Paczki i przesyłki do Nowej Zelandii

Paczka do Nowej Zelandii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nowej Zelandii do Polski i z Polski do Nowej Zelandii

Jak nadać paczkę do Nowej Zelandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nowej Zelandii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nowej Zelandii.

Do Nowej Zelandii jest wymagana odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki do Nowej Zelandii

Krajobraz Nowej Zelandii można podziwiać w trylogii Władcy Pierścieni w reżyserii Petera Jacksona. Kraj jest uważany za jeden z najpiękniejszych. Góry, pagórki, lasy, doliny. Dla miłośników podróży oraz fotografów to raj na ziemi. Bardzo popularne jest tu zwiedzanie winnice, których na wyspach jest bardzo dużo. Zaleca się wycieczkę po winiarniach odbyć z osobą niepijącą która ma prawo jazdy – winnice są bardzo oddalone od siebie, a z każdej trzeba koniecznie spróbować najlepszych wyrobów. Oprócz tego warto zwiedzić Te Papa – muzeum narodowe w Wellington, stolicy kraju. Będąc na północy wyspy północnej, koniecznie trzeba odwiedzić latarnię morską w Cape Regina – najdalej na północ wysunięty punkt w Nowej Zelandii.


Gospodarka Nowej Zelandii jest bardzo zróżnicowana. Rolnictwo, rybołówstwo, leśnictwo i górnictwo to najważniejsze gałęzie gospodarki. Jest tu też stosunkowo wielu Polaków. Ponadto Polskie firmy współpracują z Nowozelandzkimi. Często zatem zachodzi konieczność wysłania paczki czy palety z Polski do Nowej Zelandii, lub z Nowej Zelandii do Polski. Niestety, z powodu odległości i tego, że Nowa Zelandia leży na wyspach, jest to zazwyczaj dość drogie.GlobKurier.pl dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami transportowymi jest w stanie zapewnić najtańszy możliwy transport przesyłki do i z Nowej Zelandii. Fachowa obsługa, doświadczony personel, szybki czas dostawy i wysokie bezpieczeństwo przesyłki – właśnie tym jest GlobKurier.pl.

Paczki i przesyłki do Wellington, stolicy Nowej Zelandiii

Kurier do Nowej Zelandii

Często ma miejsce sytuacja, gdy paczka do Nowej Zelandii to zwyczajny biznesowy obowiązek. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Nowej Zelandii i w bezpieczny oraz szybki sposób. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Nowej Zelandii już w ciągu kilku dni roboczych. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do większości stolic na świecie, główne miejsca wysyłki to Wellington.

Ubezpieczenie przesyłki do Nowej Zelandii

Ze względu na duża ilość rozwiniętych firm w Nowej Zelandii, oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki do Nowej Zelandii.

Przesyłka do Nowej Zelandii ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Nowej Zelandii.

Przesyłka do Nowej Zelandii wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Lista przedmiotów zakazanych nie jest długa, a znajdują się na niej przede wszystkim takie produkty jak: różnego rodzaju broń, substancje niebezpieczne, trujące, żrące czy narkotyki, w wielu przypadkach także leki. Wiele artykułów można wwozić do Nowej Zelandii w ograniczonych ilościach – dotyczy to np. wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Urząd celny w Nowej Zelandii charakteryzują bardzo surowe przepisy fitosanitarne – nie wolno wwieźć na teren tego państwa żywności w żadnej formie (ani świeżej, ani konserwowanej, ani nawet przetwarzanej). W przypadku pytań oraz doprecyzowania kwestii wysyłki zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nowej Zelandii