Paczki i przesyłki do Kenii - flaga

Paczka do Kenii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kenii do Polski i z Polski do Kenii!

Jak nadać paczkę do Kenii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kenii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kenii.

Do Kenii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Kenii

Kenia to najpopularniejszy wybór wśród turystów, którzy chcą jechać na safari. Jest to niezwykle popularny kraj w porównaniu z sąsiednimi. Oprócz głównych miast, gdzie językami na co dzień używanymi są angielski i po części suahili, w głębi kraju żyją czterdzieści dwa plemiona, z którego każde ma inny, odrębny dialekt niepodobny do reszty.

Od czego zależy cena paczki do Kenii?

Większe miasta Kenii posiadają dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, także połączenia między miastami są dobre. Gorzej wypadają małe miasteczka, lub wsie. Czasami wręcz trzeba się przedzierać przez kilometry pustyni bez drogi, aby dojechać do danej miejscowości. Dlatego ceny przesyłek do Kenii w serwisie GlobKurier są bardzo różne, do dużych miast ceny zaczynają od 174 zł, lecz jeśli chcemy wysłać paczkę gdzieś w dzicz, najlepiej najpierw skontaktować się z nami (kontakt@globkurier.pl) w celu ustalenia ceny i czasu dostawy.

Cena paczki do Kenii

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Aby poznać dowolne ceny, należy zatem w skróconym formularzy na górze witryny lub na stronie głównej podać państwo odbioru od nadawcy oraz kraj doręczenia, a także rozmiar i wagę paczki. Wpisanie kodu pocztowego pozwoli jeszcze dokładniej określić kwotę do zapłaty. System wyświetli wówczas koszt wysyłki na trasie Polska – Kenia. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

Paczki i przesyłki do Nairobi, paczki do Kenii

Paczka do Kenii - najpopularniejsze dostawy

Kenia to kraj z największym PKB w Afryce Środkowej oraz Wschodniej. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Kenii już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków wysyłki. Oferujemy przesyłki na cały teren Kenii, ze szczególnym wskazaniem na Nairobi, stolicę Kenii uznawanej za regionalne centrum handlowe.

Śledzenie paczki do Kenii

Przesyłka do Kenii ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Udostępniamy, jako GlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Kenii.

Ubezpieczenie przesyłki do Kenii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm w przemyśle usługowym,  proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Przesyłka - towary zabronione

Za naszym pośrednictwem nie wolno wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich.

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kenii