Menu

Paczka do Austrii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Austrii! Teraz również za pobraniem.

Jak nadać paczkę do Austrii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Austrii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Austrii.

Zobacz jak wysłać paczkę do Austrii!

Ile kosztuje paczka do Austrii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. 

Tani kurier do Austrii z GlobKurier.pl

Zamierzasz nadać paczkę do Austrii do rodziny lub w celach biznesowych? W przypadku chęci wysłania pojedynczych przesyłek, proces możesz załatwić zaledwie w kilka minut. Z kolei dla stałych nadawców, przewoźnicy współpracujący z firmą GlobKurier.pl, mogą liczyć na preferencyjne warunki. Istnieje wiele sposobów na tanie wysłanie paczki do Austrii. Jedną z najtańszych metod jest usługa przekazywania poczty. Istnieje kilka usług oferujących tę opcję, które umożliwiają dostarczanie paczek tak, jakby zostały wysłane z własnego adresu. Usługi te zazwyczaj oferują obniżone stawki za większe ilości paczek, a także zapewniają usługi śledzenia, dzięki czemu możesz śledzić postęp paczki online.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Austrii

Ile kosztuje paczka do Austrii? Sprawdź poniżej cennik kuriera dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się.

Paczki i przesyłki do Austrii

Austria leży w sercu kontynentu europejskiego. Zamieszkuje ją około 8,5 miliona osób i jest pozbawiona dostępu do morza przez cztery kraje: Niemcy, Szwajcarię, Włochy i Węgry. Austria ma zróżnicowaną kulturę, która odzwierciedla historię wielu imperiów. Austria jest najbardziej znana ze swoich gór i jezior. Na północy Austrii znajdziesz Alpy, pasmo gór biegnące przez znaczną część Europy i rozciągające się na północ do Szwajcarii. Najwyższy punkt Austrii znajduje się na wysokości 1798 metrów na górze Grossglockner, co czyni go również najwyższym punktem w Europie.

Jak wysłać paczkę kurierem do Austrii? Dość częste pytanie, gdyż paczka do Austrii to często zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać przesyłkę do Austrii w bezpieczny oraz szybki sposób. Najważniejsze gałęzie przemysłu w Austrii to przemysł maszynowy, chemiczny, tekstylny, wytwarzanie zegarków i instrumentów precyzyjnych, turystyka, bankowość i ubezpieczenia. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych.

 

Mapa Austria

 

Mapa Austria
PowierzchniaLudnośćStolica
83 878,99 km²8 859 992[Wiedeń
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – WiedeńPolska – LinzPolska – Graz
Polska – InnsbruckPolska – SalzburgPolska – Wels

Zobacz też: 

  • Paczka do Wiedeń
  • przesyłki do Linz
  • przesyłki do Graz
  • przesyłki do Innsbruck 

Kody pocztowe paczka do Austrii

Wysyłka międzynarodowa wymaga znajomości międzynarodowych formatów kodów pocztowych. W przypadku, kiedy krajem docelowym jest Austria, format kodu to XXXX. Przykładem może być kod 5625. Każdy X oznacza jedną cyfrę, z kolei w przypadku występowania w formacie kodu L – oznacza ona jedną literę. Litery L w formacie kodów występują na przykład podczas wysyłki do Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Wysyłka paczki z Polski do Austrii jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wiele firm oferuje różne opcje wysyłki z niskimi stawkami i doskonałą obsługą klienta. DPD, UPS, GLS i FedEx to jedne z najlepszych opcji podczas wysyłki paczki. Wysyłka ekspresowa to usługa oferująca szybkie dostawy. Możesz skorzystać z usługi ekspresowej zarówno w transporcie lotniczym, jak i lądowym. Chociaż ta usługa ma wyższą cenę, w niektórych sytuacjach może być tego warta. GlobKurier.pl to polska firma, która stworzyła rozwiązanie, łączące najlepszych przewoźników z klientami. Usługi kurierskie są świetne dla osób, które są zbyt zajęte, aby samemu się załatwić. Zapewniają, że Twoja przesyłka dotrze na czas bez żadnych uszkodzeń. Usługi kurierskie oferują niezawodne i sprawne dostarczanie przesyłek. Posiadają różne dogodne opcje, które ułatwiają zamówienie kuriera na przesyłkę.

Śledzenie paczki do Austrii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie Paczki do Austrii

Każda przesyłka do Austrii jest przez nas traktowana skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie podróży przesyłki, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki, oraz udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Austrii zawsze dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Nasi przewoźnicy to między innymi UPSDPDFedEx.

Transport przesyłki do Austrii

Wśród użytkowników GlobKurier.pl przesyłki kurierskie do Austrii cieszą się ogromną popularnością. Obecnie Republika zlokalizowana w Europie Środkowej ma swoją stolicę w Wiedniu, a jej sąsiadami są takie państwa jak: Słowacja, Szwajcaria, Słowenia, Węgry, Włochy, Czechy i Niemcy. W Austrii do najpopularniejszych miast, gdzie możliwe jest nadanie przesyłki zalicza się między innymi: Wiedeń, Linz, Graz, Salzburg, Innsbruck, St. Polten, Dornbirn, Klagenfurt, a także Villach. Jeśli chodzi o powierzchnię Austrii – kraj ten znajduje się na 112. miejscu. Oprócz tego całkowita liczba ludności sprawia, że Austria jest na 93. pozycji, jeśli chodzi o najbardziej zaludnione kraje na świecie.  Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie odpowiedniego przewoźnika. Właśnie dlatego dysponujemy rozwiązaniem, które pozwoli na wysłanie paczki do Austrii za pośrednictwem jednej z doświadczonych firm kurierskich. Możemy zapewnić dostępne możliwości zarówno dla osób indywidualnych oraz firm. Ze względu na doskonałe zaplecze logistyczne paczka z Polski do Austrii, może dotrzeć do odbiorcy nawet w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia jej nadania. Oprócz tego w celu zagwarantowania wysokiego poziomu komfortu ,możesz skorzystać z rozwiązań w postaci osobistego przekazania paczki w punkcie lub odbioru przesyłki przez kuriera pod wskazanych adresem domowym i służbowym.

Jak długo idzie paczka do Austrii?

Ostateczny czas dostarczania paczki do Austrii z Polski pozostaje uzależniony od wybranej formy doręczenia oraz kodu pocztowego miejsca, gdzie kurier ma przekazać odbiorcy przesyłkę. Ze względu na coraz częstsze poszukiwanie błyskawicznych form doręczenia paczek zagranicznych, możemy zaproponować 1-2 dniowy termin doręczenia paczek. Wysyłka paczki może być bardzo czasochłonna i trudna. Jednak dzięki nowym technologiom jest to teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Po prostu wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę, aby wprowadzić wszystkie niezbędne dane dotyczące Twojej wysyłki. Ekspresowa wysyłka przesyłek zagranicznych to usługa oferowana przez firmę GlobKurier.pl, międzynarodową firmę logistyczną. Oferują przesyłki międzynarodowe poprzez sprawdzone nie tylko do Austrii, ale także do wielu innych krajów na całym świecie. GlobKurier.pl od zawsze była firmą, która szczyci się zdolnością do szybkiego i wydajnego dostarczania towarów. Mają doświadczenie w dostarczaniu najszybszych usług wysyłkowych z dowolnego miejsca na świecie. Oferujemy niedrogie opcje dla tych, którzy chcą wysłać coś w różnych krajach. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm, które potrzebują tańszej opcji dla swoich przesyłek. Mamy również wiele lokalizacji na terenie poszczególnych miast w Polsce, dzięki czemu Twoja przesyłka może dotrzeć do miejsca przeznaczenia w ciągu zaledwie kilku dni roboczych.

Kurier Polska-Austria kogo wybrać Który kurier do Austrii jest tani?

Transport paczki z pomocą kuriera DPD może potrwać od 3 do 4 dni roboczych od dnia nadania przesyłki. Istotną informacją jest również fakt, że długość najdłuższej krawędzi kartonu nie może przekroczyć 175 centymetrów. W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, związanymi z ofertą, warto zapoznać się z cennikiem DPD, który pozostaje do Państwa dyspozycji na stronie internetowej GlobKurier.pl. Z kolei wysłanie paczki z Polski do Austrii przy współpracy z firmą UPS pozwala na nadanie przesyłki w cenie, która nie przekracza 90 złotych. Aby dowiedzieć się więcej na temat ofert tego przewoźnika i pozostałych firm kurierskich, należy szczegółowo zapoznać się z cennikiem firm na odpowiednich podstronach GlobKurier.pl. 

Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Austrii?

W celu wysłania przesyłki kurierskiej z Polski do Austrii, możliwe jest skorzystanie z oferty firm, takich jak: DPD, GLS, UPS i FedEx. Aby wybrać odpowiednią ofertę niezbędne jest jasne określenie swoich oczekiwań względem danej propozycji, przeanalizowanie dostępnego budżetu oraz indywidualnych preferencji.

 

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS
kurier dpd
opinie o GLS, opinie o kurierze GLS, opinie GLS

Ubezpieczenie paczki do Austrii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Czego nie można wysłać do Austrii?

Paczki wysyłane za granicę – w tym przesyłka do Austrii, muszą mieć zawartość zgodną z przepisami celnymi, zwłaszcza tymi obowiązującymi w kraju docelowym. Przede wszystkim bezwzględnie zabronione jest przesyłanie takich przedmiotów, jak: narkotyki, lekarstwa, trucizny, broń, amunicja. Istnieją różnego rodzaju ograniczenia dotyczą przewozu zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych. Opłatę celną trzeba zapłacić za przedmioty w ilości większej niż do osobistego użytku. Co więcej, firmy kurierskie nie zezwalają na przewóz rzeczy, które prawnie dozwolone są pod ściśle określonymi warunkami (głównie ilościowymi).

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Austrii

Paczka do Austrii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Austrii

Dostawa przesyłek B2B to usługa, która zyskuje na popularności głównie ze względu na łatwość wysyłki towarów luzem. W Polsce firmy i osoby prywatne mogą wysyłać paczki do Austrii za pośrednictwem usług doręczania paczek B2B oraz przesyłek prywatnych. Przesyłki można nadać w dogodnym terminie, a cały proces nie należy do skomplikowanych. Poczta austriacka jest czwartym co do wielkości międzynarodowym operatorem pocztowym na świecie, z ponad siedmioma milionami przesyłek wysyłanych każdego dnia. Oferuje usługi dwukierunkowej poczty ekspresowej do ponad 190 krajów, a także standardowe usługi kurierskie. Możesz wysyłać paczki do Austrii i korzystać z niskich stawek. Jeśli szukasz taniej i niezawodnej usługi doręczania przesyłek, już dziś możesz uzyskać wycenę, wypełniając nasz formularz online. Mamy nadzieję, że wysyłka z i do Austrii będzie dla Ciebie niezwykle przyjemnym procesem, a dodatkowo okaże się prosta. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20


Paczki do Austrii - podsumowanie

 Ze względu na rosnące zainteresowanie nadawaniem paczek kurierskich do Austrii, nieustannie poszerzamy swoją ofertę na stronie internetowej GlobKurier.pl po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Z tego też względu możemy zaoferować możliwość wysyłek cennych przesyłek do Austrii w konkurencyjnych cenach, z dodatkową możliwością wykupienia ubezpieczenia oraz śledzenia drogi nadawanych paczek kurierskich po wcześniejszym wyborze przewoźnika. Wysyłka paczek z Polski do Austrii jest możliwe z wykorzystaniem ofert takich jak: DPD, GLS, UPS i FedEx.  Sprawdź czas dostarczenia paczki w zależności od wybrania konkretnego przewoźnika, wymiary przesyłki oraz pozostałe informacje na temat dostępności cennika. Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat tego, w jaki sposób zamówić kuriera? Pierwszym krokiem jest wypełnienie odpowiedniego formularza online, który jest dostępny na stronie internetowej. Wówczas możliwe będzie nadanie paczki kurierskiej z Polski do Austrii. Przy wyborze jednej z ofert dostępnych na stronie internetowej GlobKurier.pl, możesz skorzystać z propozycji, które łączą w sobie najwyższą jakość świadczonych usług wraz z korzystnymi cenami. Bez względu na to, którą z możliwości wybierzesz, nadanie paczki kurierem z Polski do Austrii, pozwala na jej wysłanie drogą lądową lub powietrzną. Istnieje możliwość skorzystania z odbioru bezpłatnych materiałów, które pozwolą Ci na bezpieczne zapakowanie i zabezpieczenie wysyłanego towaru.