• Paczki i przesyłki do Namibii

  Przesyłki kurierskie Polska – Namibia

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Namibii do Polski i z Polski do Namibii

  Jak nadać paczkę do Namibii?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Namibii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Namibii.

  Do Namibii wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Namibia to idealny kraj aby zacząć swoją przygodę z Czarnym Lądem. Kraj bezpieczny, przystępny dla turystów, mieszkańcy są bardzo otwarci i przyjacielscy. Większość kraju pokrywa pustynia. Parki narodowe należą do jednych z najpiękniejszych na kontynencie. Niestety, kraj oprócz większej przystępności dla turystów, jest też droższy. 

  Stan dróg po ulewach jest dość kiepski, co zasadniczo utrudnia poruszanie się po kraju. Paczki do Namibii też nie są tanie ze względu na odległość jaka dzieli ten kraj od Polski. GlobKurier współpracuje z ponad 50 największymi przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczki do Namibii kosztują już od 300 zł.

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym. 

  Główne miejsca wysyłek to stolica Windhuk. Obsługujemy cały obszar Namibii.

  Paczki i przesyłki do Windhuk, stolicy Namibii

                                                          Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Namibii