paczki i przesyłki do Grecji

Paczka do Grecji, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Grecji
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Grecji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Grecji, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Grecji.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczki i przesyłki do Grecji

Grecja to państwo położone w południowo – wschodniej części Europy, na krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Kraj ten ma dostęp do czterech mórz: Egejskiego, Kreteńskiego, Jońskiego a także Śródziemnego. Oprócz części kontynentalnej Grecja w swoim składzie posiada jeszcze około 1400 wysp, a aż 227 z nich są zamieszkałe. Największe to Kreta, Dodekanez, Cyklady a także Wyspy Jońskie. Nadanie przesyłki kurierskiej do Grecji jest niezwykle łatwe. Dzięki naszej prostej aplikacji szybko wycenisz swoją przesyłkę. Podaj dane, dotyczące przesyłki, takie jak waga i wymiary. System pomoże Ci wybrać najlepszego i odpowiedniego dla Twojej usługi kuriera. Po opłaceniu należności otrzymasz od na adres e-mail międzynarodowy list przewozowy, który jest niezbędny do tego, by przesyłka została dostarczona pod właściwy adres. List przewozowy umieść na przesyłce. W każdej chwili możesz śledzić swoją przesyłkę online i mieć kontrolę nad tym, gdzie obecnie się znajduje.

Śledzenie przesyłki do Grecji

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Niemiec jest dla Państwa bez wątpienia ważna, więc udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, kurier TNT, FedEx, DPD.

Dlaczego warto wysyłać paczki do Grecji?

GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Jednym z nich jest Grecja wraz z jej wszystkimi wyspami. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów . Dogodna lokalizacja Grecji sprawia, że proceder wysyłania paczek na linii Polska-Grecja jest stosunkowo duży – dziesiątki przesyłek wędrują między tymi dwoma państwami. Paczka do Grecji realizowana jest przez naszą platformę od wielu lat. Wieloletnia obecność na rynku Polskim, pozwoliła nam na nawiązanie współpracy biznesowej z ponad pięćdziesięcioma przewoźnikami na całym świecie. Dostarczamy paczki tanio i w bezpieczny sposób, do ponad dwustu krajów na świecie w tym również do Grecji.

Główne miejsca wysyłania przesyłek do Grecji to Ateny, Pireus, Saloniki, Tripolis.

Ubezpieczenie paczki do Grecji

Ze względu na dużą odległość oraz mnogość kontaktów biznesowych na relacji Polska – Grecja, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Przesyłka do Grecji - międzynarodowe zakazy

Grecja nie stosuje restrykcyjnych zakazów w odniesieniu do towarów, które mogą być wysyłane lub transportowane. Zapisy mówią, iż nie można przesyłać mięsa, starych i zużytych przedmiotów, pojemników aerozolowych. Ogólne zasady zabraniają przewozu i nadawania materiałów łatwopalnych i wybuchowych, rzeczy niemoralnych i nieprzyzwoitych, żywych zwierząt, narkotyków, oraz sprzętu wojskowego.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Grecji