największym stopniu usprawnić cały proces (między innymi dostarczania paczki do Francji). Nie wszyscy posiadają w domu drukarki lub mieszkają w miastach, w których funkcjonują na przykład punkty ksero. Dlatego wiele firm przewozowych oferuje opcję dostarczenia listów przewozowych i najważniejszych dokumentów przez kuriera do miejsca nadania paczki. Dzięki temu twoja paczka do Francji może trafić z pomocą kuriera bez większych komplikacji formalnych.

Paczka do Francji - podsumowanie

Podobnie jak w przypadku innych krajów tak i przy nadaniu przesyłek z Polski do Francji istnieją pewne ograniczenia, jednakże nie są one nad wyrazem skomplikowane i z reguły nie przysparzają większy problemów. Jeśli współpracujemy ze sprawdzoną firmą kurierską lub zaufanym brokerem, przesyłkę do Francji możesz dostarczyć nawet w jeden dzień roboczy!