Paczki i przesyłki do Wietnamu

Paczka do Wietnamu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wietnamu do Polski i z Polski do Wietnamu

Jak nadać paczkę do Wietnamu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Wietnamu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Wietnamu.

Do Wietnamu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Wietnamu

Wietnam jest coraz popularniejszy wśród turystów, zaczynają oni masowo zjeżdżać do kraju który niedawno jeszcze kojarzył się z wojną w latach 60 i 70. A kraj ma wiele do zaoferowania – z uwagi na kształt kraju w jego północnej części jest całkowicie inny klimat niż w południowej. Krajobrazy w tym azjatyckim kraju są niezwykłe, a zabytki historyczne od starożytnych świątyń i pałaców aż do kolonialnej zabudowy. Na liście UNESCO znalazło się 8 obiektów, z czego 3 to zabytki krajobrazowe, pozostałe to pozostałości po danych kulturach.

Paczka do Wietnamu

Wysyłając paczki do Wietnamu musimy się liczyć z wysokimi kosztami. Aby je zminimalizować, musimy się upewnić, że nasza paczka nie będzie uznawana za niestandardową. Paczka powinna być zapakowana w prostokątny karton. Nie powinna być także zbyt wielka. Niestety, naklejenie oznaczenia “Uwaga szkło” lub “Nie rzucać” także kwalifikuje paczkę jako niestandardową, zatem jeśli nie trzeba, lepiej uniknąć tego.

Kurier do Wietnamu

Kilkanaście tysięcy kilometrów dzieli Wietnam od Polski. A jednak ciągle rośnie ilość zainteresowanych na odpowiedź „jak wysłać przesyłkę do Wietnamu”. Nie bez powodu coraz więcej osób wybiera w tym celu usługi kurierskie. Jako GlobKurier gwarantujemy zadowalającą cenę oraz rzetelny sposób dostarczenia przesyłki.

Główne miejsca docelowe paczki do Wietnamu to przesyłki do Hanoi.

Paczki i przesyłki do Hanoi, stolicy Wietnamu

Jak zapakować przesyłkę do Wietnamu?

Wysyłając paczki do Wietnamu musimy się liczyć z wysokimi kosztami. Aby je zminimalizować, musimy się upewnić, że nasza paczka nie będzie uznawana za niestandardową. Paczka powinna być zapakowana w prostokątny karton. Nie powinna być także zbyt wielka. Niestety, naklejenie oznaczenia “Uwaga szkło” lub “Nie rzucać” także kwalifikuje paczkę jako niestandardową, zatem jeśli nie trzeba, lepiej uniknąć tego.

Nie ma wątpliwości, że przesyłka jest wartościowa, chociażby w sposób sentymentalny. Zdając sobie sprawę z dużej odległości między państwami staramy się dla Państwa, aby sposób dostarczenia okazał się jak najmniej stresujący. Umożliwiamy dostęp do śledzenia podróży kurierów w czasie rzeczywistym oraz powiadomienia w postaci wiadomości sms.

Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPSFedEx, TNT co gwarantuje dotarcie paczki do Wietnamu.

Paczka do Wietnamu - ubezpieczenie

Kolejną wartą poruszenia kwestią odnośnie bezpieczeństwa przesyłki jest dodatkowe ubezpieczenie. Mając na uwadze dodatkowe koszty i tak zachęcamy do rozpatrzenia i wykupienia dodatkowego ubezpieczenie. W przypadku gdyby paczka do Wietnamu dotarła uszkodzona lub zaginęła, zostanie wypłacone odpowiednie odszkodowanie, które pokryje straty materialne. Więcej informacji podamy Państwu przy kontakcie z biurem oraz podczas wyceny przesyłki.

Ile kosztuje przesyłka do Wietnamu?

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Paczka? List? Przesyłka niestandardowa? Ważne są również, gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Zakazy dotyczące przesyłek do Wietnamu

Zatrzymanie paczki jest najłagodniejszą z konsekwencji w Wietnamie – za łamanie prawa granicznego może grozić także wysoka kara grzywny, pozbawienia wolności, a nawet – w przypadku narkotyków – może to być kara śmierci. Przepisy celne w Wietnamie są najbardziej rozbudowane jeśli chodzi o opłaty celne. Dotyczą one szerokiej grupy produktów i mogą odznaczać się różną wartością oprocentowania.

                                                    Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Wietnamu