Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Gibraltaru

Przesyłki do Gibraltaru, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Gibraltaru do Polski i z Polski do Gibraltaru

Jak nadać paczkę do Gibraltaru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Gibraltaru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Gibraltaru.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Gibraltaru

Gibraltar to brytyjskie terytorium zamorskie znajdujące się na południowym wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego, u wyjścia Morza Śródziemnego na Ocean Atlantycki. Gospodarka Gibraltaru opiera się głównie na sektorze usług, swoje siedziby mają tu liczne firmy brytyjskiego sektora finansowego. Wiąże się to m.in. z potrzebą wysyłania przesyłek do Gibraltaru, dlatego niezwykle istotną kwestią jest wybór odpowiedniego operatora logistycznego, który zadba o każdy szczegół dotyczący transportu i magazynowania. GlobKurier to sprawdzona i profesjonalna marka odgrywająca rolę pośrednika pomiędzy firmami kurierskimi a klientami biznesowymi i prywatnymi. Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma cenionymi na całym świecie przewoźnikami, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman  i wieloma innymi, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie.

Ile kosztuje paczka do Gibraltaru?

Chcesz wysłać paczkę do Gibraltaru? Nasz serwis gwarantuje ceny niższe nawet o 70% niż bezpośrednio u przewoźników! Opcja szybkiej wyceny pozwoli Ci sprawdzić opłaty w poszczególnych firmach transportowych. To, jaki koszt poniesiesz w związku z nadaniem przesyłki do Gibraltaru, zależy od paru istotnych czynników. Przede wszystkim w rachubę wchodzą tu parametry paczki (waga, szerokość x wysokość x długość), rodzaj transportu, szybkość doręczenia i sposób nadania. W stawkę wkalkulowana jest również opłata paliwowa.. Jeśli składasz zamówienie jako osoba prywatna, zapłacisz dodatkowo 23 proc. podatek VAT. Na ostateczną cenę usługi wpływ mogą mieć też różne opcje, np. ubezpieczenie przesyłki.

Ubezpieczenie przesyłki do Gibraltaru

Paczka z Polski do Gibraltaru ma do przebycia tysiące kilometrów. Tak więc pomimo największych starań kuriera, paczki narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia i wstrząsy. Do takich sytuacji dochodzi niezwykle rzadko natomiast aby temu zapobiec należy ubezpieczyć swoją przesyłkę. Kwota takiego ubezpieczenia jest zależna od deklarowanej wartości przesyłki. Warto skorzystać z takiej opcji ponieważ stanowi ona rekompensatę finansową w razie poniesionych strat. Należy pamiętać o tym, że aby móc ubiegać się o odszkodowanie należy otworzyć przesyłkę już w obecności kuriera. 

Jak nadać paczkę do Gibraltaru?

Aby zamówić kuriera do Gibraltaru za pośrednictwem GlobKurier.pl, musisz wypełnić specjalny formularz dostępny na naszej stronie. Nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut! Wymagamy podania informacji dotyczących wielkości paczki i ilości przesyłek. Na tej podstawie przygotujemy listę rekomendowanych firm transportowych wraz z podanymi cenami ich usług. Wystarczy, że wybierzesz przewoźnika, którego oferta najbardziej Ci odpowiada, i sfinalizujesz transakcję! Wszystko załatwisz online bez wychodzenia z domu! Masz możliwość dostarczenia paczki do wskazanego punktu lub poczekania na kuriera, który odbierze ją od Ciebie. Standardowy czas wynosi 2-7 dni roboczych.

Zakazana zawartość paczki do Gibraltaru

Zabronione jest umieszczanie w paczkach do Gibraltaru m.in. narkotyków, broni, amunicji, substancji psychotropowych, substancji niebezpiecznych (np. wybuchowych, łatwopalnych, żrących etc.), dokumentów niejawnych, zwierząt, szczątków ludzkich czy kosztowności. Obowiązują ponadto limity przy wysyłce wyrobów alkoholowych i tytoniowych oraz lekarstw czy rośliny (w tym sadzonek i nasion). W przypadku nowych przedmiotów o wartości co najmniej 340 funtów naliczane są opłaty celne.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Gibraltaru