Menu

Paczki i przesyłki na Bahamy, flaga kraju

Przesyłki kurierskie Polska – Bahamy

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Bahamów do Polski i z Polski na Bahamy

Jak nadać paczkę na Bahamy?

Aby dokonać wyceny paczki na i z Bahamy, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Bahamy.

Na Bahamy wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Bahamy są znane z pięknych, piaszczystych plaż oraz doskonałego rumu. Mimo, że to mały wyspiarski kraj, rzesze turystów co roku zasilają gospodarkę. Raj dla surferów, nurków i wszelkich miłośników wody. Na wielu niezamieszkanych wyspach za to wielbiciele dzikiej przyrody powinni znaleźć miejsce dla siebie – dziewicze lasy, dzikie zwierzęta. Wszystkie te rzeczy również przyciągają fotografów z całego świata, tak samo profesjonalistów jak i amatorów.

 

Przesyłka na Bahamy to wydatek rzędu kilkuset złotych, czasami nawet kilka tysięcy – wszystko zależy od wagi, wielkości oraz przewoźnika. GlobKurier dzięki umowie z wieloma największymi przewoźnikami na świecie jest w stanie zapewnić wysyłkę już w cenie niecałych 300 zł brutto, zachowując przy tym bardzo krótki czas dostawy – od 3 do 5 dni.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Bahamy transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Bahamów. Główne miejsca wysyłek to Nassau.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Nassau, stolicy Bahamów

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Bahamy