Paczki i przesyłki do Tajwanu

Paczka do Tajwanu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tajwanu do Polski i z Polski do Tajwanu

Jak nadać paczkę do Tajwanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tajwanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tajwanu.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Tajwanu z GlobKurier.pl

Tajwan, czyli inaczej Republika Chińska jest krajem położonym na kilku wyspach niedaleko brzegu Chin, a główna wyspa nazywa się jak kraj – Tajwan. Państwo nie jest uznawane przez większość społeczności międzynarodowych. Tak jak w samych Chinach, tak i tutaj jest ogrom fabryk. Kto nie spotkał się z metką “Made in Taiwan” niech pierwszy rzuci kamień. Przy produktach z tamtych rejonów Azji najtaniej wychodzi kupić coś przez Internet, z wysyłką prosto z kraju w którym została dana rzecz stworzona. Najdrożej wtedy wychodzi przesyłka. Ale odkąd jest GlobKurier.pl nie musisz się tym martwić. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu tniemy ceny do minimum. Nie da się osiągnąć niższych cen zachowując jednocześnie najwyższą jakość obsługi i przesyłki, oraz szybki czas dostawy.

Kurier do Tajwanu

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Tajwanu, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Tajwanu już w ciągu kilku dni roboczych. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tajwanu, główne miejsca wysyłki to Tajpej.

Paczki i przesyłki do Tajpej, stolicy Tajwanu

Jako że Tajwan od Polski dzielą tysiące kilometrów, umożliwiamy Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Tajwanu. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Tajwanu.

Od czego zależy cena przesyłki do Tajwanu?

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Przede wszystkim należy wybrać preferowany sposób dostarczenia przesyłki. Należy również ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

Ubezpiecz przesyłkę do Tajwanu

Ze względu na ogromny dystans, który paczka ma do przebycia, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata.

Czego nie należy wysyłać do Tajwanu?

Paczka nadawana za granicę, nie ważne, czy interesuje nas paczka do Szwecji, paczka do Portugalii, przesyłka do Niemiec czy opisywane tu przesyłki do Tajwanu – bez względu na kraj docelowy przesyłki, gdzie mogą być narażone na kontrolę, a nawet na złożoną odprawę celną. Przede wszystkim wymagany jest Międzynarodowy List Przewozowy – kopia musi zostać wydrukowana przez nadawcę (otrzymuje on ów dokument na wskazany wcześniej adres e-mailowy) i przyczepiona do paczki, druga kopia zostaje u nadawcy w formie dowodu nadania przesyłki, a trzecia trafia do firmy kurierskiej. W przypadku pytań oraz doprecyzowania kwestii wysyłki zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tajwanu