Menu

Paczki i przesyłki do Nauru, flaga kraju

Przesyłki kurierskie Polska – Nauru

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nauru do Polski i z Polski do Nauru

Jak nadać paczkę do Nauru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nauru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nauru.

Do Nauru wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Aby zabezpieczyć paczkę do Nauru należy ją odpowiednio zapakować. Każdy element przesyłki owinąć folią bąbelkową i umieścić w prostokątnym kartonie. Puste miejsca wypełniamy folią bąbelkową, papierem lub styropianem. Karton należy owinąć folią typu stretch i zakleić taśmą. Aby dodatkowo mieć pewność bezpieczeństwa przesyłki można nakleić oznaczenie “Uwaga Szkło” lub “Nie rzucać” lecz taka przesyłka musi być sortowana ręcznie przez co cena wysyłki jest wyższa.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to stolica Yaren. Obsługujemy cały obszar Nauru.

Paczki i przesyłki do Yaren

                                                          Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nauru