Menu

Paczka do Nowej Zelandii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Nowej Zelandii!

Jak nadać paczkę do Nowej Zelandii?

Proces wysyłki jest prosty i nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Spakuj przesyłkę i zadbaj o jej poprawne zaadresowanie. Pamiętaj, że to niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku przesyłek zagranicznych, które pokonują stosunkowo długą trasę zanim dotrą do odbiorcy. Ustal parametry Twojej paczki. Kiedy będziesz znał już wagę oraz wymiary przesyłki przejdź do wypełniania formularza szybkiej wyceny. Z zaproponowanych opcji doręczenia wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i dokonaj płatności za zamówienie. Prawie gotowe. W następnym kroku pojawi się u Ciebie kurier, aby odebrać przesyłkę. Transport paczki zajmie od kilku do kilkunastu dni roboczych, a postępy w dostawie będziesz mógł monitorować wygodnie na naszej stronie internetowej. Sprawdzisz lokalizację przesyłki i potwierdzisz jej doręczenie bez konieczności bezpośredniego kontaktowania się z adresatem. Wiesz już, jak wysłać paczkę do Nowej Zelandii. Dokonaj szybkie wyceny, i zdecyduj, jaki kurier doręczy Twoją przesyłkę. 

 

Tani kurier do Nowej Zelandii z GlobKurier.pl

Nowa Zelandia to miejsce, które warto odwiedzić na chwilę lub na dłużej. Posiadasz w tym rejonie rodzinę lub bliską osobę, której chcesz wysłać paczkę? A może wybierasz się w to miejsce w odwiedziny i to Ty chcesz nadać przesyłkę z Nowej Zelandii do Polski? Na naszej platformie logistycznej możliwe jest złożenie zamówienia w obydwu tych opcjach. Dlaczego warto z nami wysyłać? Korzystając z platformy nie musisz już sprawdzać cen dostawy u pojedynczych pośredników. Po wypełnieniu formularza szybkiej wyceny uzyskujesz dostęp do usług wielu firm kurierskich. Są to cenieni dostawcy z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z takimi firmami, jak: UPS, DHL czy DPD. Łatwo możesz porównać ich ofertę i zdecydować, z jakiej opcji dostawy chcesz skorzystać. Przesyłki kurierskie dają Ci również dostęp do usług dodatkowych, np. ubezpieczenia przesyłki czy śledzenia postępów jej dostawy. W zależności od dostawcy możliwe są także powiadomienia SMS o przewidywanej godzinie doręczenia. Do korzystania z naszej platformy wystarczy Ci dostęp do Internetu. Nie musisz wychodzić z domu, aby nadać paczkę. Podaj dogodny adres odbioru i oczekuj na kuriera, który zjawi się po przesyłkę. 

 

Paczki i przesyłki do Albanii

Krajobraz Nowej Zelandii można podziwiać w trylogii Władcy Pierścieni w reżyserii Petera Jacksona. Kraj jest uważany za jeden z najpiękniejszych. Góry, pagórki, lasy, doliny. Dla miłośników podróży oraz fotografów to raj na ziemi. Bardzo popularne jest tu zwiedzanie winnice, których na wyspach jest bardzo dużo. Zaleca się wycieczkę po winiarniach odbyć z osobą niepijącą która ma prawo jazdy – winnice są bardzo oddalone od siebie, a z każdej trzeba koniecznie spróbować najlepszych wyrobów. Oprócz tego warto zwiedzić Te Papa – muzeum narodowe w Wellington, stolicy kraju. Będąc na północy wyspy północnej, koniecznie trzeba odwiedzić latarnię morską w Cape Regina – najdalej na północ wysunięty punkt w Nowej Zelandii. Gospodarka Nowej Zelandii jest bardzo zróżnicowana. Rolnictwo, rybołówstwo, leśnictwo i górnictwo to najważniejsze gałęzie gospodarki. Jest tu też stosunkowo wielu Polaków. Ponadto Polskie firmy współpracują z Nowozelandzkimi. Często zatem zachodzi konieczność wysłania paczki czy palety z Polski do Nowej Zelandii, lub z Nowej Zelandii do Polski. Niestety, z powodu odległości i tego, że Nowa Zelandia leży na wyspach, jest to zazwyczaj dość drogie.GlobKurier.pl dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami transportowymi jest w stanie zapewnić najtańszy możliwy transport przesyłki do i z Nowej Zelandii. Fachowa obsługa, doświadczony personel, szybki czas dostawy i wysokie bezpieczeństwo przesyłki – właśnie tym jest GlobKurier.pl.

Przesyłki międzynarodowe są zazwyczaj droższe niż te, doręczane na terenie kraju. Paczka musi pokonać spore odległości zanim dotrze do odbiorcy. Na GlobKurier.pl możliwy jest dla Ciebie tani kurier. Wypełniając formularz szybkiej wyceny w łatwy sposób sprawdzisz koszt dostawy. Cena małej paczki do Nowej Zelandii wynosi zazwyczaj około 200-300 zł. Niezwykle istotne są tutaj waga oraz rozmiar paczki. Koszt dostawy będzie różny także w zależności od tego, jaką firmę kurierską wybierzesz. Po wprowadzeniu parametrów przesyłki w odpowiedniej zakładce na naszej stronie internetowej możesz w jednym miejscu porównać oferty kurierów. Uzyskasz w ten sposób informację, która opcja dostawy będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza cenowo. 

Mapa Nowej Zelandii

 

PowierzchniaLudnośćStolica
268 680 km²4 510 327Wellington
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – WellingtonPolska – AucklandPolska – Manukau
Polska – ChristchurchPolska – North ShorePolska – Hamilton

Kody pocztowe paczka do Nowej Zelandii

Wysyłając przesyłkę międzynarodową należy zwrócić szczególną uwagę na jej prawidłowe zaadresowanie. Wpisanie błędnego kodu pocztowego możesz skutkować tym, że przesyłka zostanie zagubiona w transporcie lub znajdzie się w zupełnie innej część kraju. W Nowej Zelandii na kod pocztowy składają się cztery cyfry. Taki system kodów został wprowadzony w 2006 roku. Dwie pierwsze cyfry ustalane są w zależności od obszaru, na którym znajduje się adres. Kolejna cyfra odpowiednia jest ulicy, a czwarta konkretnemu lokalowi. Cyfry nie są oddzielone znacznikami, jak jest to stosowane w polskim systemie pocztowym. Przykładowy kod pocztowy w Nowej Zelandii to: 1010. 

Śledzenie paczki do Nowej Zelandii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Nowej Zelandii

Przesyłka do Nowej Zelandii ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Nowej Zelandii.

Transport przesyłki do Nowej Zelandii - Jak długo idzie paczka do Nowej Zelandii?

Przesyłka do Nowej Zelandii transportowana jest drogą lotniczą. Dostawa składa się zatem z kilku etapów. Pierwszym z nich jest złożenie zamówienia i odbiór paczki przez kuriera. Ostateczny czas  doręczenia uzależniony jest od wielu czynników. Zazwyczaj dostawa paczki do Nowej Zelandii zajmuje około 6-7 dni roboczych. Pamiętaj, że wysyłając przesyłkę za pośrednictwem platformy logistycznej GlobKurier.pl możesz na bieżąco śledzić postępy w dostawie. Wystarczy, że w odpowiedniej zakładce na naszej stronie internetowej wprowadzisz numer GK paczki. Dzięki temu sprawdzisz, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Pozwoli Ci to szybko ją zlokalizować oraz zweryfikować, na jakim jest etapie doręczenia. W ten sposób możesz równie łatwo potwierdzić odbiór paczki przez adresata, dokładniej przewidzieć czas dostawy czy znaleźć informacje o próbach doręczenia. 

Kurier Polska-Nowa Zelandia - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Nowej Zelandii?

Za naszym pośrednictwem możesz wysyłać paczki zarówno w kraju, jak i poza jego granice. Przesyłka do Nowej Zelandii jest możliwa min. za pośrednictwem przewoźników, takich jak FedEx czy UPS. Mamy też ofertę specjalną GlobKurier business. Nasze propozycje to sprawdzeni dostawcy. Dzięki temu nie musisz się obawiać o dostawę Twoje paczki. Ponieważ negocjujemy ceny transportu Ty nie musisz się już tym przejmować. W jednym miejscu możesz porównać wiele form dostawy przesyłek do Nowej Zelandii. Nadasz z nami zarówno przesyłkę kopertową, jak i paczkę. Cenę przesyłki łatwo dostosujesz do swoich potrzeb właśnie dzięki możliwości porównania kosztów dostawy. Nadania dokonujesz bez konieczności wychodzenia z domu. Wysłanie paczki międzynarodowej może być prostsze niż Ci się wydaje. Platforma logistyczna GlobKurier.pl oferuje dostęp do różnych przewoźników. Nie wiesz, którego kuriera wybrać? Na etapie podejmowania decyzji pomocny może okazać Ci się ranking kurierów. Dostępny jest on na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w nim opinie innych klientów odnośnie usług kurierskich. Poznasz zdanie osób, które już skorzystały z dostawy i zdecydujesz, jaka firma przewozowa jest dla Ciebie odpowiednia. Przydatne będzie również porównanie różnych możliwości dostawy. Uzyskasz do nich dostęp poprzez wypełnienie formularza szybkiej wyceny. Wprowadzając dane przesyłki poznasz szczegółową ofertę firm kurierskich. Dowiesz się o wymaganiach dotyczących wagi przesyłki, ceny czy czasu dostawy. Mając te informacje w jednym miejscu o wiele łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o wyborze kuriera. Zlecając nadanie na naszej stronie internetowej możesz wysłać paczkę bez wychodzenia z domu. Po wyborze opcji, która najbardziej Ci odpowiada i opłaceniu zamówienia wystarczy, że zaczekasz na kuriera. Paczka zostanie odebrana spod wskazanego przez Ciebie adresu. 

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Czego nie należy wysyłać w przesyłka do Nowej Zelandii?

Przesyłka do Nowej Zelandii wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Lista przedmiotów zakazanych nie jest długa, a znajdują się na niej przede wszystkim takie produkty jak: różnego rodzaju broń, substancje niebezpieczne, trujące, żrące czy narkotyki, w wielu przypadkach także leki. Wiele artykułów można wwozić do Nowej Zelandii w ograniczonych ilościach – dotyczy to np. wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Urząd celny w Nowej Zelandii charakteryzują bardzo surowe przepisy fitosanitarne – nie wolno wwieźć na teren tego państwa żywności w żadnej formie (ani świeżej, ani konserwowanej, ani nawet przetwarzanej). W przypadku pytań oraz doprecyzowania kwestii wysyłki zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Ubezpieczenie przesyłki do Nowej Zelandii

Ze względu na duża ilość rozwiniętych firm w Nowej Zelandii, oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki do Nowej Zelandii.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nowej Zelandii

Paczka do Nowej Zelandii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Nowej Zelandii

Prowadzisz firmę i wysyłasz paczki w większej ilości? Jeśli tak, koniecznie się z nami skontaktuj, a razem sprawdzimy najlepsze formy dostawy dostosowane do potrzeb Twojej działalności. Wysyłka większej ilość paczek za jednym razem może okazać się znacznie tańsza. Pozwoli zaoszczędzić również Twój czas. Zlecając doręczenie za pośrednictwem naszej platformy logistycznej sam wybierasz opcję dostawy, z której chcesz skorzystać. Jako pośrednik w dostawie współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi. Są to tacy liderzy w branży, jak: DHL, DPD, UPS czy FedEx. Ponieważ nasi klienci wysyłają dużą ilość paczek możemy zaproponować Ci konkurencyjne ceny dostawy. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Tani kurier to możliwość porównania wielu form dostawy i wybór tej, która najbardziej Ci odpowiada. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20