• Paczka do Tanzanii, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Tanzanii!

  Jak nadać paczkę do Tanzanii?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Tanzanii skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują przesyłki z Polski do Tanzanii dostosowane do parametrów paczki. Wybierz jedną z opcji i przejdź dalej. W tym momencie zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Dane uzupełnij dokładnie i kompletnie, gdyż dzięki temu minimalizujesz ryzyko zaginięcia przesyłki. W dalszej części możesz wykupić dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie paczki, które mogą być szczególnie przydatne podczas transportu przesyłek międzynarodowych. Ostatnim krokiem kończącym proces zamówienia przesyłki jest płatność.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tanzanii.

  Tani kurier do Tanzanii z GlobKurier.pl

  Tanzania pomimo bycia jednym z mniej znanych państw jest wciąż atrakcyjnym celem podróży dla biznesowych przesyłek. Paczka do Tanzanii otwiera szerokie możliwości dla polskich przedsiębiorców. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków wysyłki. Oferujemy przesyłki na cały teren Tanzanii, ze szczególnym wskazaniem na Dodomę.

  Transporty przesyłek i paczek do Tanzanii realizujemy drogą lotniczą. Obsługujemy cały obszar Tanzanii – głównym miejscem wysyłek jest stolica. W celu zamówienia kuriera do Tanzanii należy uzupełnić wymiary przesyłki w szybkiej wycenie. Wybierasz miejsce nadania i dostawy oraz określasz parametry przesyłki – wagę, wymiary, ilość itp. Kolejnym krokiem jest wybór firmy kurierskiej, która dostarczy Twoją przesyłkę pod wskazany adres. Współpracujemy z 50. przewoźnikami, co daje naszym klientom możliwość skorzystania z oferty skrojonej na miarę konkretnych potrzeb. Na koniec wystarczy opłacić zamówienie i śledzić status przesyłki za pomocą powiadomień SMS oraz systemu online.

   

   

  Mapa Tanzania

   

   

   

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  947 300 km²53 950 935Dodoma
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – DodomaPolska – Dar es SalaamPolska – Arusza

  Kody pocztowe paczka do Tanzanii

  Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Tanzanii zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Tanzanii tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Tanzanii w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

  Śledzenie paczki do Tanzanii

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Tanzanii

  Po nadaniu paczki do Tanzanii chcemy mieć pewność, że dojdzie ona do finalnego odbiorcy. Nadając paczkę za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz sprawdzać drogę swojej przesyłki dzięki systemowi trackingu. Wystarczy wejść na stronę śledzenie i w odpowiednie pole wpisać numer przesyłki, zaczynający się od liter GK. System pokaże aktualne informacje dotyczące paczki, w tym również jej aktualny stan np. przejdzie przez kuriera czy dostarczenie paczki do sortowni.

  Transport przesyłki do Tanzanii - Jak długo idzie paczka do Tanzanii?

  Przesyłka z Polski do Tanzanii musi pokonać daleką drogą. Odległość, jaka dzieli te dwa państwa to blisko 10 000km. Należy również pamiętać, że Tanzanii leży na innym kontynencie, przez co wymagana jest odprawa celna przesyłki, a to zazwyczaj wydłuża czas doręczenia paczki. Głównie przesyłki z Polski do Tanzanii realizowane są drogą powietrzną. Czas doręczenia paczki do Tanzanii waha się pomiędzy 6 – 12 dni roboczych. Czas ten może się różnić w zależności od wybranej formy doręczenia – może ona być standardowa lub priorytetowa. W przypadku przesyłek lotniczych są one zazwyczaj szybsza, ale również wiążą się z większym kosztem.

  Ile kosztuje paczka do Tanzanii?

  Cena przesyłki do Brunei zależy od paru istotnych czynników. Liczą się m.in. wymiary i wagi paczki, opakowanie, rodzaj usługi czy dodatkowe opcje takie jak np. ubezpieczenie przesyłki. Firmy transportowe, z którymi współpracujemy, wyceniają paczki wedle własnych zasad, dlatego stawki u poszczególnych przewoźników mogą się różnić. Najlepszym sposobem na ich porównanie jest skorzystanie z opcji szybkiej wyceny przesyłki dostępnej na stronie GlobKurier.pl. Dzięki temu przekonasz się, że proponowane przez nas ceny są bardzo korzystne – nawet do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Tanie przesyłki do Tanzanii z GlobKurier to sprawdzony sposób na skuteczne do starczenie paczki do każdego miejsca na świecie. Przewidywany czas dostawy od 6 do 12 dni roboczych – przypominamy jednak, że może on ulec wydłużeniu z powodu kontroli celnej. Przykładowa cena paczki do 10 kg może wynosić około 400 – 600 zł.

  Kurier Polska-Tanzania - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Tanzanii?

  Nadając paczkę do Tanzanii należy sprawdzić, które firmy realizują transport międzynarodowy w tej relacji. Sprawdź najlepsze oferty różnych przewoźników wchodząc na stronę globkurier.pl. W przypadku paczek z Polski do Tanzanii możesz liczyć na przewoźników, takich jak FedEx czy UPS. W przypadku firmy FedEx ma ona w swojej ofercie transport drogowy i powietrzny, natomiast UPS realizuje przesyłki z Polski do Tanzanii za pośrednictwem transportu lotniczego.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Tanzanii

  Odpowiednio przygotuj przesyłkę zanim skorzystasz z szybkiej wyceny. Do pakowania używaj tylko dobrze wykonanych kartonów, które nie mają żadnych uszkodzeń. Zapakowanie paczki leży po stronie nadawcy. Dobrze zapakowana paczka zmniejsza ryzyku uszkodzeń przedmiotów lub towaru, który znajduje się w środku. Do pudełka dodaj wypełniacze, które będą dodatkowo chronić wartość paczki. Mogą to być pomięte gazety, styropian lub gąbki. Po zapakowaniu dokładnie oklej karton taśmą, aby mieć pewność, że nie otworzy się on podczas transportu. Paczkę do Tanzanii możesz dodatkowo owinąć folią, która chroni przesyłki przed złymi warunkami atmosferycznymi. W przypadku źle zapakowanej paczki, odpowiedzialność za jej uszkodzenia lub też uszkodzenia innych paczek ponosi nadawca.

  Ubezpieczenie paczki do Tanzanii

  Wysyłając paczki międzynarodowe warto zainteresować się dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki. Paczki do Tanzanii muszą pokonać daleki dystans i przejść przez sortowe, aby finalnie trafić do odbiorcy. W transporcie może zdarzyć się mnogość sytuacji losowych. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki i proponujemy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

  Paczka do Tanzanii - odprawa celna i cło Tanzania

  Tanzania leży na innym kontynencie, dlatego też przesyłki, które wysyłamy do tego kraju objęte są obowiązkową odprawą celną. W przypadku odprawy celnej ważne jest sporządzenie odpowiedniej dokumentacji, która powinna zostać dołączona do paczki. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy dołączyć muszą do paczki fakturę, zgłoszenie celne oraz list przewozowy. Na szczęście, większość firm kurierskich umożliwia swoim klientom automatyczne generowanie niezbędnej dokumentacji.

  Czego nie można wysłać w paczce do Tanzanii

  Paczka do Tanzanii nie może oczywiście zawierać narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych, etc. W przesyłce takiej nie może również znajdować się większość rodzajów broni, alkohol i wyroby tytoniowe. Przesyłka do Tanzanii nie może tak samo zawierać leków bez zaświadczenia lekarskiego. Ze względu na lokalizacje Tanzanii wymagany jest również Międzynarodowy List Przewozowy.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tanzanii

  Paczka do Tanzanii - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Tanzanii

  Oferta Globkurier.pl skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również firm, które regularnie wysyłają przesyłki międzynarodowe. Osoby, które wysyłają miesięcznie większą ilość paczek do Brunei mogą liczyć na szczególną ofertę oraz dodatkowe udogodnienia. Wśród nich wymienić możemy między innymi zbiorcze generowanie listów przewozowych, masowe nadawanie przesyłek, opcję prepaid, jedną fakturę zbiorczą oraz automatyczną weryfikację odległych stref doręczeń. Dzięki temu przedsiębiorcy oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również 80% czasu potrzebnego do nadania przesyłek kurierskich. Przesyłki do Tanzanii w ofercie dla firm to również transport palet oraz dłużyc, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na zapewnienie transportu dla najbardziej wymagających nawet przesyłek.

  kurier z paczką do Tanzanii

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20