Paczki i przesyłki do Zimbabwe

Przesyłki na Zimbabwe, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Zimbabwe do Polski i z Polski do Zimbabwe

Jak nadać paczkę do Zimbabwe?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Zimbabwe, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Zimbabwe.

Do Zimbabwe wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Zimbabwe

Zimbabwe to państwo leżące w południowej Afryce. Kraj ten jest rzadko wybierany przez nadawców, a z Europy lata tu mało samolotów. To wszystko przekłada się na wysoki koszt dostaw przesyłek do Zimbabwe i długi czas doręczenia. W sytuacji, kiedy zachodzi konieczność nadania paczki do Zimbabwe, potrzeba sprawdzonych i przystępnych cenowo rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. GlobKurier.pl to niezawodność i profesjonalizm poparte wieloma latami doświadczenia w branży logistycznej. W jednym miejscu skupiamy ponad 50. najlepszych firm kurierskich z całego świata, co pozwala nam realizować usługi spełniające najwyższe standardy jakościowe i zaproponować ceny aż do 70 % niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na poszczególnych etapach procesu logistycznego oraz opcję śledzenia przesyłki za pomocą elektronicznego systemu i SMS-ów.

Paczki i przesyłki do Harare, stolicy Zimbabwe

Ile kosztuje paczka do Zimbabwe?

Jeśli szukasz taniej przesyłki do Zimbabwe, GlobKurier proponuje skorzystanie z opcji szybkiej wyceny, dzięki której porównasz stawki obowiązujące w różnych firmach przewozowych. Cena usługi to wypadkowa wielu czynników ze wskazaniem na parametry paczki, formę transportu, tryb nadania oraz opcje dodatkowe. Uwzględnia ona również opłatę paliwową, która zwykle wynosi od 8 do 20 % W przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne do ceny doliczany jest też 23 % podatek VAT.

Jak nadać paczkę do Zimbabwe?

W celu zamówienia kuriera do Zimbabwe wypełnij formularz szybkiej wyceny, podając informacje dotyczące rozmiarów paczki, wagi i ilości przesyłek, szybkości doręczenia i sposobu nadania. Przedstawimy Ci listę rekomendowanych przewoźników wraz z cenami. Przy składaniu zamówienia możesz wybierać spośród opcji dodatkowych, jak doręczenie terminowe do określonej godziny czy ubezpieczenie przesyłki do Zimbabwe. Istnieje też opcja ustalenia preferowanego czasu nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie. Obsługujemy cały obszar Zimbabwe, a głównym miejscem dostaw jest Harare. Transporty przesyłek do Zimbabwe realizujemy transportem lotniczym i drogowym.

Zakazy przy przesyłkach do Zimbabwe

Przesyłki, które trafiają do obrotu międzynarodowego, są sprawdzane i prześwietlane przez służby celne. Przypominamy, że odpowiedzialność za zawartość przesyłki ponosi nadawca – w razie stwierdzenia nieprawidłowości dostawa paczki może zostać wstrzymana. Do Zimbabwe nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (kwasów, rtęci, broni, amunicji, sprzętu wojskowego etc.), ludzkich szczątków, żywych zwierząt, roślin, narkotyków, leków na receptę, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, dokumentów niejawnych, kosztowności i produktów spożywczych z krótkim terminem ważności itp. W regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika znajdziesz pełną listę zakazów przy przesyłkach zagranicznych.

                                                   Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Zimbabwe