Paczki i przesyłki do Panamy

Paczka do Panamy, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Panamy do Polski i z Polski do Panamy

Jak nadać paczkę do Panamy?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Panamy, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Panamy.

Do Panamy wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Panamy

Panama to kraj w Ameryce Środkowej, malowniczo położony nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. To dynamicznie rozwijające się państwo o stabilnej gospodarce, której głównymi gałęziami są przemysł i rolnictwo. Konieczność wysłania paczki do Panamy może pojawić się zupełnie niespodziewanie – w takiej sytuacji najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania, jakie zapewnia Globkurier. Umożliwiamy skorzystanie z usług 50. najlepszych firm transportowych na świecie w cenach nawet do 70 proc. niższych niż bezpośrednio u przewoźników. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę, bezpieczeństwo i sprawną dostawę przesyłek do ponad 190. krajów. Dzięki nam Twoja przesyłka do Panamy dotrze szybko, a Ty będziesz ją śledzić na każdym etapie procesu logistycznego dzięki elektronicznemu systemowi oraz powiadomieniom SMS.

Paczki i przesyłki do Panamy

Ile kosztuje paczka do Panamy?

Za pośrednictwem GlobKurier.pl nadasz tanią przesyłkę do Panamy. Opcja szybkiej wyceny pełniąca rolę porównywarki ofert pozwoli sprawdzić ceny u poszczególnych przewoźników. Wysokość stawek jest podyktowana wieloma przesłankami. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że przy wycenie firmy transportowe kierują się własnymi kryteriami – stąd różnice w cenach za nadanie tej samej paczki. Kluczowe znaczenie mają tu parametry przesyłek, rodzaj transportu (lądowy lub lotniczy) czy opcje dodatkowe. Doliczana jest również opłata paliwowa wynosząca zwykle 8-20% oraz 23% podatek VAT, jeśli nadajesz paczkę jako osoba prywatna. Dla klientów biznesowych wysyłających duże ilości przesyłek przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo dedykowane oferty!

Jak nadać paczkę do Panamy?

Chcąc zamówić kuriera do Panamy, wejdź na stronę GlobKurier.pl i wypełnij prosty formularz szybkiej wyceny. Poprosimy Cię o określenie typu przesyłki oraz jej wymiarów i ilości (możesz oczywiście nadać więcej niż jedną paczkę). Na podstawie tych informacji przedstawimy Ci propozycje ofert, których wybierasz te, która najbardziej Ci odpowiada. Po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz od nas wiadomość dotyczącą statusu Twojej przesyłki. Obsługujemy cały obszar Panamy, a głównym miejscem dostaw jest stolica kraju Panama City.

Zakazy przy przesyłkach do Panamy

Do Panamy nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (broni, sprzętu wojskowego, środków łatwopalnych substancji żrących itp.), zwierząt, roślin, wyrobów tytoniowych i alkoholowych, lekarstw, narkotyków, ludzkich szczątków, dokumentów niejawnych, przedmiotów o wysokiej wartości, produktów spożywczych z krótkim terminem ważności etc. W regulaminie przewoźnika realizującego dostawę Twojej paczki do Panamy znajdziesz dokładne wytyczne odnośnie do zawartości przesyłek zagranicznych. Przypominamy ponadto, że przesyłki trafiające do obrotu międzynarodowego są prześwietlane, a odpowiedzialność za umieszczone w nich rzeczy ponosi nadawca.

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Panamy