Paczki i przesyłki do Singapuru

Paczka do Singapuru, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Singapuru do Polski i z Polski do Singapuru

Jak nadać paczkę do Singapuru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Singapuru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Singapuru.

Do Singapuru wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka do Singapuru

Singapur to miasto-państwo, którego mieszkańcami są wielokulturowa mieszanka ludzi z całego świata. Kraj ten jest prawie jak Hongkong – tutaj również nowoczesność miesza się z egzotyką, lecz w mniejszym stopniu. Jedno z najczystszych państw świata. Obcokrajowcy odwiedzają Singapur albo tylko na kilka dni – do tygodnia – lub na bardzo długo, znajdując tu pracę. Nie ma tutaj tak wiele do zwiedzania aby zostać ponad tydzień, lecz jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania.

Kurier do Singapuru
Przesyłka do Singapuru to procedura, która ciągle zyskuje na popularności. Singapur to jedno z miejsc o najważniejszych węzłach gospodarczych oraz jest lokalizacją międzynarodowych firm. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Singapuru

Biorąc pod uwagę koszty nadania oraz odległość, jaką musi przebyć paczka do Singapuru, zarówno drogą lądową jak i lotniczą, jesteśmy zobowiązani, jako GlobKurier udostępnić możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wprowadzony przez nas system oraz ciągle pracujące biuro obsługi klienta gwarantuje kompletny nadzór nad statusem przesyłki, od wysłania aż do odebrania przesyłki przez adresata. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Singapuru.

Paczki i przesyłki do stolicy Singapuru

Ubezpieczenie przesyłki do Singapuru

W transporcie może zdarzyć się mnogość sytuacji losowych. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki i proponujemy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

Czego nie należy wysyłać w paczce do Singapuru?

Paczka nadawana za granicę, nie ważne, czy interesuje nas paczka do Rosji, paczka do Portugalii, przesyłka do Niemiec czy opisywane tu przesyłki do Singapuru – bez względu na kraj docelowy przesyłki, gdzie mogą być narażone na kontrolę, a nawet na złożoną odprawę celną. Przede wszystkim wymagany jest Międzynarodowy List Przewozowy – kopia musi zostać wydrukowana przez nadawcę (otrzymuje on ów dokument na wskazany wcześniej adres e-mailowy) i przyczepiona do paczki, druga kopia zostaje u nadawcy w formie dowodu nadania przesyłki, a trzecia trafia do firmy kurierskiej. W przypadku pytań oraz doprecyzowania kwestii wysyłki zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Singapuru