Menu

Paczka do Kolumbii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kolumbii!

Jak nadać paczkę do Kolumbii?

Wysyłając paczkę poza granicę kraju obawiasz się o cenę doręczenia? Jest to zrozumiałe ponieważ przesyłki międzynarodowe w drodze do celu muszą pokonać znacznie większą odległość. Na koszt dostawy składa się suma różnych elementów. Nie bez znaczenia jest ilość kilometrów, jaką musi przebyć paczka oraz forma dostawy. Inną kwotę zapłacimy za przesyłkę realizowaną w trybie standardowym, a inną za przesyłkę priorytetową. Istotny jest również rodzaj transportu. Paczka z Kolumbii do Polski, jak i z Polski do Kolumbii może zostać doręczona transportem lotniczym lub drogowo-lotniczym. Równie duże znaczenie mają wymiary przesyłki oraz jej waga. Za pośrednictwem naszej platformy logistycznej możesz zlecić wysyłkę listu, paczki, palety lub kontenera. Kwota, jaką zapłacisz za każdą z tych przesyłek będzie różna. Cena małej paczki waha się jednak w granicach 150-200 zł. Aktualne stawki łatwo sprawdzisz wypełniając formularz szybkiej wyceny na naszej stronie głównej. 

 

Tani kurier do Kolumbii z GlobKurier.pl

Nie lubisz tracić pieniędzy i szukasz oszczędności na dostawie? Na GlobKurier.pl możesz znaleźć tanie formy dostawy bez szkody na jej jakości. Jako platforma logistyczna współpracujemy z licznymi przewoźnikami. Dzięki temu możemy negocjować stawki na dostawę u liderów w branży transportowej. Na naszej stronie internetowej odnajdź i wypełnij formularz szybkiej wyceny. Poznasz w ten sposób możliwe formy wysyłki oraz ceny dostawy. W jednym miejscu możesz porównać ofertę różnych przewoźników i wybrać tę najbardziej korzystną cenowo. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie sprawdź szczegółowe wymagania odnośnie wagi oraz wymiarów paczki. Być może uda Ci się przepakować paczkę do kartonu o mniejszym rozmiarze i wysłać przesyłkę taniej. Dzięki temu, że oferta różnych przewoźników jest dla Ciebie dostępna w jednym miejscu, o wiele łatwiej będzie Ci porównać wymagane parametry paczki. 

 

Paczki i przesyłki do Kolumbii

Twoja paczka do Kolumbii jest gotowa i czeka na wysyłkę? Co zrobić, aby skorzystać z opcji tani kurier i dokonać nadania za pośrednictwem naszej platformy logistycznej? Jeśli Twoja przesyłka jest już spakowana, starannie ją zaadresuj dbając przy tym o poprawność danych. Następnie ustal parametry paczki. Odnajdź formularz szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej i wprowadź do niego takie dane, jak wagę czy wymiary przesyłki. W kolejnym kroku system przedstawi Ci możliwe opcje dostawy. Na tym etapie porównaj propozycje i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Zwróć uwagę na usługi dodatkowe, np. doręczenie priorytetowe. W zależności od przewoźnika, który zajmie się dostawą istnieje możliwość wysyłki za pośrednictwem kuriera. W tym wypadku odbierze on przesyłkę ze wskazanego przez Ciebie adresu. Inną formą wysyłki jest samodzielne nadanie paczki w punkcie. Dokonaj wyboru i opłać zamówienie. Pamiętaj, że status doręczenia możesz śledzić na naszej stronie internetowej. 

Z  naszą platformą możliwa jest usługa paczka z Kolumbii do Polski, jak i z Polski do Kolumbii. Transport odbywa się drogą lądowo-powietrzną. Głównym kierunkiem, jeśli chodzi o Kolumbię jest jej stolica – Bogota. Przesyłki transportowane są również do innych dużych miast. Największe z nich to: Medellin, Cali, Barranquilla, Cartagena, Cucuta czy Soledad. 

Mapa Kolumbia

 

PowierzchniaLudnośćStolica
1 139 825 km²49 292 000Bogota
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – BogotaPolska – MedellinPolska – Cali
Polska – BarranquillaPolska – CartagenaPolska – Cucuta

Czego nie można wysłać do Koumbii?

Paczka nadawana za granicę, w tym również do Kolumbii, musi spełniać określone procedury. Przede wszystkim wymagany jest Międzynarodowy List Przewozowy. Na szczęście w przypadku Kolumbii przepisy celne nie odbiegają w wyjątkowy sposób od tych powszechnie stosowanych w większości państw świata. Nie wolno wwozić tam przede wszystkim narkotyków, broni, amunicji oraz substancji i materiałów, które mogą zagrażać życiu lub zdrowiu (wybuchowych, trujących, łatwopalnych itp.).

Śledzenie paczki do Kolumbii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Kolumbii

Chcesz sprawdzić, co dzieje się z Twoją paczką? Do monitorowania przesyłki na naszej stronie internetowej niezbędny będzie Ci numer GK paczki. Łatwo odnajdziesz go w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Jest on dostępny również w panelu klienta GlobKurier.pl. Status paczki sprawdzisz wprowadzając jej numer w dedykowanej ku temu zakładce. To szybki sposób, aby dowiedzieć się, na jakim etapie doręczenia jest Twoja paczka. Uzyskasz również informacje, o tym, gdzie przesyłka aktualnie się znajduje lub potwierdzisz jej odbiór przez adresata. To prosty sposób na weryfikację dostawy bez konieczności kontaktu z odbiorcą. W tym celu wystarczy Ci jedynie dostęp do Internetu. 

Transport przesyłki do Kolumbii - Jak długo idzie paczka do Kolumbii?

Przesyłka do Kolumbii transportowana przez firmę kurierską powinna dotrzeć do odbiorcy w przeciągu 4 dni roboczych od jej nadania. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w tym rejonie paczka musi przejść odprawę celną. Zadbaj o wszystkie niezbędne dokumenty, np. Międzynarodowy List Przewozowy, aby dostawa niepotrzebnie się nie przedłużyła. Zatrzymanie paczki w urzędzie celnym może znacznie wydłużyć doręczenie. Uniknij tego stosując się do wymagań odnośnie przesyłek międzynarodowych. 

Kurier Polska-Kolumbia - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Kolumbii?

Paczka z Kolumbii, jak i do Kolumbii transportowana jest przez sprawdzonych przewoźników. W tym kierunku dostawy możesz skorzystać m.in. z usług kurierów FedEx czy UPS. Wszystkich dostępnych dostawców poznasz po wprowadzeniu miejsca docelowego oraz parametrów paczki w polu szybkiej wyceny. Jak wybrać odpowiednią opcję dostawy dla siebie? W uzyskanych wynikach przedstawimy Ci takie informacje, jak koszt dostawy, jej czas czy wymagania odnośnie parametrów przesyłki. Spokojnie je porównaj, i zdecyduj, która propozycja jest dla Ciebie bardziej opłacalna. Jeśli nie korzystałeś wcześniej z usług danego dostawcy możesz łatwo sprawdzić opinie o nim w rankingu kurierów, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Poznanie doświadczeń innych klientów może okazać Ci się bardzo pomocne. Cenne będzie również jeśli po zrealizowaniu dostawy podzielisz się z innymi swoją opinią. Niezależnie od tego, którego dostawcę wybierzesz możesz monitorować postępy w dostawie Twojej paczki, jak i w łatwy sposób potwierdzić jej doręczenie do adresata. 

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Kolumbii

Pakując przesyłki zagraniczne pamiętaj o wpisaniu poprawnych danych adresowych. Istotne są nie tylko dane osobowe, ale także nazwa ulicy, numer budynku czy kod pocztowy. Przesyłka do Kolumbii powinna posiadać sześciocyfrowy kod pocztowy. Dwie pierwsze cyfry odpowiadają konkretnemu departamentowi. Kolejna grupa cyfr oznacza strefy pocztowe. Ostatnie dwie cyfry zależne są natomiast od okręgu pocztowego w danej strefie. Podanie błędnego kodu pocztowego może zatem skutkować tym, że przesyłka znajdzie się w zupełnie innej części kraju lub zagnie w trakcie dostawy. Poprawne i staranne zaadresowana paczki znacznie ułatwi proces doręczenia. Przesyłka do Kolumbii zanim dotrze do adresata musi przejść odprawę celną. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na ten temat. Do wysyłki niezbędne będą odpowiednie dokumenty. Ograniczeniu podlegają przedmioty, jakie mogą znaleźć się w paczce. Do Kolumbii nie można wysyłać m.in. artykułów zabronionych w transporcie międzynarodowym, takich jak np. broń, materiały wybuchowe czy narkotyki. Niektóre wysyłane przedmioty mogą podlegać również ograniczeniom ilościowym. Jeśli masz wątpliwości odnośnie wysyłki, na naszej stronie internetowej znajdziesz również inne artykuły dotyczące doręczeń zagranicznych. O dozwolone i zabronione produkty możesz dopytać również przewoźnika, którego wybierzesz. 

Ubezpieczenie paczki do Kolumbii

Przesyłki do Kolumbii, jak i do innych zakątków świata, można nadać w prosty i przyjazny dla klienta sposób. Biorąc pod uwagę dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kolumbii

Paczka do Kolumbii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Kolumbii

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie własnego biznesu to trudne zadanie. Przesyłki międzynarodowe, jak i krajowe w wielu branżach są codziennością i stanowią niemały koszt działalności. U nas na starcie możesz skorzystać z konkurencyjnych cen na paczki do różnych części świata. Jeśli w swojej działalności wysyłasz dużo przesyłek skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy Ci specjalnie przygotowaną ofertę wysyłki. Nadając więcej paczek jednorazowo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. W ramach platformy GlobKurier.pl możliwa jest usługa paczka do Kolumbii, jak i wysyłka mniejszych przesyłek kopertowych. Z nami zlecisz także nadanie palety czy kontenera. Dokonaj szybkiej wyceny i poznaj różne opcje dostawy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio i poproś o ofertę specjalną dla firm. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20