Logo
Menu

Paczka do Singapuru, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Singapuru!

Jak nadać paczkę do Singapuru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Singapuru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Singapuru.

 

Tani kurier do Singapuru z GlobKurier.pl

Nikt z nas nie lubi przepłacać, dlatego też wiele osób zastanawia się w jaki sposób zaoszczędzić na wysyłce przesyłki do Singapuru. Odpowiedź na to pytanie jest prosta – trzeba znaleźć przewoźnika, który zaoferuje nam najbardziej atrakcyjną cenę. Możemy zrobić to na dwa sposoby – samodzielnie sprawdzić ceny u poszczególnych kurierów lub też skorzystać z możliwości jakie daje nam internet. Brokerzy kurierscy, czyli firmy współpracujące z przewoźnikami są pośrednikami i pomagają kurierom pozyskać klientów. Na stronach internetowych firm takich jak GlobKurier.pl możemy znaleźć formularze do szybkiej wyceny paczki, dzięki której szybko dowiemy się jaka oferta będzie dla nas najbardziej atrakcyjna. Zaoszczędzić na wysyłce paczki do Singapuru możemy również starając się zmniejszyć wymiary paczki, wybierając opakowanie idealnie dopasowane rozmiarem do wysyłanych przedmiotów. Oszczędności znajdziemy również stawiając na transport standardowy zamiast ekspresowego oraz rezygnując z dodatkowych usług i opłat a więc np. ubezpieczenia.

Paczki i przesyłki do Singapuru

Singapur to kraj znajdujący się w południowo-wschodniej Azji, na wyspie o powierzchni blisko 580 km². Większość obywateli tego kraju stanowią Chińczycy, niemniej jest to państwo bardzo zróżnicowane kulturowo. Obecnie zamieszkiwane jest przez 5 607 300 osób. Co ważne, Singapur stanowi kraj, który jest jednym z największych portów oraz centrów finansowych. To właśnie dlatego wiele przedsiębiorstw nawiązuje współpracę z firmami tego kraju, co wiąże się z koniecznością wysyłania paczek. Największa liczba przesyłek do Singapuru wysyłana jest oczywiście do stolicy państwa a więc miasta o tej samej nazwie. Sporo przesyłek dostarczanych jest również do wysp okalających Singapur a więc Pulau Ubin, Jurong Island, Pulau Tekong i Sentosa. Jeśli zaś chodzi o paczki wysyłane do Polski – w tym przypadku również większość z nich nadawana jest ze stolicy kraju.

W obecnych czasach Polscy przedsiębiorcy prowadzą swoje biznesy nie tylko w kraju ale również poza jego granicami co wiąże się między innymi z wysyłką swoich produktów do innych krajów. Część z nich bywa bardzo odległa. Doskonałym przykładem jest Singapur, kraj będący prawdziwą azjatycką potęgą, z którą Polska coraz częściej współpracuje. Aby wysyłka paczek do Singapuru odbywała się maksymalnie sprawnie większość osób decyduje się na skorzystanie z usług kurierskich. Sprawdźmy więc, jakie firmy oferują nam przesyłki do Singapuru raz jak wybrać najtańszego kuriera. 

 

Jak możemy się domyślić, ceny paczek do Singapuru nie należą do najniższych, choćby ze względu na odległość, jaką przebyć muszą przesyłki międzynarodowe. Warto jednak mieć świadomość, że na cenę paczki do Singapuru wpływa szereg czynników. Poza odległością, którą musi przebyć nasza przesyłka na cenę wpływają również jej wymiary oraz waga. Im paczka większa, tym więcej zapłacimy. Cena wzrośnie również w przypadku paczek o niestandardowych wymiarach, które wymagają więcej wysiłku ze znalezieniem odpowiedniego środka transportu. Cena paczki do Singapuru może wzrosnąć również ze względu na dodatkowe usługi. Jeśli zdecydujemy się na ekspresowe doręczenie musimy przygotować się na większe wydatki. Podobnie będzie w przypadku gdy zdecydujemy się na jej ubezpieczenie.  

 

 

Mapa Singapur

 

 

 

mapa Singapur
PowierzchniaLudnośćStolica
716,1 km²5 607 300Singapur
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – SingapurPolska – Pulau UbinPolska – Jurong Island
Polska – Pualu TekongPolska – Sentosa

Kody pocztowe paczka do Singapuru

Wysyłając paczkę do Singapuru musimy wiedzieć, że przebywa ona naprawdę długą drogę. Niezwykle ważnym elementem, który ma wpływ na to, czy dotrze ona na miejsce jest jej prawidłowe zaadresowanie. Powinniśmy szczególnie zadbać o wpisanie prawidłowego kodu pocztowego. Jak wygląda on w Singapurze? Już wyjaśniamy.
Kod pocztowy w Singapurze składa się z ciągu sześciu cyfr, które określają poszczególny region kraju, miejscowość a nawet jej dzielnicę. Co ciekawe, Singapur był jednym z pierwszych krajów, które wprowadziły kody pocztowe w formie w jakiej znamy ją obecnie. Jeśli mamy wątpliwość, czy posiadany przez nas kod pocztowy jest prawidłowy lub go nie znamy możemy skorzystać z dostępnej w sieci wyszukiwarki kodów pocztowych. W prostym formularzu podajemy miejscowość oraz ulicę, gdzie zamierzamy wysłać paczkę. Pozwoli nam to uzyskać informację o tym, jaki kod jest prawidłowych. Pamiętajmy, że wysyłając przesyłkę do Singapuru przed kodem pocztowym powinniśmy zamieścić również kod państwa czyli litery SG. 

Śledzenie paczki do Singapuru

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Singapuru

Biorąc pod uwagę koszty nadania oraz odległość, jaką musi przebyć paczka do Singapuru, zarówno drogą lądową jak i lotniczą, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wprowadzony przez nas system oraz ciągle pracujące biuro obsługi klienta gwarantuje kompletny nadzór nad statusem przesyłki, od wysłania aż do odebrania przesyłki przez adresata. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS czy FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Singapuru.

Transport przesyłki do Singapuru - Jak długo idzie paczka do Singapuru?

Oczywistym jest, że wysyłając paczkę do Singapuru chcemy, żeby jak najszybciej dotarła ona do adresata. Mamy jednak do czynienia z naprawdę sporą odległością, jaką musi przebyć paczka. Singapur i Polskę dzieli bowiem aż 9 i pół tysiąca kilometrów. Ile więc potrwa dostarczenie paczki? Wszystko zależy od tego, jaką ofertę wybierzemy. W przypadku transportu lotniczego i ekspresowej wysyłki paczka może zostać dostarczona już w przeciągu 2 dni roboczych. Standardowa wysyłka jest nieco dłuższa i wynosi od 3 do 5 dni. Podobnie jak w kwestii ceny czas dostawy jest różny w zależności od firmy kurierskiej, która świadczyć będzie nam usługę. 

Kurier Polska-Singapur - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Singapuru?

W naszym kraju obecnie działa kilkadziesiąt firm kurierskich. Wiele spośród nich to międzynarodowe korporacje, które swoim zasięgiem obejmują również kraje azjatyckie. To właśnie one oferują nam możliwość wysyłki paczki z Singapuru do Polski lub z Polski do Singapuru. Jacy są to przewoźnicy? Wśród firm, które oferują nam takie usługi wymienić możemy firmy FedEx, TNT oraz UPS. Swoje usługi na terenie Singapuru oferuje również DHL Express. Dzięki temu każdy klient może znaleźć firmę, której oferta będzie mu odpowiadała. 

 

Wiemy już, że mamy do wyboru kilka firm, które oferują przesyłki międzynarodowe do Singapuru. Którą jednak z nich wybrać by nie przepłacać? Aby się o tym przekonać warto skorzystać z formularza automatycznej wyceny, o którym wspominaliśmy wyżej. Wystarczy jedynie odwiedzić stronę internetową GlobKurier.pl. Na górze strony znajdziemy prosty formularz, w którym wybieramy Singapur a następnie podajemy informację o wymiarach oraz wadze paczki. Pozwala to nam otrzymać informację o cenie wysyłki u poszczególnych przewoźników. Otrzymujemy również szereg dodatkowych informacji np. o czasie dostawy, dzięki czemu możemy wybrać ofertę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Po wybraniu oferty podajemy dane odbioru paczki oraz dane adresata, płacimy online i drukujemy dokumenty przewozowe. Kurier zaś odbiera naszą przesyłkę spod wskazanego adresu. 

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Singapuru

Aby paczka do Singapuru dotarła w idealnym stanie niezbędne jest odpowiednie jej zapakowanie. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że opakowanie powinno być dopasowane do wielkości przesyłanych przedmiotów. Ilość wolnego miejsca w paczce powinna być jak najmniejsza. Co więcej, wolną przestrzeń należy wypełnić za pomocą styropianu, ekologicznych pianek czy skrawków papieru. Pamiętajmy również, że kartonowe opakowanie powinno zostać zabezpieczone za pomocą taśmy lub folii typu stretch. Jeśli w środku znajdują się przedmioty mogące ulec uszkodzeniu zadbajmy o umieszczenie na przesyłce odpowiednich symboli oraz napisów (symbol szklanego kieliszka czy napis Fragile jest dobrym pomysłem).

Czego nie można wysłać w paczce do Singapuru?

Wysyłając paczkę do Singapuru musimy mieć świadomość, że przechodzi ona kontrolę celną. Przepisy prawa jasno określają jakich towarów nie możemy przesyłać. Wśród nich wymienić możemy między innymi leki, substancje chemiczne, broń czy materiały wybuchowe. Przesyłać nie należy również wyrobów tytoniowych oraz alkoholu. Istnieją także ograniczenia dotyczące żywności – nie należy wysyłać bowiem produktów o krótkiej dacie przydatności do spożycia. W paczkach nie umieszcza się również żywych zwierząt. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że niektóre firmy kurierskie mają swoje ograniczenia i wytyczne. Dlatego też, jeśli chcemy mieć pewność, że dany towar lub przedmiot może być wysłany w paczce do Singapuru warto zapoznać się z regulaminem firmy kurierskiej, z której usług zamierzamy skorzystać.

Ubezpieczenie przesyłki do Signapuru

W transporcie może zdarzyć się mnogość sytuacji losowych. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki i proponujemy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Singapuru

Paczka do Singapuru - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Singapuru

Mówiąc o przesyłkach do Singapuru nie sposób nie wspomnieć, że większość z nich wysyłana jest nie przez osoby prywatne, a przedsiębiorców, którzy nawiązują współpracę handlową z tym krajem. Dlatego też warto wiedzieć, że mogą oni skorzystać ze specjalnej oferty dla firm, która wiąże się nie tylko z udogodnieniami, ale również niższymi kosztami. Za pomocą brokerów firm kurierskich, takich jak Globkurier.pl możemy skorzystać z biznesowej oferty, która zapewnia nam chociażby indywidualną wycenę. Przedsiębiorcy mogą liczyć na ceny niższe o nawet kilkadziesiąt procent w porównaniu z regularną ofertą przewoźnika. Istnieje również możliwość odroczonej płatności, co stanowi dodatkowy atut oferty dla firm. Nie sposób nie wspomnieć również o innych udogodnieniach takich jak możliwość otrzymywania powiadomień smsowych lub mailowych, zbiorowych listach przewozowych czy integracjach z systemami ecommerce. Dzięki temu firmy wysyłające przesyłki międzynarodowe mogą robić to znacznie sprawniej, szybciej i wygodniej. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20