tanie przesyłki kurierskie - flaga libii

Paczka do Libii, przesyłki kurierskie z Polski 

Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może po prostu masz znajomych w egzotycznych krajach?

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Libii!

Jak nadać paczkę do Libii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Libii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Libii.

Do Libii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Libii

Turystyka w Libii w praktyce odgrywa marginalną rolę w gospodarce krajowej. Być może w przyszłości więcej zagranicznych turystów będzie odwiedzało ten kraj i odkrywało jego walory przyrodnicze oraz przepiękną, zabytkową architekturę. Na razie jednak ograniczenia wizowe Libii to uniemożliwiają. Być może jednak Twoja firma współpracuje z libijskimi przedsiębiorcami i chcesz nadać za pomocą GlobKurier.pl paczkę kurierem do tego kraju.
Libia znajduje się w Afryce Północnej. Leży nad zatoką Wielka Syrta (Morze Śródziemne), a jej stolica mieści się w Trypolisie. To właśnie tam trafia najwięcej paczek kurierskich, jakie wysyłane są z Polski do Libii.

Jak wysłać paczkę do Libii?

Możesz mieć życzenie jako osoba prywatna lub w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wysłać przesyłkę do Libii. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym czy firmowym, możesz nadać tanie paczki do Libii za pomocą naszej strony GlobKurier.pl. Dokonamy dla Ciebie niemal natychmiastowej wyceny przesyłki do tego dalekiego kraju, którą zrealizujemy drogą lądową (transportem drogowym) lub powietrzną (transportem samolotowym). Pamiętaj, że paczki z GlobKurier.pl wysyłane są za pośrednictwem doświadczonych, renomowanych kurierów, z którymi współpracujemy. Wysyłka do Libii nie jest tak kłopotliwa, jak mógłbyś przypuszczać.

Wystarczy, że skorzystasz z naszej opcji szybkiej wyceny przesyłki do Libii, byś dowiedział się, ile będzie ona kosztowała i na jaki termin doręczenia swojej paczki do adresata możesz liczyć.

Cena przesyłki do Libii

Obawiasz się, że paczka do takiego kraju jak Libia wysłana kurierem będzie horrendalnie droga? Nic podobnego. Porównaj ze sobą cenniki na paczki wysyłane samolotami lub przewożone drogą lądową, jakie przygotowali dla naszych klientów nasi kurierzy. Mogą oni przewieźć Twoje przesyłki do Libii niskim kosztem, choć musisz liczyć się z długą dostawą. Przesyłki eksportowe w formie dokumentów są najtańsze i w transporcie lotniczym możemy je wysłać już w cenie nieco ponad 140 zł.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Libii?

Jak to się dzieje, że cena paczki do Libii raz wynosi kilkaset złotych, a raz może być nawet wyceniana na ponad 1000 zł? Wszystko przez to, że cena przesyłki uzależniona jest głównie od wymiarów i wagi Twojej paczki. Nie bez znaczenia jest to, jak szybko ma być dostarczona przesyłka do adresata. Zapakuj swoją paczkę i zmierz jej wymiary: szerokość, długość i wysokość, a następnie zważ. Wpisz uzyskane wyniki do formularza Szybkiej wyceny, a my podamy Ci koszt, na jaki musisz się naszykować, wysyłając paczkę kurierem do Libii.

Śledzenie przesyłki do Libii

Chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twoja paczka wysłana do Libii w danym czasie? W przypadku większości paczek kurierskich możesz śledzić drogę jej dotarcia do adresata online, na stronach naszych partnerów – firm kurierskich. Zwróć uwagę na fakt, że realizujemy transport przesyłek i paczek do Libii transportem drogowym i lotniczym, przy czym głównie trafiają one do Trypolisu.

Czego nie można wysłać w paczce do Libii?

Wysyłka za granicę związana jest z koniecznością ścisłego przestrzegania przepisów celnych obowiązujących w państwie, do którego wysyłasz swoją paczkę. Między innymi nie można nadawać baterii litowych przesyłanych luzem lub zainstalowanych w urządzeniach, alkoholu, mięsa, tytoniu, herbaty, pojemników aerozolowych, jak i substancji niebezpiecznych, broni czy amunicji.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libii