Paczki i przesyłki do Kolumbii

Paczka do Kolumbii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kolumbii do Polski i z Polski do Kolumbii!

Jak nadać paczkę do Kolumbii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kolumbii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kolumbii.

Do Kolumbii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Kolumbii

Kolumbia zawdzięcza swoją nazwę Krzysztofowi Kolumbowi. Jest to kraj piękny, pełen pomocnych mieszkańców, pięknych kobiet, lecz także kraj niebezpieczny. Kartele narkotykowe, bojówki partyzanckie, zwierzęta w dżungli – z tych powodów lepiej nie opuszczać samemu miejscowości turystycznych. Kolumbijczycy są gorliwymi katolikami i kibicami piłki nożnej, te dwie rzeczy są dla każdego mieszkańca najważniejsze. W Kolumbii znajdziemy piękne plaże, łagodne góry, lasy równikowe, sawanny a nawet pustynie, przez co jest to ciekawy kraj dla turystów, choć nie wszyscy mają odwagę tu przyjechać.

Miasta w Kolumbii są dość regularnie rozmieszczone – średnio co 40 – 50 km wjeżdża się do kolejnego miasta. Z tego też powodu, podróżowanie po kraju jest znacznie ułatwione. Dzięki temu Globkurier jest w stanie obniżyć ceny przesyłek do Kolumbii do minimum – ceny zaczynają się już od niecałych trzystu złotych.

Paczki i przesyłki do Bogoty stolicy Kolumbii

Kurier do Kolumbii

Często konieczne jest wysłanie przesyłki do Kolumbii. Niestety, duża odległość między tymi dwoma krajami oraz trasa wodno-lądowa sprawia, że jest to trasa która wymaga odpowiednich przygotowań. Dzięki GlobKurier, paczka do Kolumbii to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać. Głównym miejscem wysyłki paczek jest Bogota. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Dlaczego warto ubezpieczyć przesyłkę do Kolumbii?

Zarówno przesyłki do Kolumbii, jak i paczki do Egiptu i do innych zakątków świata, można nadać w prosty i przyjazny dla klienta sposób. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Jako że Kolumbię od Polski dzielą tysiące kilometrów, umożliwiamy Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Kolumbii. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, co gwarantuje dotarcie paczki do Kolumbii.

Koszt paczki do Kolumbii

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Przede wszystkim należy wybrać preferowany sposób dostarczenia przesyłki. Należy również ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

Kolumbia - czego nie wyślesz w paczce?

Paczka nadawana za granicę, w tym również do Kolumbii, musi spełniać określone procedury. Przede wszystkim wymagany jest Międzynarodowy List Przewozowy. Na szczęście w przypadku Kolumbii przepisy celne nie odbiegają w wyjątkowy sposób od tych powszechnie stosowanych w większości państw świata. Nie wolno wwozić tam przede wszystkim narkotyków, broni, amunicji oraz substancji i materiałów, które mogą zagrażać życiu lub zdrowiu (wybuchowych, trujących, łatwopalnych itp.).

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kolumbii