• Paczki i przesyłki do Nigru

  Przesyłki kurierskie Polska – Niger

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nigru do Polski i z Polski do Nigru

  Jak nadać paczkę do Nigru?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Nigru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nigru.

  Do Nigru wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Niger to kolejne państwo omijane przez turystów. Straszy swoim brakiem jakichkolwiek atrakcji. Mało tu zabytków. Większość kraju to pustynia. Za to ludzie są otwarci, lecz rzadko spotyka się tu turystów, przez co są na prawdę nachalni. Warto odwiedzić muzeum narodowe w stolicy – Niamey.

  Paczki do Nigru są drogie oraz czas dostawy jest bardzo długi. GlobKurier dzięki współpracy z największymi przewoźnikami na świcie zapewnia wysyłkę już od niecałych trzystu złotych, z planowanym czasem dostawy wynoszącym 2 do 4 dni roboczych.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Nigru transportem drogowym i lotniczym. 

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

  Główne miejsca wysyłek to stolica Niamey. Obsługujemy cały obszar Nigru.

  Paczki i przesyłki do Niamey

                                                          Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nigru