• Paczki i przesyłki na Jamajkę

  Przesyłki na Jamajkę, przesyłki kurierskie z Polski

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Jamajki do Polski i z Polski na Jamajkę

  Jak nadać paczkę na Jamajkę?

  Aby dokonać wyceny paczki na Jamajkę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Jamajkę.

  Na Jamajkę wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Przesyłki kurierskie na Jamajkę

  Jamajka cieszy się opinią kraju, gdzie życie toczy się powoli w rytmie reggae. Jest to jedna z największych wysp na Karaibach i kraj wzbudzający ogromne zainteresowanie ze strony turystów. Przyjeżdża tu wielu Polaków, sporo rodaków ma też na Jamajce współpracowników czy znajomych. To sprawia, że często pojawia się potrzeba nadania paczki na Jamajkę, jednak wysokie ceny i długi czas dostawy nie zachęcają do korzystania z tego usług. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl przesyłkę na Jamajkę wyślesz na bardzo atrakcyjnych warunkach! Jako doświadczony operator logistyczny współpracujemy z ponad 50 najlepszymi firmami transportowymi na świecie, dzięki czemu możemy zaproponować klientom ceny aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że wysyłka paczek za granicę, nawet przy dużych odległościach, jeszcze nigdy nie była tak prosta, jak teraz!

  Paczki i przesyłki na Jamajkę

  Ile kosztuje paczka na Jamajkę?

  Tanie przesyłki na Jamajkę to nie mit! Dzięki usługom GlobKurier zaoszczędzisz czas i pieniądze! Polecamy opcję szybkiej wyceny dostępną na naszej stronie – to świetny sposób na szybkie porównanie ofert poszczególnych przewoźników pod kątem zawartości i ceny. Stawki są zróżnicowane, ponieważ firmy transportowe dokonują wyceny według własnych kryteriów. Niemniej pod uwagę brane są głównie parametry przesyłek, ich waga i ilość, a także forma doręczenia i tryb dostawy. Cena przesyłki kurierskiej uwzględnia również opłatę paliwową wynoszącą średnio 8-20% oraz 23% podatek VAT w przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne. Klienci biznesowi zarejestrowani w naszym serwisie mogą liczyć na atrakcyjne zniżki!

  Jak nadać paczkę na Jamajkę?

  Chcesz zamówić kuriera na Jamajkę? Wszystkie związane z tym formalności załatwisz w przeciągu kilkunastu minut bez wychodzenia z domu! Wypełnij formularz dostawy i podaj w nim informacje odnoszące się głównie do: rozmiarów przesyłki, szybkości doręczenia oraz formy transportu. Następnie z listy rekomendowanych przez nas przewoźników wybierz jednego dostawcę i sfinalizuj transakcję online. W trakcie składania zamówienia możesz skorzystać z dodatkowych opcji, np. ubezpieczenia przesyłki. Kurier pojawi się pod wskazanym adresem i odbierze od Ciebie paczkę – istnieje opcja dostarczenia jej osobiście do jednego z naszych kilku tysięcy punktów na terenie Polski. Naszym atutem jest czas dostawy skrócony do 3-6 dni roboczych (bez odprawy celnej).

  Zakazy przy przesyłkach na Jamajkę

  Wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym są sprawdzane przez służby celne, a za ich zawartość odpowiadają nadawcy. Koniecznie przeczytaj regulamin przewoźnika i zapoznaj się z zapisami dotyczącymi zakazów przy zagranicznych przesyłkach. Na Jamajkę nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (kwasów, rtęci, broni, sprzętu wojskowego etc.), szybko psującej się żywności, kosztowności, papierosów, narkotyków, zwierząt czy ludzkich szczątków.

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Jamajkę