Menu

Paczki i przesyłki do Tuvalu

Paczka do Tuvalu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tuvalu do Polski i z Polski do Tuvalu

Jak nadać paczkę do Tuvalu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tuvalu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tuvalu.

Do Tuvalu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Paczka do Tuvalu

Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może masz po prostu znajomych w egzotycznych krajach? Najlepszym, najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem na wysłanie paczki jest GlobKurier — nieważne czy to pojedyncza przesyłka z kilkoma pamiątkami dla przyjaciół z Tuvalu, czy duże przesyłki dla Twoich kontrahentów. Zapewniamy transport lądowy, morski oraz lotniczy. Najszybciej jak tylko możliwe, bez komplikacji. GlobKurier to firma pośrednicząca między klientami a firmami kurierskimi — dzięki temu nie bawisz się w formalności. Dzięki współpracy z różnymi firmami przewozowymi jesteśmy w stanie wysłać taniej niż bezpośrednio u przewoźnika — a nawet konkurencji. Nasz personel jest dobrze wyszkolony w tym, co robi — jeśli masz jakiekolwiek pytanie, nie czekaj, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości. GlobKurier — najlepsza opcja wysyłki paczek do Tuvalu!

Transport paczki do Tuvalu

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Tuvalu transportem drogowym i lotniczym. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Główne miejsca wysyłek to Funafuti. Obsługujemy cały obszar Tuvalu.

Paczki i przesyłki do Funafuti, stolicy Tuvalu

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tuvalu