Paczki i przesyłki do Nigerii

Paczka do Nigerii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Nigerii do Polski i z Polski do Nigerii

Jak nadać paczkę do Nigerii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Nigerii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Nigerii.

Do Nigerii wymagana jest odprawa celna

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Nigeriii

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kurier do Nigerii

Jak wysłać paczkę kurierem do Nigerii? Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do jednego z większych rejonów Afryki w bezpieczny oraz szybki sposób. Nigeria to kraj o ważnym położeniu geograficznym – Nigeria leży przy zatoce gwinejskiej. Poziom życia jest tu dość niski według standardów międzynarodowych, natomiast w regionie Nigeria uchodzi za regionalną potęgę.Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Nigerii transportem drogowym i lotniczym. Przesyłka do Nigerii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsca wysyłek to Abudża.

Śledzenie paczki do Nigerii

Każda przesyłka do Nigerii jest przez nas traktowana skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłk, oraz udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Austrii zawsze dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, TNT.

Paczki i przesyłki do Nigerii

Cena przesyłki – ile kosztuje paczka do Nigerii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Aby poznać dowolne ceny, należy zatem w skróconym formularzy na górze witryny lub na stronie głównej podać państwo odbioru od nadawcy oraz kraj doręczenia, a także rozmiar i wagę paczki. System wyświetli wówczas koszt wysyłki na trasie Polska – Nigeria.

Czego nie wysyłać w paczce do Nigerii?

Za naszym pośrednictwem nie wolno wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich. Aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Nigerii