Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Grenlandię

Przesyłki na Grenlandię,przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Grenlandii do Polski i z Polski na Grenlandię

Jak nadać paczkę na Grenlandię?

Aby dokonać wyceny paczki na Grenlandię, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Grenlandię.

Na Grenlandię wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Grenlandię

Grenlandia to autonomiczne terytorium zależne Danii leżące na wyspie noszącej tę samą nazwę, w północnej części Oceanu Atlantyckiego. Jest to ciekawy, bardzo surowy kraj. Na uwagę zasługuje także największy fiord na świecie – Scoresby Sund. Pomimo panujących tam niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych na Grenlandii mieszka i pracuje wielu Polaków. Jest to istotna przesłanka powodująca potrzebę czy konieczność nadania paczki na Grenlandię. Tego typu usługi kojarzą się jednak z wysokimi cenami i długim czasem dostawy. Zamawiając kuriera za pośrednictwem profesjonalnego serwisu logistycznego Globkurier.pl. zyskujesz nie tylko czas, ale i pieniądze! Średni czas dostawy przesyłek na Grenlandię wynosi 3-6 dni roboczych (bez odprawy celnej), a ceny zaczynają się już od ok. 300 zł! Dzięki nam paczkę na Grenlandię wyślesz taniej, szybciej i bezpieczniej!

Paczki i przesyłki do Nuuk, stolica Grenlandii

Jak nadać paczkę na Grenlandię?

W celu zamówienia kuriera na Grenlandię należy wypełnić formularz szybkiej wyceny dostawy zamieszczony na naszej stronie. Podajesz wymiary i wagę paczki oraz określasz szybkość dostawy i formę doręczenia. Na podstawie tych informacji system wygeneruje listę rekomendowanych kurierów – to Ty decydujesz o wyborze najlepszej oferty! Za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl transakcję sfinalizujesz online, a my umożliwimy Ci śledzenie Twojej przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego. Obsługujemy cały teren Grenlandii, realizując zamówienia transportem morskim i lotniczym. Głównym miejscem dostaw jest stolica Nuuk, gdzie mieszka prawie jedna czwarta populacji kraju.

Ile kosztuje paczka na Grenlandię?

Tanie przesyłki na Grenlandię z GlobKurier to przede wszystkim zasługa naszej współpracy z ponad 50 firmami transportowymi takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT  i wieloma innymi. W porównaniu z cenami obowiązującymi bezpośrednio u przewoźników nasze stawki są aż do 70% niższe! Koszt nadania paczki na Grenlandię zależy od paru istotnych czynników, a mianowicie od parametrów przesyłki, ilości paczek, formy transportu, szybkości doręczenia oraz opcji dodatkowych. Przypominamy, że każda firma kurierska określa ceny według własnych kryteriów, dlatego zachęcamy do skorzystania z opcji szybkiej wyceny, dzięki której od ręki porównasz oferty przewoźników. Wszystkie ceny uwzględniają opłatę paliwową, która wynosi zwykle 8-20 proc. oraz 23 proc. podatek VAT w przypadku przesyłek nadawanych przez osoby prywatne.

Zakazy przy przesyłkach na Grenlandię

Pamiętaj, że wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane przez służby celnej, a Ty jako nadawca odpowiadasz za zawartość paczki. Koniecznie sprawdź zapisy w regulaminie Twojego przewoźnika dotyczące zakazów przy przesyłkach za granicę. Zabronione jest wysyłanie na Grenlandię m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (kwasów, rtęci, broni, amunicji, sprzętu wojskowego etc.), roślin i żywych zwierząt, żywności z krótkim terminem ważności, alkoholu, papierosów, narkotyków, kosztowności, dokumentów niejawnych czy szczątków ludzkich. W razie stwierdzenia nieprawidłowości dostawa Twojej paczki może zostać wstrzymana!

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Grenlandię