• Paczka do Libii, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Libii!

  Jak nadać paczkę do Libii?

  Aby dokonać wyceny paczki na Libii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. System automatycznie pokaże najlepsze opcje wielu przewoźników. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim podanie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. W tym miejscu jest też możliwe wybranie dodatkowych opcji, takich jak chociażby ubezpieczenie przesyłki. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Libii bez wychodzenia z domu.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx , TNT czy DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Libii.

  Tani kurier Libii z GlobKurier.pl

  Turystyka w Libii w praktyce odgrywa marginalną rolę w gospodarce krajowej. Być może w przyszłości więcej zagranicznych turystów będzie odwiedzało ten kraj i odkrywało jego walory przyrodnicze oraz przepiękną, zabytkową architekturę. Na razie jednak ograniczenia wizowe Libii to uniemożliwiają. Być może jednak Twoja firma współpracuje z libijskimi przedsiębiorcami i chcesz nadać za pomocą GlobKurier.pl paczkę kurierem do tego kraju.
  Libia znajduje się w Afryce Północnej. Leży nad zatoką Wielka Syrta (Morze Śródziemne), a jej stolica mieści się w Trypolisie. To właśnie tam trafia najwięcej paczek kurierskich, jakie wysyłane są z Polski do Libii.

  Możesz mieć życzenie jako osoba prywatna lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wysłać przesyłkę do Libii. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym czy firmowym, możesz nadać tanie paczki do Libii za pomocą naszej strony GlobKurier.pl. Dokonamy dla Ciebie niemal natychmiastowej wyceny przesyłki do tego dalekiego kraju, którą zrealizujemy drogą lądową (transportem drogowym) lub powietrzną (transportem samolotowym). Pamiętaj, że paczki z GlobKurier.pl wysyłane są za pośrednictwem doświadczonych, renomowanych kurierów, z którymi współpracujemy. Wysyłka do Libii nie jest tak kłopotliwa, jak mógłbyś przypuszczać.

  Wystarczy, że skorzystasz z naszej opcji szybkiej wyceny przesyłki do Libii, byś dowiedział się, ile będzie ona kosztowała i na jaki termin doręczenia swojej paczki do adresata możesz liczyć.

   

   

  Mapa Libia

   

   

   

   

  mapa Libia
  PowierzchniaLudnośćStolica
  1 759 540 km²6 448 000Trypolis
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – TrypolisPolska – BengaziPolska – Misrata

  Kody pocztowe paczka do Libii

  Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Libii zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Libii tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Libii w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

  Śledzenie paczki do Libii

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Libii

  Po nadaniu paczki do Libii możesz ją śledzić w systemie śledzenia na naszej stronie on-line. Jest on bardzo intuicyjny, wystarczy wejść w link i podać tam numer przesyłki przesłany w mailu. Następnie system pokaże najnowsze informacje w którym miejscu znajduje się przesyłka do Libii. Zwróć uwagę na fakt, że realizujemy transport przesyłek i paczek do Libii transportem drogowym i lotniczym, przy czym głównie trafiają one do Trypolisu.

  Transport przesyłki do Libii - Jak długo idzie paczka do Libii?

  Libia znajduje się około 2 000 kilometrów od Polski. Jest ona też położona na innym kontynencie, stąd czas transportu przesyłki jest nieco dłuższy niż przeciętny czas transportu przesyłki w Europie. Paczka z Polski do Libii może iść około 5 do 10dni roboczych – włączając w to odprawę celną. Czas transportu przesyłki jest zależny przede wszystkim od wybranego kuriera oraz od rodzaju przesyłki. Transport z Polski do Libii jest realizowany drogą powietrzną.

  Ile kosztuje paczka do Libii?

  Nasz system szybkiej wyceny wyszukuje najkorzystniejsze pod względem cenowym oferty wysyłek na danej trasie. Pamiętaj, że wyceny dokonane przez poszczególnych przewoźników mogą się między sobą różnić. My przedstawiamy Ci najlepsze cenowo oferty, Tobie natomiast przysługuje prawo wyboru jednej z nich. To, ile zapłacisz za nadanie paczki do Libii, zależy m.in. od jej parametrów, miejsca odbioru, trybu doręczenia, formy nadania czy dodatkowych usług, np. ubezpieczenia przesyłki. Mniejsze przesyłki o wadze do 10 kg będą kosztować około 400 złotych. Należy jednak pamiętać, że im cięższa przesyłka tym również zwiększy się jej koszt dostawy.

  Kurier Polska-Libia - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Libii?

  Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Libii, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 5-8 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Libii. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica. Przesyłki z Polski do Libii zrealizujesz z kurierem FedEx.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Libii

  Paczka do Libii musi być odpowiednio przygotowana. Zmniejszy to ryzyko uszkodzeń paczki podczas transportu. Do paczkowania używaj tylko solidnych kartonów, najlepiej takich najbardziej dopasowanych do przedmiotu, który znajduje się w środku. Dodatkowo środek wypełnij wypełniaczami, takimi jak styropian, gąbki czy zmiecione gazety. Karton dokładnie oklej taśmą, tak aby nie otwarł się on podczas podróży. W przypadku transportu kruchych i delikatnych przedmiotów naklej dodatkowe naklejki ostrzegawcze. Odpowiednio zapakowana paczka to pewność, że dotrze ona w całości do odbiorcy. W przypadku przesyłek międzynarodowych warto dodatkowo zabezpieczyć przedmioty owijając je w folię.

  Ubezpieczenie paczki do Libii

  Przesyłki do Libii muszą pokonać daleką drogą, dlatego warto je ubezpieczyć. Nadając paczkę na stronie globkurier.pl masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu dostaniesz zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia paczki. Opcję ubezpieczenia możesz wykupić podczas dokonywania zamówienia. Możesz tam również określić kwotę ubezpieczenia. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy.  Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. 

  Paczka do Libii - odprawa celna i cło Libia

  Libia znajduje się na innym kontynencie, dlatego przesyłki wysyłane do Libii podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do Libii bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl. 

  Czego nie można wysłać w paczce do Libii

  Każda przesyłka trafiająca do obrotu międzynarodowego jest prześwietlana, w związku z czym w paczkach za granicę nie wolno umieszczać wielu przedmiotów. Wysyłka za granicę związana jest z koniecznością ścisłego przestrzegania przepisów celnych obowiązujących w państwie, do którego wysyłasz swoją paczkę. Do Libii, między innymi. nie można nadawać baterii litowych przesyłanych luzem lub zainstalowanych w urządzeniach, alkoholu, mięsa, tytoniu, herbaty, pojemników aerozolowych, jak i substancji niebezpiecznych, broni czy amunicji. Regulamin przewoźnika jasno określa, co dokładnie jest zabronione. Paczkom z niedozwoloną zawartością grozi wycofanie z transportu, a nadawca musi się liczyć z poniesieniem konsekwencji.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libii

  Paczka do Libii - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Libii

  Oferta paczek do Libii dla firm jest rozbudowana. Przedsiębiorcy mogą wysyłać przesyłki standardowe i paletowe bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. W globkurier.pl czekają na nich atrakcyjne zniżki bez potrzeby wcześniejszego deklarowania ilości wysyłanych towarów. Dodatkowo firmy mogą gromadzić rabaty na kolejne przesyłki, co ogranicza koszty prowadzenia działalności i zwiększa atrakcyjność oferty firmy. Każda paczka do Libii może być wysłana za pomocą intuicyjnego panelu, w którym wygeneruje się zbiorcze listy przewozowe i inne niezbędne dokumenty. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z systemu odroczonych płatności, który zapewnia nieprzerwane dostawy towarów do klientów.

  kurier z paczką do Libii

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20

  Jak nadać paczkę do Libii?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Libii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Libii.

  Do Libii wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Przesyłki kurierskie do Libii

  Turystyka w Libii w praktyce odgrywa marginalną rolę w gospodarce krajowej. Być może w przyszłości więcej zagranicznych turystów będzie odwiedzało ten kraj i odkrywało jego walory przyrodnicze oraz przepiękną, zabytkową architekturę. Na razie jednak ograniczenia wizowe Libii to uniemożliwiają. Być może jednak Twoja firma współpracuje z libijskimi przedsiębiorcami i chcesz nadać za pomocą GlobKurier.pl paczkę kurierem do tego kraju.
  Libia znajduje się w Afryce Północnej. Leży nad zatoką Wielka Syrta (Morze Śródziemne), a jej stolica mieści się w Trypolisie. To właśnie tam trafia najwięcej paczek kurierskich, jakie wysyłane są z Polski do Libii.

  Jak wysłać paczkę do Libii?

  Możesz mieć życzenie jako osoba prywatna lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wysłać przesyłkę do Libii. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym czy firmowym, możesz nadać tanie paczki do Libii za pomocą naszej strony GlobKurier.pl. Dokonamy dla Ciebie niemal natychmiastowej wyceny przesyłki do tego dalekiego kraju, którą zrealizujemy drogą lądową (transportem drogowym) lub powietrzną (transportem samolotowym). Pamiętaj, że paczki z GlobKurier.pl wysyłane są za pośrednictwem doświadczonych, renomowanych kurierów, z którymi współpracujemy. Wysyłka do Libii nie jest tak kłopotliwa, jak mógłbyś przypuszczać.

  Wystarczy, że skorzystasz z naszej opcji szybkiej wyceny przesyłki do Libii, byś dowiedział się, ile będzie ona kosztowała i na jaki termin doręczenia swojej paczki do adresata możesz liczyć.

  Cena przesyłki do Libii

  Obawiasz się, że paczka do takiego kraju jak Libia wysłana kurierem będzie horrendalnie droga? Nic podobnego. Porównaj ze sobą cenniki na paczki wysyłane samolotami lub przewożone drogą lądową, jakie przygotowali dla naszych klientów nasi kurierzy. Mogą oni przewieźć Twoje przesyłki do Libii niskim kosztem, choć musisz liczyć się z długą dostawą. Przesyłki eksportowe w formie dokumentów są najtańsze i w transporcie lotniczym możemy je wysłać już w cenie nieco ponad 140 zł.

  Od czego uzależniona jest cena paczki do Libii?

  Jak to się dzieje, że cena paczki do Libii raz wynosi kilkaset złotych, a raz może być nawet wyceniana na ponad 1000 zł? Wszystko przez to, że cena przesyłki uzależniona jest głównie od wymiarów i wagi Twojej paczki. Nie bez znaczenia jest to, jak szybko ma być dostarczona przesyłka do adresata. Zapakuj swoją paczkę i zmierz jej wymiary: szerokość, długość i wysokość, a następnie zważ. Wpisz uzyskane wyniki do formularza Szybkiej wyceny, a my podamy Ci koszt, na jaki musisz się naszykować, wysyłając paczkę kurierem do Libii.

  Śledzenie przesyłki do Libii

  Chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja paczka wysłana do Libii w danym czasie? W przypadku większości paczek kurierskich możesz śledzić drogę jej dotarcia do adresata online, na stronach naszych partnerów – firm kurierskich. Zwróć uwagę na fakt, że realizujemy transport przesyłek i paczek do Libii transportem drogowym i lotniczym, przy czym głównie trafiają one do Trypolisu.

  Czego nie można wysłać w paczce do Libii?

  Wysyłka za granicę związana jest z koniecznością ścisłego przestrzegania przepisów celnych obowiązujących w państwie, do którego wysyłasz swoją paczkę. Między innymi nie można nadawać baterii litowych przesyłanych luzem lub zainstalowanych w urządzeniach, alkoholu, mięsa, tytoniu, herbaty, pojemników aerozolowych, jak i substancji niebezpiecznych, broni czy amunicji.

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libii