Menu

Paczki i przesyłki do Saipan

Przesyłki kurierskie Polska – Saipan

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Saipan do Polski i z Polski do Saipan

Jak nadać paczkę na Saipan?

Aby dokonać wyceny paczki na Saipan, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Saipan.

Na Saipan wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Jak zapakować paczkę na Saipan?

Elementy przesyłki należy owinąć folią zabezpieczającą i ułożyć w prostokątnym kartonie. Następnie wypełnić puste przestrzenie w kartonie folią bąbelkową, styropianem lub innym wypełniaczem. Karton należy owinąć folią stretch. Aby zwiększyć bezpieczeństwo przesyłki można nakleić oznaczenie “Uwaga szkło”, lecz zwiększa to koszt przesyłki.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Saipan transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Saipan. Główne miejsca wysyłek to Saipan.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Saipan