• Paczki i przesyłki na Montserratu

  Przesyłki kurierskie Polska – Montserrat

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Montserrat do Polski i z Polski na Montserrat

  Jak nadać paczkę na Montserrat?

  Aby dokonać wyceny paczki na Montserrat, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Montserrat.

  Na Montserrat wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Jak zapakować paczkę na Montserrat?

  Wszystkie elementy przesyłki na Montserrat należy owinąć folią bąbelkową. Tak przygotowane rzeczy włożyć do prostokątnego kartonu a wolne przestrzenie wypełnić papierem, styropianem lub folią bąbelkową. Karton najlepiej okleić folią typu stretch. Aby dodatkowo mieć pewność, że wysyłane przedmioty się nie uszkodzą podczas transportu, można nakleić oznaczenia “Uwaga szkło” lub “Nie rzucać”. Takie paczki muszą jednak być sortowane ręcznie, przez co zwiększa się koszt wysyłki

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Montserrat transportem morskim i lotniczym. 

  Obsługujemy cały obszar Montserrat. Główne miejsca wysyłek to Plymouth.

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Montserrat