Menu

Paczka do Danii, przesyłki do Danii

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Danii!

Kurier do Danii - jak wysłać paczkę do Danii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Danii, skorzystaj z opcji Szybka Wycena. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Danii.

 

Zamów kuriera do Danii bez zbędnych formalności i umów.

Tania paczka do Danii, zamówienie kuriera z GlobKurier.pl

Dlaczego warto skorzystać z oferty GlobKurier.pl dla wysyłek międzynarodowych do Danii? Dla atrakcyjnych cen, sięgających nawet do -70% względem standardowej oferty firm kurierskich. Tani kurier do Danii dla przesyłek tradycyjnych i transport palet, z możliwością wyboru transportu drogowego lub lotniczego przesyłek do Danii.

Do tego GlobKurier to nowoczesna platforma online do składania zamówień z możliwością masowego nadawania paczek i generowania listów przewozowych, jedną zbiorczą fakturą czy opcją odroczenia płatności. Atrakcyjne ceny na start wraz z wyborem najkorzystniejszej oferty dostępnej od wszystkich międzynarodowych firm kurierskich, świadczących usługi transportu przesyłek do Danii.   

 

Paczki i przesyłki do Danii

Przesyłki międzynarodowe stają się coraz tańsze. Wszystko za sprawą firm kurierskich, które działają globalnie. Teraz tania przesyłka do Danii jest możliwa dzięki GlobKurier.pl. Serwisowi, który zaproponuje nam firmę z najkorzystniejszą ofertą wysyłki paczki do tego skandynawskiego kraju. Zarówno dla firm jak i osób prywatnych.   

Położona w Skandynawii Dania, jest najmniejszym z państw nordyckich, z powierzchnią zaledwie 43 tys. km2. Danię zamieszkuje około 5,8 mln mieszkańców, a w Polsce kraj ten kojarzymy głównie z klockami Lego, sklepami Jysk oraz piwem Carlsberg.

Dania nie jest tak częstym kierunkiem emigracji jak Niemcy, Holandia, Norwegia czy Wielka Brytania, jednak szacuje się, że może tam przebywać około 50 tysięcy Polaków, którzy są jedną z najliczniejszych grup cudzoziemców. To powoduje, że na kierunkach Polska-Dania oraz Dania-Polska wysyłane są duże ilości przesyłek kurierskich.

Wysyłane przesyłki międzynarodowe do Danii, najczęściej kierowane są do większych ośrodków miejskich. Warto wymienić tutaj miasta: Kopenhaga, Aarhus, Odense, Aalborg, Esbjerg, Randers, Frederiksberg, Kolding, Vejle. Wysyłka przesyłek do poszczególnych miast wymaga podania dokładnego adresu, ze szczególnym uwzględnieniem kodu pocztowego. 

 

Mapa Dania

 

PowierzchniaLudnośćStolica
43 098,31 km²5 822 763 Kopenhaga
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Kopenhaga
Polska – AarhusPolska – Odense
Polska – EsbjergPolska – AalborgPolska – Frederiksberg

Kody pocztowe paczka do Chile

Jednym z najistotniejszych elementów w każdym adresie do wysyłki zagranicznej jest kod pocztowy. Dzięki niemu firmy kurierskie są w stanie przyporządkować i wysłać paczkę do danego regionu, skąd później trafi na samochód konkretnego kuriera, dostarczającego przesyłki w danym mieście i w docelowej dzielnicy. Do każdego kodu pocztowego są przypisane konkretne ulice w każdej miejscowości. Numeracja kodów pocztowych jest również tworzony w parciu o ich logiczne przypisanie, dlatego kody o tym samym początku dotyczą wybranego miasta lub regionu. W Danii występują czterocyfrowe kody pocztowe, ze ścisłym podziałem na konkretne regiony w kraju:
1000–4050 – Region Stołeczny (Dania)
4000-4990 – Zelandia (region)
5000-7323 – Dania Południowa
6880-8990 – Jutlandia Środkowa
7700-7770, 9000-9990 – Jutlandia Północna   

Śledzenie paczki do Danii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Danii

Ze względu na wartościową zawartość przesyłki eksportowej oraz importowej udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami.

Paczka do Danii - koszt

Ile kosztuje paczka do Danii? Najtaniej wysłać paczkę z pomocą brokera kurierskiego. Zyskujesz dostęp do atrakcyjnych ofert wielu przewoźników, który oferują przewozy do Danii. Decydując się na transport towarów do Danii, paczki mogą mieć różną cenę. Na finalny koszt wysyłki wpływa wiele czynników. Między innymi gabaryty, waga i wymiary. Dodatkowo, możesz dobrać wiele usług dodatkowych, które podnoszą cenę przewozu paczek do Danii. Aby sprawdzić ile kosztuje paczka do Danii, możesz skorzystać z naszego kalkulatora wycen. Zamów kuriera bez wychodzenia z domu!

Realizujemy bezpieczne i terminowe przewozy do Danii! Nadaj przesyłkę w GlobKurier.

Transport do Danii - jak długo idzie paczka do Danii?

Dostarczenie paczki do Danii z reguły trwa od dwóch do czterech dni roboczych. Co wpływa na dokładny czas dostarczenia przesyłki z Polski do tego kraju? Jest kilka takich elementów. Po pierwsze i najważniejsze- nadany przesyłce priorytet. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja przesyłka kurierska dotarła do odbiorcy niemal w tempie ekspresowym, za dodatkową opłatą pakunek może dotrzeć do adresata w ciągu dwudziestu czterech godzin. Chociaż różnice czasowe nie będą wielkie, mimo wszystko istnieje szansa, że nadanie do większego miasta dostarczone zostanie szybciej niż do jednej z małych, duńskich wiosek. Znaczenie ma także gabaryt. Dzięki temu, że zarówno Polska, jak i Dania są położone w obszarze strefy Schengen, wszelkie kwestie formalne mogące opóźnić dostarczenie przesyłki, są ograniczone do absolutnego minimum.

Kurier Polska-Dania - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Danii?

Oczywiście większość z dostępnych na rynku polskim firm kurierskich ma wśród swoich usług możliwość wysłania paczki do Danii. Mimo wszystko istnieje kilku przewoźników, którzy wiodą prym na tym polu. Wymienić należy między innymi DHL (również DHL Express) oraz TNT. Istnieje szansa także szybkiego nadania z pomocą kuriera UPS. Oczywiście, jeśli na stałe współpracujesz jedną z podanych firm, z pewnością masz dogodne warunki współpracy. Ci z kolei, którzy nadają przesyłki do Danii sporadycznie, nie mają określonych preferencji co do przewoźnika, mogą skorzystać z usług brokera kurierskiego takiego jak Globkurier.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o GLS, opinie o kurierze GLS, opinie GLS
kurier dpd
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Ubezpieczenie paczki do Danii ​

Paczka z Polski do Danii musi przebyć ponad tysiąc kilometrów. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Pamiętaj jednak, aby przed nadaniem odpowiednio zapakować paczkę. Wpłynie to na bezpieczeństwo podczas transportu, w szczególności w przypadku towarów delikatnych i kruchych.

Przesyłki kurierskie do Danii - czego nie można wysłać?

Nie ma szczególnej grupy towarów czy przedmiotów, która jest wyjątkowo intensywnie przesyłana na linii Polska-Dania (no, chyba że to klocki Lego). Wysyłając przesyłki międzynarodowe do Danii, należy raczej pamiętać o tym czego nie wolno wysyłać w przesyłkach kurierskich. Na pewno nie powinny znajdować się w nich tytoń, mięso czy leki.

Aby mieć całkowitą pewność odnośnie legalności i zgodności ze standardami danej firmy kurierskiej, należy przed wysłaniem przesyłki przeczytać regulamin konkretnego przewoźnika. Każda firma oprócz ogólników zakazanych w przesyłkach, może mieć listę szczególnych przedmiotów, które nie powinny znajdować się w przesyłce międzynarodowej, w tym także przesyłce do Danii. Wśród ogólnie zakazanych przedmiotów i towarów w przesyłce kurierskiej, są: broń i amunicja, paliwa płynne, materiały łatwopalne, żrące, wybuchowe czy toksyczne, silniki zawierające płyny eksploatacyjne, zwierzęta, owady, skóry, rośliny, gotówka, czeki, karty kredytowe, papierosy, leki na receptę, dzieła sztuki i rzeźby, szczątki ludzkie, żywność szybko się psująca. Ogólnie zabronione jest wysyłanie w przesyłkach międzynarodowych przedmiotów nielegalnych, niebezpiecznych, szczególnie chronionych prawem, grożących uszkodzeniem innych przesyłek, o bardzo wysokiej wartości czy o szczególnie dużych wymiarach (np. nie wyślemy w paczce 2.5-metrowego kajaka).  

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Danii

Paczka do Danii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Danii

Przesyłki międzynarodowe do Dani to nie tylko prywatne wysyłki do rodziny czy znajomych. Wiele polskich firm ściśle współpracuje z duńskimi podmiotami, a to powoduje tworzenie się sfery wysyłek firmowych w obu kierunkach. Broker kurierski GlobKurier.pl posiada atrakcyjną i konkurencyjną ofertę przesyłek firmowych do Danii. Wśród firm kurierskich oferujących przesyłki do Danii, są: DPD, GLS, UPC czy FedEx. Możliwe są opcje transportu drogowego czy frachtu lotniczego. Dla firm posiadamy znaczące rabaty, dzięki którym obniżą Państwo koszty wysyłek kurierskich czy paletowych. Dla podmiotów regularnie wysyłających przesyłki międzynarodowe do Danii czekają atrakcyjne zniżki, ustalane w drodze negocjacji. Tani kurier do Danii dla przesyłek firmowych stał się faktem.  

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20