Wysyłka dokumentów za granicę

Przesyłanie dokumentów za granicę może wydawać się mało praktyczne w dobie wiadomości e-mail, ale wciąż w wielu sytuacjach po prostu trzeba mieć solidny dokument do podpisania lub zmiany. Szczególnie przy tak intensywnym rozwoju międzynarodowych firm wysyłka dokumentów do oddziału zlokalizowanego w innym kraju często jest konieczna. Z pomocą przychodzą zoptymalizowane pod ten proceder usługi kurierskie. Jeśli dokument jest na tyle ważny, że musi być fizycznie obecny w biurze, równie ważne jest, aby dotarł bezpiecznie i szybko.


GlobKurier.pl

GlobKurier.pl to pełna oferta usług kurierskich. Współpracujemy z 50 firmami kurierskimi i dostarczamy przesyłki kurierskie do 192 krajów świata.


Jak wysłać dokumenty za granicę?

Na szczęście możesz wysłać dokumenty bez konieczności odwiedzania urzędu pocztowego. Bez znaczenia czy realizujesz zlecenie dla swojej firmy czy przesyłasz dokumenty indywidualnie. Korzystając z usług brokera możesz w tani sposób wysłać dokumenty za granicę.

Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Znajdź kopertę o właściwym rozmiarze bądź pudełko na dokumenty. Zmierz wagę, długość, wysokość i szerokość twojej paczki. Wjedź na GlobKurier.pl i wprowadź wszystkie dane do systemu, sprawdź cenę i dostępne możliwości. Wybierz usługę dostawy, która jest dostosowana do preferencji i kraju docelowego. Sprawdź, czy nie potrzebujesz wykupić dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Wydrukuj list przewozowy i oczekuj wizyty kuriera w wybranym przez Ciebie dniu. W GlobKurier jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczny transport międzynarodowy, głównie ze względu na naszą współpracę z najlepszymi przewoźnikami takimi jak: UPS, FedEx czy DHL.

Jak zamówić kuriera? 

Skorzystaj z funkcji śledzenia

Dzięki monitoringu przesyłki dowiesz się gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka i zmniejszysz ryzyko zaginięcia ważnych dokumentów. Dostęp do systemu monitorującego udostępniony jest także osobie do której adresowane są dokumenty, dzięki temu ona również jest w stanie na bieżąco sprawdzać status przesyłki, na którą oczekuje. Sprawdź opcję śledzenia oferowaną przez GlobKurier.pl. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy nadanie dokumentów zostało zarejestrowane, kiedy przesyłka trafiła do transportu i kiedy odbiorca potwierdził jej otrzymanie. Dzięki tej funkcji masz pełne informacje, możesz sprawdzić proces realizacji zamówienia na każdym etapie.

Przesyłki lotnicze

Swoje przesyłki kopertowe możesz wysłać drogą lądową bądź z wykorzystaniem usługi przesyłek lotniczych. To bardzo obiecująca opcja dostawy, zwłasza, że transport lotniczy jest jednym z najszybszych i najbezpieczniejszych wśród wszystkich dostępnych metod transportowych. Drogą powietrzną wysyłane są przesyłki w obrębie kraju i Europy, ale także do Stanów Zjednoczonych, Chin czy odległej Australii. Ze względu na skuteczność klienci coraz chętniej wybierają taką metodę transportu, również w kwestii wysyłek dokumentów.

Pamiętaj, że dokumenty nie podlegają odprawie celnej, aby wysłać taką przesyłkę potrzebujesz jedynie listu przewozowego. Do dokumentów niepodlegających odprawie należą: akty notarialne i dokumenty prawne, ale też broszury reklamowe, cenniki, ulotki, dokumenty biznesowe, gazety, karty kredytowe, fotografie, katalogi, listy gotówkowe, mapy, paszporty, poczta dyplomatyczne, opisy techniczne, raporty roczne, wizytówki, wykresy, wystawione faktury i inne.

Sprawdź szczegóły na Przesyłki lotnicze 

Ważne!

W transporcie lotniczym szacowany czas doręczenia to 1-2 dni robocze.

Wysyłaj gdzie tylko chcesz…

Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową w dużej skali, GlobKurier to platforma dla Ciebie. Dzięki naszym usługom wyślesz dokumenty i przesyłki do ponad 190 krajów na całym świecie. Obsługujemy nie tylko przesyłki w obrębie naszego kontynentu, ale też paczki adresowane do tak odległych krajów jak Honkong, Ekwador czy Sudan. Dzięki rozbudowanej ofercie, możesz skorzystać z szeregu usług dodatkowych, oferowanych przez naszych sprawdzonych przewoźników. Przesyłki ekspresowe czy dodatkowe ubezpieczenie są dla Ciebie dostępne. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej, nasi konsultacji z pewnością znajdą rozwiązanie na bezpieczną przesyłkę wszystkich dokumentów.

 

Skontaktuj się pracownikiem Działu Międzynarodowego:

tel. (22)300-16-21

kontakt@globkurier.pl


Wykorzystaj kod rabatowy i zaoszczędź na przesyłce​

Wpisując ten kod rabatowy otrzymasz 7% zniżki na przesyłki krajowe i międzynarodowe. Kod przeznaczony dla indywidualnych użytkowników naszej platformy. Dziel się wiedzą, rozwijaj i wysyłaj taniej z GlobKurier.pl