Logo
Menu

Paczka do Grecji, przesyłki kurierskie do Grecji

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Grecji! Teraz również za pobraniem.

Wysyłka paczki do Grecji - jak nadać paczkę do Grecji?

Jak wysłać tanio przesyłkę do Grecji i dlaczego z GlobKurier.pl jest to możliwe? Jesteśmy wciąż rozwijającym się operatorem logistycznym. Współpracujemy z największymi przewoźnikami w Polsce i na świecie. Za naszym pośrednictwem wysyłanych jest dużo paczek, dzięki temu możemy wynegocjować dla Ciebie okazyjne stawki za doręczenia w kraju i zagranicą. Mamy ciekawe propozycje dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Z nami sprawa wysyłki jest prosta. Wchodzisz na naszą stronę internetową i wpisujesz parametry Twojej przesyłki. Dokonujesz jej szybkiej wyceny i wybierasz najkorzystniejsza dla siebie opcję dostawy. Od razu wiesz, ile zapłacisz za przesyłkę oraz ile czasu potrwa dostarczenie jej do adresata. W jednym miejscu możesz porównać możliwości wysyłki od kilku przewoźników. Sprawdź, jak tanio możesz wysyłać przesyłki międzynarodowe z GlobKurier.pl. Prowadzisz firmę i często nadajesz paczki poza granicę Polski? Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Wysłanie paczki do Grecji wcale nie musi być trudne. Jak zrobić to sprawnie z GlobKurier.pl? Zapakuj paczkę, możesz skorzystać ze wskazówek opisanych w poprzednim punkcie. Jeśli paczka jest już spakowana, dokonaj jej szczegółowych pomiarów. Przy wycenie istotne są: długość, szerokość, wysokość oraz waga. Właśnie te dane wpisz w formularzu szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej. W kolejnym kroku system pokaże Ci możliwe opcje wysyłki. Dowiesz się, ile będzie kosztowało nadanie paczki, oraz kiedy może ona trafić do odbiorcy. Spośród zaprezentowanych opcji wybierz najlepszą dla siebie. Uzupełnij dane adresowe i przejdź do płatności za zamówienie. Po dokonaniu opłaty oczekuj kuriera lub jeśli jest taka możliwość, nadaj paczkę w jednym z terminali. Ich listę i godziny pracy znajdziesz na GlobKurier.pl.

Ile kosztuje paczka do Grecji?

Zastanawiasz się ile będzie kosztowało Cię wysłanie paczki międzynarodowej? Interesują Cię tanie przesyłki i nie chcesz przepłacać? Doskonale to rozumiemy. U nas możesz wysłać przesyłkę międzynarodową do Grecji za pośrednictwem transportu drogowego, jak i powietrznego. Koszt przesyłki do Grecji ustalany jest indywidualnie, na podstawie podanych przez Ciebie danych. Na ostateczną cenę wpływ ma wiele czynników. Cena paczki zależy od miejsca docelowego oraz przewoźnika, z którego usług chcesz skorzystać. Cena przesyłki uzależniona jest od wagi oraz wymiarów przesyłki. Aby wysłać paczkę do Grecji i sprawdzić ile kosztuje przesyłka – skorzystaj z naszego kalkulatora wycen. Tanie paczki są możliwe razem z GlobKurierem bez konieczności wychodzenia z domu!

Tania paczka do Grecji z GlobKurier

W serwisie GlobKurier.pl masz do wyboru kilku przewoźników, tak abyś mógł dostosować wybór do swoich potrzeb i preferencji. Kwota, jaką zapłacisz za przesyłkę zależy również od jej parametrów. Nie bez znaczenia jest to, ile waży paczka oraz, jakie są jej wymiary. Inną kwotę zapłacisz za kopertę, paczkę czy paletę. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku terminu doręczenia. Zazwyczaj mniej zapłacisz za przesyłkę standardową, a więcej za ekspresową. Wiele zależy jednak od przewoźnika, z którego usług będziesz chciał skorzystać. Na cenę paczki mają również wpływ usługi dodatkowe, takie jak np. ubezpieczenie. Na naszej stronie internetowej możesz szybko i w prosty sposób dokonać wyceny przesyłki. Dzięki temu już przed wysłaniem wiesz, jaką kwotę będziesz musiał przeznaczyć na tę usługę. Do wyboru masz wiele opcji, tak aby oferta była dla Ciebie jak najbardziej korzystna. Przesyłka do Grecji w dobrej cenie? Sprawdź nasze propozycje i nie przepłacaj. 

 

Przesyłki kurierskie do Grecji

Grecja to ważne miejsce na turystycznej mapie świata. Państwo położone jest w południowo-wschodniej Europie. Posiada dostęp aż do czterech mórz: Egejskiego, Kreteńskiego, Jońskiego oraz Śródziemnego. Może poszczycić się dziesiątą, co do wielkości linią brzegową na świecie. Grecja dzieli się na część kontynentalną oraz wyspy, których jest około 2,5 tys. Większość z nich jest zaludniona. Chcesz nadać przesyłkę do Aten czy Pireus? A może interesuje Cię paczka z Grecji do Polski? Z GlobKurier.pl wyślesz przesyłkę zarówno z Polski do Grecji, jak i odwrotnie. W jaki sposób Twoja paczka dotrze na miejsce? Wszystko dzięki naszej współpracy z dużymi przewoźnikami. Jeśli chodzi o przesyłki do Grecji możesz wybrać m.in. z oferty takich firm przewozowych jak: UPS, DPD, FedEX czy GLS. Transport odbywa się drogą lotniczą lub lądową. Preferowaną formę dostawy wybierzesz przy składaniu zamówienia. Za naszym pośrednictwem możesz wysyłać przesyłki kopertowe, paczki, a nawet palety. Doręczenia realizowane są w trybie standardowym oraz ekspresowym. 

 

Mapa Grecja

 

PowierzchniaLudnośćStolica
131 957 km²10 768 000Ateny
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – AtenyPolska – SalonikiPolska – Patras
Polska – LarisaPolska – HeraklionPolska – Acharnes

Wysyłka paczek do Grecji - kody pocztowe

Ateny to stolica Grecji i jeden z częstych kierunków, do którego wysyłane są paczki z Polski. To piękny ośrodek turystyczny, wyróżniający się antycznymi zabytkami. Do jakich miast w Grecji nadawane są przesyłki? I skąd trafiają te, wysyłane do Polski? Jednym z nich jest miasto portowe – Pireus. Innym jest Tripoli, leżące na centralnym Peloponezie. Nie należy również zapominać o drugim, co do wielkości Greckim mieście – Saloniki. Nadając przesyłkę lotniczą lub lądową pamiętaj o jej prawidłowym zaadresowaniu. Istotnym elementem adresu jest kod pocztowy. W Grecji kody pocztowe składają się z pięciu cyfr. Jeśli nie jesteśmy pewni kodu pocztowego lub sposobu jego zapisu, warto zweryfikować go przed złożeniem zamówienia. Pozwoli to uniknąć zagubienia się paczki czy wysłania pod niewłaściwy adres. 

Śledzenie paczki do Grecji

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Grecji

Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku.

Transport przesyłki do Grecji. Jak długo idzie paczka do Grecji?

Zdajemy sobie sprawę, że wysyłając paczkę chcesz, aby jak najszybciej trafiła ona do adresata. Często zdarzają się pilne przesyłki, które zwyczajnie nie mogą czekać. W takich przypadkach warto skorzystać z opcji doręczenia ekspresowego. Może ono być droższe od standardowej wysyłki ale paczka u adresata pojawi się szybciej. Czas transportu uzależniony jest m.in. od tego, czy nadanie realizowane jest drogą lądową czy lotniczą. Przesyłki z Polski do Grecji dostarczane są zazwyczaj w ciągu od 2 do 5 dni roboczych. Podczas składania zamówienie i szybkiej wyceny, użytkownikowi wyświetla się informacja o tym, kiedy paczka powinna znaleźć się u odbiorcy. Status przesyłki do Grecji można również cały czas śledzić na stronie internetowej GlobKurier.pl.

Kurier do Grecji - przewoźnicy

Ilość przewoźników realizujących przesyłki międzynarodowe zależy od rodzaju paczki, jej wymiarów i ciężaru. Wśród firm kurierskich zajmujących się dostarczaniem paczek do Grecji znajdują się między innymi FedEX, DHL, DPD czy UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL
kurier dpd
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Ubezpieczenie paczki do Grecji

Doręczenia, które zlecasz przez platformę GlobKurier.pl realizowane są za pośrednictwem cenionych i sprawdzonych przewoźników. Twoje przesyłki są dostarczane z niezwykłą starannością. Jednakże zdarzają się sytuacje, kiedy z przyczyn od nas niezależnych przesyłka zaginie, zostanie skradziona lub ulegnie uszkodzeniu. Im dłuższą drogę musi przejść paczka tym prawdopodobieństwo takiej sytuacji staje się większe. Na wypadek takich zdarzeń warto pomyśleć o ubezpieczeniu przesyłki. Dzięki temu w razie zaginięcia czy uszkodzenia towaru będziesz mógł starać się o rekompensatę. 

 

Jak przygotować paczkę do Grecji?

Pakowanie paczki to istotny element całego procesu wysyłki. Od tego, jak zapakowana zostanie przesyłka w dużej mierze zależy, czy dotrze ona do adresata w dobrym stanie. Jak dobrze zabezpieczyć i spakować przesyłkę? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, aby w paczce nic nie latało. W tym celu wysyłaną rzecz można zapakować w gotowe koperty bąbelkowe lub odpowiedniej wielkości kartony. Puste przestrzenie należy wypełnić specjalnymi poduszkami powietrznymi lub papierem. Istotnym aspektem jest również prawidłowe zamknięcie przesyłki i zaklejenie jej taśmą ochronną. Na przesyłce wyraźnie, najlepiej drukowanymi literami należy wpisać adres nadawcy i odbiorcy. Ponieważ doręczenia międzynarodowe mają przed sobą długą podróż tym bardziej wskazane jest staranne ich zapakowanie.

Czego nie można wysyłać do Grecji?

Paczki wysyłane poza granicę naszego kraju obowiązują nieco inne przepisy. Niektóre przedmioty są wykluczone z transportu pocztowego, a ich wysyłka może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Czego nie możesz wysłać do Grecji? Na liście zakazu są m.in.: zwierzęta. Mowa tutaj o zwierzętach żywych, jak i martwych, trzeba zatem mieć na uwadze różnego rodzaju pamiątki i trofea. Zabronione jest wysyłanie roślin i cebulek. Nie powinno się wkładać do paczki mięsa, przetworów czy produktów, które szybko się psują. Do oczywistych zaostrzeń należy zakaz wysyłki: broni, materiałów wybuchowych, narkotyków, alkoholu czy substancji płynnych. Lista zakazów jest długa i na bieżąco może być modyfikowana. Masz wątpliwość, czy Twoja wysyłka jest zgodna obowiązującym prawem? Przed jej nadaniem możesz skontaktować się z wybranym przewoźnikiem i dopytać o konkretne produkty. Umieszczając w przesyłce niedozwolone przedmioty narażasz się na złamanie prawa i musisz liczyć się z faktem, że Twoja paczka może nie zostać doręczona do adresata. 

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Grecji

Paczka do Grecji - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Grecji

Prowadzisz własną działalność gospodarczą czy sklep internetowy? Jeśli w swojej firmie często wysyłasz paczki poza granicę Polski może ucierpieć na tym Twój budżet. Jako prężnie rozwijający się operator logistyczny współpracujemy z największymi przewoźnikami w Polsce i na świecie. Przesyłki zagraniczne wyślesz u nas m.in. za pośrednictwem takich dostawców jak: DHL, DPD, GLS, UPS czy FedEX. Twoje paczki mogą zostać doręczone szybko i bezpiecznie. Za naszym pośrednictwem wyślesz zagranicę zarówno paczki, jak i przesyłki paletowe. Możemy zagwarantować Ci korzystne i konkurencyjne ceny. Wszystko w zależności od branży w jakiej działasz, częstotliwości nadań czy gabarytów paczek. Cały proces wysyłki jest niezwykle uproszczony, a a jej status łatwo sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Jeśli interesują Cię przesyłki międzynarodowe do Grecji lub innego państwa, oraz oferty skierowane dla firm, skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy bliżej Twoje potrzeby i zaproponujemy Ci możliwie najkorzystniejszą ofertę. 

 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20

Paczka do Grecji - podsumowanie

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z międzynarodowych usług kurierskich? Chcesz, aby Twoja paczka do Grecji dotarła szybko i bezpiecznie? Sprawdź ofertę od największych przewoźników na GlobKurier.pl. Z nami nadasz przesyłkę do Grecji bez konieczności wychodzenia z domu. Proponujemy Ci przystępne ceny uzależnione m.in. od gabarytów przesyłki. Dokonaj szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i nie przepłacaj. Prowadzisz firmę i interesują Cię przesyłki zagraniczne? Poznaj nas bliżej, a wspólnie ustalimy korzystne dla Ciebie rozwiązanie.