Menu

Paczki i przesyłki do Grenady

Przesyłki kurierskie Polska – Grenada

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Grenady
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Grenady?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Grenady, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Grenady.

Do Grenady wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Czasem zdarza się, że członkowie rodziny czy też znajomi wyjeżdżają na wakacje w różne zakątki świata. Są to nieraz bardzo odległe bądź niepopularne z punktu widzenia innych turystów państwa. Czasami również firmy współpracują z kontrahentami mającymi siedziby w państwach bardzo odległych od naszego kraju. Takim państwem jest na przykład Grenada. Pojawia się wówczas pytanie czy jest możliwość wysłania tam paczki bądź też czy osoby znajdujące się tam również mają taką możliwość. Czy nie niesie to ze sobą załatwiania wielu formalności i poniesienia wysokich kosztów w związku z wysłaniem paczki do Grenady. Tutaj naprzeciw oczekiwaniom klienta wychodzi Glokurier.

Paczki i przesyłki do Saint George's stolicy Grenady

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Grenady transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Saint George’s. Obsługujemy cały obszar Grenady.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Grenady