• tanie przesyłki kurierskie do Somali - flaga Somali

  Paczka do Somalii, przesyłki kurierskie z Polski

  Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może po prostu masz znajomych w egzotycznych krajach?

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Somalii!

  Jak nadać paczkę do Somalii?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Somalii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Somalii.

  Do Somalii wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Paczka do Samolii

  Nieważne czy chcą Państwo wysłać pojedynczą przesyłkę z kilkoma pamiątkami dla przyjaciół z Somalii, czy duże przesyłki dla kontrahentów. Zapewniamy transport morski, lądowy, oraz lotniczy. Najszybciej jak tylko możliwe, bez komplikacji. Nasza platforma – GlobKurier pośredniczy między klientami a firmami kurierskimi – dzięki temu nie muszą się obawiać Państwo formalności. Dzięki współpracy z różnymi firmami przewozowymi na terenie naszego kraju i nie tylko, jesteśmy w stanie wysłać przesyłkę do Somalii taniej niż bezpośrednio u przewoźnika – a nawet naszej konkurencji. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Somalii transportem lotniczym i drogowym. Główne miejsca wysyłek do Somalii, to przesyłki do Mogadiszu (stolica Somalii).  Obsługujemy cały obszar Somalii.
  PACZKA ZA GRANICĘ

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Somalii