Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Suazi, flaga Suazi

Przesyłki kurierskie Polska – Suazi

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Suazi do Polski i z Polski do Suazi

 

Jak nadać paczkę do Suazi?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Suazi , skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Suazi.

Do Suazi wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Suazi to kraj, w którym wciąż czuć dziką, nieskażoną komercją Afrykę. Panuje tu ostatnia na czarnym lądzie monarchia absolutna. Kraj jest pełen kontrastów. Bieda jest wszechobecna, a jednak sama rodzina królewska jest uznawana za jedną z najbogatszych na świecie. Wciąż obecne są tu stroje plemienne, a sam Król często występuje publicznie w tradycyjnym ubiorze. Kraj ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Bardzo lubiony kraj wśród miłośników prawdziwej Afryki

Jeśli zdarzy się potrzeba wysłania paczki do Suazi, trzeba liczyć się ze znacznymi kosztami. Kraj jest położony o prawie 9 tyś km od Polski, nie ma też bezpośrednich połączeń lotniczych. Wpływa to znacznie na cenę przesyłki. GlobKurier współpracuje z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, co pozwala nam zminimalizować ceny wysyłki do Suazi.

Paczki i przesyłki do Mbabane

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Suazi transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to: przesyłki do Mbabane. Obsługujemy cały obszar Suazi.

 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Suazi