Menu

Paczki i przesyłki na Tahiti

Przesyłki kurierskie Polska – Tahiti

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tahiti do Polski i z Polski na Tahiti

Jak nadać paczkę na Tahiti?

Aby dokonać wyceny paczki na Tahiti, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Tahiti.

Na Tahiti wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Jak zapakować paczkę na Tahiti?

Wysyłając paczkę na Tahiti musimy wziąć pod uwagę, że odpowiednie zapakowanie jej może zminimalizować koszta. Najlepiej wysyłać wszystkie rzeczy w jednym kartonie, uprzednio owijając je folią zabezpieczającą i wypełniając luki styropianem, folią bąbelkową lub papierem. Cały karton owinąć folią typu stretch. Tak zapakowane przesyłki w serwisie GlobKurier można wysłać już od około trzystu złotych.
 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Tahiti transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Tahiti. Główne miejsca wysyłek to Tahiti.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki na Tahiti

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Tahiti