tanie przesyłki kurierskie do Somali - flaga Somali

Paczka do Somalii, przesyłki kurierskie z Polski

Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może po prostu masz znajomych w egzotycznych krajach?

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Somalii!

Jak nadać paczkę do Somalii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Somalii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Somalii.

Do Somalii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka do Samolii

Nieważne czy chcą Państwo wysłać pojedynczą przesyłkę z kilkoma pamiątkami dla przyjaciół z Somalii, czy duże przesyłki dla kontrahentów. Zapewniamy transport morski, lądowy, oraz lotniczy. Najszybciej jak tylko możliwe, bez komplikacji. Nasza platforma – GlobKurier pośredniczy między klientami a firmami kurierskimi – dzięki temu nie muszą się obawiać Państwo formalności. Dzięki współpracy z różnymi firmami przewozowymi na terenie naszego kraju i nie tylko, jesteśmy w stanie wysłać przesyłkę do Somalii taniej niż bezpośrednio u przewoźnika – a nawet naszej konkurencji. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Somalii transportem lotniczym i drogowym. Główne miejsca wysyłek do Somalii, to przesyłki do Mogadiszu (stolica Somalii).  Obsługujemy cały obszar Somalii.
PACZKA ZA GRANICĘ

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Somalii