Paczki i przesyłki do Tanzanii

Paczka do Tanzanii, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tanzanii do Polski i z Polski do Tanzanii

Jak nadać paczkę do Tanzanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tanzanii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tanzanii.

Do Tanzanii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka do Tanzanii

Tanzania pomimo bycia jednym z mniej znanych państw jest wciąż atrakcyjnym celem podróży dla biznesowych przesyłek. Paczka do Tanzanii otwiera szerokie możliwości dla polskich przedsiębiorców. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków wysyłki. Oferujemy przesyłki na cały teren Tanzanii, ze szczególnym wskazaniem na Dodomę.

Śledzenie paczki do Tanzanii

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie, gwarantujemy że paczka do Tanzanii dotrze bezpiecznie i na czas. Co więcej, znakomity standard świadczonych usług idzie w parze z przystępnymi cenami. Każda paczka do Tanzanii jest dla Państwa, jako klienta bez wątpienia ważna, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, DHL, TNT. Pozwala to ograniczyć stres związany z długą podróżą przesyłki.

Ubezpieczenie przesyłki do Tanzanii

W transporcie może zdarzyć się mnogość sytuacji losowych. To oczywiste, iż kurierzy dbają o paczki, ale czasem nie mają wpływu na jakieś zdarzenie i wtedy dużo zależy od rzetelnego zabezpieczenia przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki i proponujemy rozważyć dodatkowe ubezpieczenie.

Paczki i przesyłki do Tanzanii, savanna

Paczka do Tanzanii - czego nie należy wysyłać?

Paczka do Tanzanii nie może oczywiście zawierać narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych, etc. W przesyłce takiej nie może również znajdować się większość rodzajów broni, alkohol i wyroby tytoniowe. Przesyłka do Tanzanii nie może tak samo zawierać leków bez zaświadczenia lekarskiego. Ze względu na lokalizacje Tanzanii wymagany jest również Międzynarodowy List Przewozowy.

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tanzanii