Paczki i przesyłki do Kirigistanui

Przesyłki kurierskie Polska – Kirgistan

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kirgistanu do Polski i z Polski do Kirgistanu!

Jak nadać paczkę do Kirgistanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kirgistanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kirgistanu.

Do Kirgistanu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kirgistan jak większość państw Azji środkowej jest dość rzadko wybieranym miejscem przez turystów. Ludzie są otwarci i choć w przeważającej części są wyznania Islamskiego, to w większości kraju ludzie nie są zbyt konserwatywni, więc prawo nijak nie jest podyktowane Koranem. Jak w większości postsowieckich republik – alkohol jest tu ulubionym napitkiem.

Przebywając wśród tak otwartych ludzi nie trudno nawiązać długotrwałe przyjaźnie. Zatem często po skończonych wakacjach w Kirgistanie będziemy chcieli wysłać coś do naszych dalekich przyjaciół. Ceny jednak nie zachęcają do tego. Dzięki firmie GlobKurier możesz ograniczyć koszty do maksimum, dzięki czemu częściej będziesz mógł obdarowywać kirgijskich przyjaciół prezentami.


Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Kirgistanu transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Biszkek. Obsługujemy cały obszar Kirgistanu.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kirgistanu