Logo
Menu

Paczka do Zimbabwe, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Zimbabwe!

Jak nadać paczkę do Zimbabwe?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Zimbabwe, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują przesyłki z Polski do Zimbabwe dostosowane do parametrów paczki. Wybierz jedną z opcji i przejdź dalej. W tym momencie zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Dane uzupełnij dokładnie i kompletnie, gdyż dzięki temu minimalizujesz ryzyko zaginięcia przesyłki. W dalszej części możesz wykupić dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie paczki, które mogą być szczególnie przydatne podczas transportu przesyłek międzynarodowych. Ostatnim krokiem kończącym proces zamówienia przesyłki jest płatność.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Zimbabwe.

Tani kurier do Zimbabwe z GlobKurier.pl

Zamów kuriera szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu, skorzystaj z taniej oferty na przesyłki międzynarodowe i wyślij paczkę nawet do tak egzotycznego kraju, jakim jest Zimbabwe! Nawet tam dostarczymy Twoje przesyłki, a właściwie zrobią to kurierzy, z którymi od lat współpracujemy. Między innymi są to renomowane firmy kurierskie jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Za pośrednictwem GlobKurier.pl wybierz ofertę kuriera do Zimbabwe, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom co do ceny przesyłki i czasu jej dostarczenia.

Skorzystaj z szybkiej wyceny paczki, a dowiesz się, ile właściwie będzie kosztowała paczka do Zimbabwe. Podaj jej dokładne wymiary i wagę, adres doręczenia i wysyłki, by system w kilka chwil podał Ci oferty cenowe na przesyłki międzynarodowe do Zimbabwe.

 

Zimbabwe to państwo leżące w południowej Afryce. Kraj ten jest rzadko wybierany przez nadawców, a z Europy lata tu mało samolotów. To wszystko przekłada się na wysoki koszt dostaw przesyłek do Zimbabwe i długi czas doręczenia. W sytuacji, kiedy zachodzi konieczność nadania paczki do Zimbabwe, potrzeba sprawdzonych i przystępnych cenowo rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. GlobKurier.pl to niezawodność i profesjonalizm poparte wieloma latami doświadczenia w branży logistycznej. W jednym miejscu skupiamy ponad 50. najlepszych firm kurierskich z całego świata, co pozwala nam realizować usługi spełniające najwyższe standardy jakościowe i zaproponować ceny aż do 70 % niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na poszczególnych etapach procesu logistycznego oraz opcję śledzenia przesyłki za pomocą elektronicznego systemu i SMS-ów.

 

 

Mapa Zimbabwe

 

 

 

 

mapa Zimbabwe
PowierzchniaLudnośćStolica
390 580 km²14 877 000Harare
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – HararePolska – BulawayoPolska – Chitungwiza

Kody pocztowe paczka do Zimbabwe

Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Zimbabwe zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Zimbabwe tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Kataru w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

Śledzenie paczki do Zimbabwe

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Zimbabwe

Chcesz wiedzieć, jak długo musisz poczekać, by Twoja przesyłka do Zimbabwe znalazła się w rękach adresata? Możesz śledzić ją poprzez naszą stronę: Śledzenie przesyłki GlobKurier.pl. Czas dostawy wynosi zwykle kilka roboczych. Pamiętaj przy tym, że w Zimbabwe dniami wolnymi od pracy nie są sobota i niedziela, ale piątek i sobota. Okres dostawy może się wydłużyć ze względu na kontrole celne, na które kurier nie ma żadnego wpływu.

Transport przesyłki do Zimbabwe - Jak długo idzie paczka do Zimbabwe?

Przesyłka z Polski do Zimbabwe musi pokonać daleką drogą. Odległość, jaka dzieli te dwa państwa to około 8 000km. Należy również pamiętać, że Zimbabwe leży na innym kontynencie, przez co wymagana jest odprawa celna przesyłki, a to zazwyczaj wydłuża czas doręczenia paczki. Głównie przesyłki z Polski do Zimbabwe realizowane są drogą powietrzną, jednak można wybrać również drogę lotniczo-lądową. Czas doręczenia paczki do Zimbabwe waha się pomiędzy 6 – 13 dni roboczych. Czas ten może się różnić w zależności od wybranej formy doręczenia – może ona być standardowa lub priorytetowa. W przypadku przesyłek lotniczych są one zazwyczaj szybsza, ale również wiążą się z większym kosztem.

Ile kosztuje paczka do Zimbabwe?

W zależności od tego, czy korzystasz z transportu drogowego czy lotniczego, czy potrzebujesz, aby Twoja paczka do Kataru dotarła w jak najkrótszym czasie, czy akurat czas dostawy nie jest najważniejszy, inna będzie ostateczna cena usługi. Cennik prezentowany przy szybkiej wycenie paczek do Zimbabwe ułatwi Ci zapoznanie się z kosztami, jakie poniesiesz.

Cena zależy przede wszystkim od tego, jakiej wielkości przesyłkę do Zimbabwe chcesz nadać kurierem za pośrednictwem GlobKurier.pl. Jeśli będzie to niewielki pakiet, z pewnością ostateczna cena dostawy będzie niższa niż koszt przesyłki paczki do Zimbabwe o niestandardowych wymiarach czy paczki ponadgabarytowej. Przykładowo paczka z Polski do Zimbabwe o wadze do 10kg kosztuje w okolicach 400-600 zł.

Kurier Polska-Zimbabwe - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Zimbabwe?

Nadając paczkę do Zimbabwe należy sprawdzić, które firmy realizują transport międzynarodowy w tej relacji. Sprawdź najlepsze oferty różnych przewoźników wchodząc na stronę globkurier.pl. W przypadku paczek z Polski do Zimbabwe możesz liczyć na przewoźników, takich jak FedEx czy UPS. W przypadku firmy FedEx ma ona w swojej ofercie transport powietrzny i powietrzno-drogowy, natomiast UPS realizuje przesyłki z Polski do Zimbabwe za pośrednictwem transportu lotniczego.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Zimbabwe

Odpowiednio przygotuj przesyłkę do Zimbabwe zanim skorzystasz z szybkiej wyceny. Do pakowania używaj tylko dobrze wykonanych kartonów, które nie mają żadnych uszkodzeń. Zapakowanie paczki leży po stronie nadawcy. Dobrze zapakowana paczka zmniejsza ryzyku uszkodzeń przedmiotów lub towaru, który znajduje się w środku. Do pudełka dodaj wypełniacze, które będą dodatkowo chronić wartość paczki. Mogą to być pomięte gazety, styropian lub gąbki. Po zapakowaniu dokładnie oklej karton taśmą, aby mieć pewność, że nie otworzy się on podczas transportu. Paczkę do Zimbabwe możesz dodatkowo owinąć folią, która chroni przesyłki przed złymi warunkami atmosferycznymi. W przypadku źle zapakowanej paczki, odpowiedzialność za jej uszkodzenia lub też uszkodzenia innych paczek ponosi nadawca.

Ubezpieczenie paczki do Zimbabwe

Wysyłając paczki międzynarodowe warto zainteresować się dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki. Paczki do Zimbabwe muszą pokonać daleki dystans i przejść przez sortowe, aby finalnie trafić do odbiorcy. Podczas nadawania paczki na stronie globkurier.pl możesz dobrowolnie ubezpieczyć przesyłkę.

Paczka do Zimbabwe - odprawa celna i cło Zimbabwe

Zimbabwe leży na innym kontynencie, dlatego też przesyłki, które wysyłamy do tego kraju objęte są obowiązkową odprawą celną. W przypadku odprawy celnej ważne jest sporządzenie odpowiedniej dokumentacji, która powinna zostać dołączona do paczki. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy dołączyć muszą do paczki fakturę, zgłoszenie celne oraz list przewozowy. Na szczęście, większość firm kurierskich umożliwia swoim klientom automatyczne generowanie niezbędnej dokumentacji.

Czego nie można wysłać w paczce do Zimbabwe

Przesyłki, które trafiają do obrotu międzynarodowego, są sprawdzane i prześwietlane przez służby celne. Przypominamy, że odpowiedzialność za zawartość przesyłki ponosi nadawca – w razie stwierdzenia nieprawidłowości dostawa paczki może zostać wstrzymana. Do Zimbabwe nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (kwasów, rtęci, broni, amunicji, sprzętu wojskowego etc.), ludzkich szczątków, żywych zwierząt, roślin, narkotyków, leków na receptę, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, dokumentów niejawnych, kosztowności i produktów spożywczych z krótkim terminem ważności itp. W regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika znajdziesz pełną listę zakazów przy przesyłkach zagranicznych.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Zimbabwe

Paczka do Zimbabwe - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Zimbabwe

Oferta Globkurier.pl skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również firm, które regularnie wysyłają przesyłki międzynarodowe. Osoby, które wysyłają miesięcznie większą ilość paczek do Zimbabwe mogą liczyć na szczególną ofertę oraz dodatkowe udogodnienia. Wśród nich wymienić możemy między innymi zbiorcze generowanie listów przewozowych, masowe nadawanie przesyłek, opcję prepaid, jedną fakturę zbiorczą oraz automatyczną weryfikację odległych stref doręczeń. Dzięki temu przedsiębiorcy oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również 80% czasu potrzebnego do nadania przesyłek kurierskich. Przesyłki do Zimbabwe w ofercie dla firm to również transport palet oraz dłużyc, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na zapewnienie transportu dla najbardziej wymagających nawet przesyłek.

kurier z paczką do Zimbabwe

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20