Paczki i przesyłki do Boliwii - flaga

Paczka do Boliwii, przesyłki kurierskie z Polski 

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Boliwii!

Jak nadać paczkę do Boliwii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Boliwii skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Boliwii.

Do Boliwii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Boliwii

Boliwia to śródlądowe państwo położone w środkowo-zachodniej części Ameryki Południowej. Jego gospodarka opiera się na rolnictwie i przemyśle wydobywczym, a najważniejszym towarem eksportowym jest cyna. Boliwia jest krajem słabo rozwiniętym, ale z uwagi na liczne walory naturalne i barwną kulturę przyciąga turystów spragnionych egzotycznych przygód. Jeśli masz w planach nadanie paczki do Boliwii, sprawdź ofertę serwisu logistycznego GlobKurier.pl. Naszymi partnerami jest ponad 50. największych przewoźników na całym świecie, w związku z czym jesteśmy w stanie zapewnić klientom tanie przesyłki do Boliwii oraz najwyższą jakość obsługi.

Paczki i przesyłki do La Paz stolicy Boliwii

Ile kosztuje paczka do Boliwii?

Nasz serwis umożliwia sprawdzenie stawek obwiązujących u poszczególnych przewoźników dzięki szybkiej wycenie. To, ile zapłacisz za przesyłkę do Boliwii, zależy od paru istotnych przesłanek. Pod uwagę brane są przede wszystkim parametry paczki, ale liczą się również szybkość dostawy i forma transportu. Dostawy przesyłek do Boliwii realizowane są transportem lądowym i lotniczym – transport lotniczy jest droższy, ale szybszy. Podobnie jest z doręczeniem ekonomicznym i priorytetowym. Na wysokość stawki wpływ mają też opcje dodatkowe oraz opłata paliwa wynosząca 8-20 proc. i 23 proc. podatek VAT, do którego opłacenia zobligowani są klienci indywidualni. Warto poza tym pamiętać, że poszczególni przewoźnicy wyceniają przesyłki wedle własnych kryteriów – stąd rozbieżności w cenach. Z GlobKurier.pl zaoszczędzisz na wysyłce nawet do 70% w porównaniu ze stawkami obowiązującymi u przewoźników.

Jak nadać paczkę do Boliwii?

Zamawianie kuriera do Boliwii z GlobKurier.pl to prosta procedura wymagająca wypełnienia formularza dostępnego na naszej stronie i podania informacji dotyczących paczki (wysokość, szerokość, długość, waga) oraz sposobu realizacji zamówienia (szybkość dostawy, forma transportu). W trakcie składania zamówienia zaproponujemy Ci też dodatkowe opcje, np. ubezpieczenie przesyłki czy dostawa do określonej godziny. Następnym krokiem jest wybór przewoźnika, który dostarczy Twoją paczkę do Boliwii. Zapewniamy pełny monitoring online przesyłek kurierskich oraz powiadomienia SMS. Obsługujemy cały obszar Boliwii, a głównym miejscem wysyłek jest La Paz. Jeśli jesteś klientem komercyjnym, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą dla biznesu, dzięki której zaoszczędzisz na wysyłce dużej ilości paczek!

Zakazy przy przesyłkach do Boliwii

W przesyłkach do Boliwii nie wolno umieszczać m.in. materiałów łatwopalnych i wybuchowych oraz innych substancji uważanych za niebezpieczne, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, kosztowności, narkotyków, leków, roślin, zwierząt, szczątków ludzkich, artykułów spożywczych z krótkim terminem ważności, dokumentów niejawnych etc. Przed zleceniem nadania paczki do Boliwii zalecamy zapoznać się z regulaminem wybranego przewoźnika, gdzie znajduje się pełna lista towarów zakazanych w wysyłce. Przypominamy także, że przesyłki w obrocie międzynarodowym poddawane są kontroli celnej.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Boliwii

PACZKA ZA GRANICĘ