• Paczki i przesyłki do Birmy - flaga Birmy

  Paczka do Birmy, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Birmy!

  Jak nadać paczkę do Birmy?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Birmy skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Birmy.

  Do Birmy wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Paczka do Birmy

  Birma – oficjalnie Mjanma – to państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej nad Zatoką Bengalską i Morzem Andamańskim. Gospodarka Birmy opiera się na surowcach naturalnych i rolnictwie, ale jest to biedny kraj potrzebujący wielu reform. Szans na jego rozwój można upatrywać m.in. w turystyce. Jeżeli masz w planach nadanie przesyłki do Birmy, zapoznaj się z ofertą serwisu GlobKurier.pl. Jako profesjonalny operator logistyczny dostarczamy przesyłki kurierskie do ponad 190 krajów, a naszym klientom oferujemy ponad 50 sprawdzonych przewoźników do wyboru. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny!

  Paczki i przesyłki do stolicy Birmy Naypyidawy

  Ile kosztuje paczka do Birmy?

  Koszt wysłania paczki do Birmy jest uzależniony od wielu czynników: wagi i rozmiarów przesyłki, formy transportu, szybkości doręczenia i dodatkowych opcji. W przypadku przesyłek nadawanych przez osoby prywatne do opłaty doliczany jest 23 proc. podatek VAT. Ta sama paczka może być różnie wyceniona przez poszczególnych przewoźników, dlatego zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyceny. Wejdź na stronę GlobKurier.pl, podaj podstawowe informacje dotyczące paczki i kliknij „wyceń przesyłkę”, a przekonasz się, ile zapłacisz. Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma firmami transportowymi jesteśmy w stanie zaproponować znacznie niższe ceny niż bezpośrednio u przewoźników! Dla klientów komercyjnych nadających duże ilości paczek przygotowaliśmy preferencyjną ofertę. Tanie przesyłki do Birmy z naszym serwisem to sprawdzone rozwiązanie zarówno dla biznesu, jak i klientów indywidualnych.

  Jak nadać paczkę do Birmy?

  Chcesz zamówić kuriera do Birmy? Z GlobKurier.pl zrobisz to bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z szybkiej wyceny. Podajesz parametry paczki takie jak długość, wysokość, szerokość, waga i ilość. System wygeneruje listę rekomendowanych kurierów. Przy każdym z nich podane są ceny netto i brutto, przy czym cena brutto to opłata końcową zawierająca opłatę paliwową, ale bez opcji dodatkowych. Usługi dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie przesyłki wybierasz w trakcie składania zamówienia. Przesyłki do Birmy dostarczane są transportem lądowym i lotniczym. Obsługujemy cały obszar kraju, a głównym miejscem wysyłek jest Naypyidaw.

  Zakazy przy przesyłkach do Birmy

  Towary zakazane w przesyłkach do Birmy są wymienione w regulaminie wybranego dostawcy. W paczkach do Birmy nie wolno umieszczać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (rtęci, kwasu, petard, broni, sprzętu wojskowego etc.), alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, szczątków ludzkich, przedmiotów o dużej wartości, dokumentów niejawnych, zwierząt itp. Odpowiedzialność za zawartość przesyłki ponosi nadawca – w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w tym zakresie należy się liczyć z konsekwencjami i odmową dostarczenia przesyłki.

  PACZKA ZA GRANICĘ

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Birmy