Menu

Pełna integracja Shoper - przesyłki z GlobKurier

GlobKurier to firma kurierska zapewniająca szybkie i wygodne dostarczanie przesyłek. Integracja z z platformą Shoper umożliwia usprawnienie działalności sklepu internetowego poprzez automatyzację procesu obsługi i wysyłki zamówień – szybko, prosto i intuicyjnie. Możliwe jest automatyczne wysyłanie masowych przesyłek, generowanie protokołów, jak również tworzenie szablonów sms. Z naszym modułem nie tylko oszczędzasz czas, ale otrzymujesz także gwarancję najniższych, dedykowanych cen i najlepszą jakość obsługi. Sprawdź wszystkie funkcjonalności i pobierz wtyczkę GlobKurier.pl.

 

integracja shoper przesyłki

Korzyści Shoper przesyłki z GlobKurier:

Integracja Shoper - nasze moduły:

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS
opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
orlen paczka
gls logo
Kurier InPost logo
logo ambro express

Zaawansowana konfiguracja obejmuje:

Wymagane dane do aktywacji usługi:

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące integracji z Shoper, skontaktuj się z nami!

integracje@globkurier.pl

Integracja Shoper + GlobKurier - przesyłki krajowe i międzynarodowe

Shoper – przesyłki wielu kurierów w jednym miejscu? To możliwe, dzięki integracji Twojego sklepu z brokerem GlobKurier! Zyskaj konkurencyjne stawki za przesyłkę do klientów w Polsce i za granicą. Możesz nadać kuriera z poziomu panelu administracyjnego w Twoim sklepie i zyskać możliwość zautomatyzowania procesu zamówień. Co daje nasza integracja? Z jednego miejsca masz dostęp do ofert różnych kurierów: InPost, UPS, DHL, DPD, Orlen Paczka i wielu innych.

Shoper InPost kurier - GlobKurier w Twoim ecommerce

Automatyzacja przesyłek z przewoźnikiem InPost w GlobKurier to szereg możliwości. Zyskasz nadawanie paczki kurierem InPost lub paczkomatem. Dzięki integracji GlobKurier masz możliwość sprawdzenia najważniejszych informacji: numer listu przewozowego, numer przesyłki, dane klienta (nadawcy i odbiorcy) i wiele innych.

Masz sklep na platformie Shoper? Integracja z InPost dzięki GlobKurier jest niezwykle prosta i intuicyjna!

Integracja GlobKurier - paczkomaty Shoper

Chcesz realizować zamówienia w swoim sklepie przez automaty paczkowe InPost? Nic straconego! Paczkomaty Shoper to popularna usługa, którą pokochają klienci Twojego sklepu! System połączony z GlobKurier w znaczący sposób usprawni proces realizacji zamówienia i nadawanie paczek.

Dowiedz się więcej o możliwościach naszych integracji!

Zapraszamy do kontaktu!

Wpisz swoje dane i otrzymaj indywidualną ofertę dla Twojego sklepu.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.