Menu

Paczki i przesyłki do Zambii

Paczka do Zambii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Zambii do Polski i z Polski do Zambii

Jak nadać paczkę do Zambii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Zambii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Zambii.

Do Zambii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Zambii

Zambia to afrykański kraj pozbawiony dostępu do morza. To jedno z najbiedniejszych państw w Afryce, choć przemysł jest tu dość dobrze rozwinięty. Zambia może się poszczycić występowaniem licznych bogactw naturalnych – jest ważnym eksporterem rud miedzi. Pomimo że turyści niezbyt często zaglądają w te strony, niejednokrotnie pojawia się konieczność wysłania paczki do Zambii. Duża odległość od Polski oraz nie najlepszy stan dróg w Zambii to główne czynniki zawyżające ceny dostaw kurierskich. GlobKurier.pl to sprawdzony sposób na tanią i szybką przesyłkę do Zambii! Jako doświadczony operator logistyczny współpracujący z ponad 50 firmami kurierskimi cenionymi na całym świecie oferujemy klientom elastyczne warunki umów ze skróconym czasem realizacji zamówienia i atrakcyjnymi stawkami do 70 % niższymi niż ceny obowiązujące bezpośrednio u przewoźników!

Paczki i przesyłki do Zambii

Ile kosztuje paczka do Zambii?

Skorzystaj z opcji szybkiej wyceny dostępnej na stronie GlobKurier.pl i przekonaj się, że tania przesyłka do Zambii za pośrednictwem naszego serwisu to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb! Stawka za przesyłkę wyliczana jest indywidualnie przez poszczególne firmy kurierskie i uwzględnia parametry paczki, formę transportu, tryb nadania i opcje dodatkowe, np. ubezpieczenie przesyłki. Zawiera również opłatę paliwową wynoszącą przeciętnie 8-20 % oraz 23 % podatek VAT w przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne. Sprawdź, ile dokładnie zapłacisz w zależności od przewoźnika i zdecyduj, który wariant najbardziej Ci odpowiada!

Jak nadać paczkę do Zambii?

W celu zamówienia kuriera do Zambii należy wypełnić nasz elektroniczny formularz. Podajesz kraj nadania i odbioru, określasz szybkość doręczenia i sposób nadania. Na podstawie tych informacji system wygeneruje listę rekomendowanych przewoźników wraz z warunkami dostawy. Po sfinalizowaniu transakcji i określeniu formy płatności wystarczy tylko poczekać na kuriera, który zgłosi się do Ciebie po odbiór paczki. Możesz ją też dostarczyć osobiście to jednego z kilku tysięcy punktów na terenie Polski. Obsługujemy cały obszar Zambii – głównym miejscem dostaw jest stolica Lusaka. Paczki doręczamy zwykle w przeciągu 3-6 dni roboczych (bez odprawy celnej). Po złożeniu zamówienia umożliwimy Ci śledzenie przesyłki na wszystkich etapach procesu logistycznego.

Zakazy przy przesyłkach do Zambii

Zagraniczne przesyłki objęte są licznymi zakazami dotyczącymi zawartości paczek. Zabronione przez wysyłanie do Zambii m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym broni, amunicji i sprzętu wojskowego etc.), wyrobów alkoholowych i tytoniowych, narkotyków, żywych i martwych organizmów, produktów spożywczych z krótkim terminem ważności, dokumentów niejawnych, kosztownych przedmiotów itp. W regulaminie przewoźnika znajdziesz pełną listę zakazów przy przesyłkach do Zambii oraz innych krajów. Przypominamy, że paczki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane, a odpowiedzialność za niewłaściwą zawartość ponosi nadawca!

                                                    Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Zambii